Pátek 6. února

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů II: SBK Valašské Meziříčí B – Dukla Olomouc (18).

FOTBAL

Zimní turnaje: Fastav Cup (UT Vsetín): Jablůnka – Ratiboř (18.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Choceň (18).

VOLEJBAL

I. liga mužů – čtvrtfinále play off, 3. zápas: VSK Staré Město – EGE České Budějovice (19, SH Širůch ve St. Městě). Krajský přebor mužů: Hošťálková – Uni. Zlín (18 a 20).

Sobota 7. února

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (start od budovy Madal Bal v Přílukách v 9 hodin).

FLORBAL

Divize mužů: Holešov – Poruba (18), Počenice – Uničov (v Morkovicích), Hluk – Šumperk (19). Zlínský přebor mužů: Zlín – Hluk C (9), Val. Meziříčí A – Val. Meziříčí B (10.15), Otrokovice C – Bystřice p/H (11.30), Hluk C – Val. Meziříčí A (12.45), Val. Meziříčí B – Otrokovice C (14), Bystřice p/H – Zlín (15.15) – vše v hale SPŠ Zlín.

FOTBAL

Zimní turnaje: O pohár starosty města Hulín (UT v Hulíně): Skaštice – Němčice (11). Fastav Cup (UT Vsetín): Semetín – Kateřinice (10), Ratiboř – Vsetín dor. (12.45), Val. Polanka – Lhota u Vs. (15.30), Halenkov – Jablůnka (18.15). Gambrinus Cup Uherský Brod (UT Lapač Uh. Brod): Velká n/V – Dolní Němčí (12). Příprava: Slavičín – Slovácko U19 (10), Hulín – Přerov (15), Kroměříž – Brumov (10), Uherský Brod – Zlín B (14).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zlín – Plzeň (17.30).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Opava (17), Vsetín – Břeclav (17.30). Krajská liga: Rožnov p/R – Studénka (17). Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – RHL Přerov (16.30), Senators – Rymice (20). Okresní hokejová liga: Moravian Ducks – Panthers (17.15, ZS v Uh. Hradišti).

KUŽELKY

I. liga mužů: Val. Meziříčí – Husovice (9.30), Luhačovice – Stříbro (10). I. liga žen: Val. Meziříčí – Husovice (13), Zlín – Duchcov (14).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku: finále: United – Poskládaní (18).

MOTORISMUS

Ve stopě valašské zimy – 40. ročník automobilové soutěže amatérů ve Vizovicích a okolí: start v 8.00 od vizovické Sokolovny, cíl tamtéž okolo 14.30 hodiny. Jede se 7 slalomových zkoušek: 3× Raková, 2× Jasenná, 2× Barák.

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Havířov (10.30). I. liga mužů: KST Zlín – Sokol Hradec Králové B (15). III. liga Šarovy – Řeznovice, Rožnov p/R – Orlová C (14). Top 12 Valašska ve Slavičíně (9–15).

VOLEJBAL

I. liga mužů – čtvrtfinále play off, případný 4. zápas: VSK Staré Město – EGE České Budějovice (15, SH Širůch ve St. Městě). Krajský přebor mužů: St. Město B – Vsetín, Nivnice – Vlčnov, Napajedla – Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen: Rožnov – Uni. Zlín (9 a 12), Hošťálková – TJ Uh. Brod, Uh. Hradiště – AC Uh. Brod, Bojkovice – Val. Meziříčí (10 a 13).

Neděle 8. února

BADMINTON

III. liga Jihomoravského kraje: BC Lokomotiva Kunovice – Academic Badminton Club Brno (18.45, víceúčelová hala v Kunovicích).

BASKETBAL

I. liga mužů – 3. kolo nadstavby: Zlín – Plzeň (14).

FLORBAL

Divize mužů: Holešov – Olomouc, Hluk – Uničov (10), Počenice – Šumperk (14, v Morkovicích). Zlínská liga mužů: Hluk B- AC Uherský Brod (12.30), Orel Uh. Brod – Holešov C (14), Počenice B – Val. Klobouky (15.30), AC Uh. Brod – Orel Uh. Brod (17), Holešov C – Počenice (18.30), Val. Klobouky – Hluk B (20) – vše v hale Spartaku Hluk.

FOTBAL

Zimní turnaje: O pohár starosty města Hulín (UT v Hulíně): Lubná – Tlumačov (13), Malenovice – Roštění (15). O pohár města Chropyně (UT v Chropyni): Křenovice – Záříčí (15). Gambrinus Cup Uherský Brod (UT Uh. Brod): Buchlovice – Havřice (14).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Vršovice (13), Kunovice – J. Hradec (15).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Plačkov – HC Reds (17), Chomýž – Holešov Gators (18.40).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: KST Hluk – Frýdlant nad Ostravicí (10). III. liga: Šarovy – Znojmo, Rožnov p/R – Poruba (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Březolupy – Uh. Hradiště (10 a 13).

Pondělí 9. února

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Red Devils – HC Lobodice (20.45).