Pátek 25. dubna

BASKETBAL

Oblastní přebor: SBK Valašské Meziříčí B – Lipník (18).

HOKEJ

Extraliga mužů – 5. zápas finále play off: PSG Zlín – Kometa Brno (18.20).

Sobota 26. dubna

ATLETIKA

21. ročník Salašského běhu v Salaši u Zlína (10, start na louce za hasičskou zbrojnicí)

CYKLISTIKA

Rohálovská padesátka v Prusinovicích na Kroměřížsku, 5. ročník závodu horských kol (12, start na prostranství pod obecním úřadem).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: SFK Kozel Počenice B – FBK Spartak Hluk C (10), FbC Slow Shoes Holešov C – FbC Orel Uherský Brod B (11.20), FbC Orel Uherský Brod B – SFK Kozel Počenice B (13), FBK Spartak Hluk C – FbC Slow Shoes Holešov C (14.20) – vše SH v Hluku.

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Sigma Olomouc (19). FNL: Zlín – Karviná (18). MSFL: Kroměříž – Olomouc B (16). Divize: Napajedla – Hodonín, Uh. Brod – Polná (16). Krajský přebor: Chropyně – Rožnov p. R., Morkovice – Holešov, Vel. Karlovice – Vigantice, Luhačovice – Boršice, Bystřice p. H. – Provodov (16). I. A třída: Val. Meziříčí B – Brumov B, Ořechov – Březolupy (16). I. B třída: Janová – Jablůnka (16). III. třída Kroměříž: Skaštice B – Kyselovice B, Kvasice B – Lutopecny, Bařice – Zborovice B (16). Okresní přebor Uh. Hradiště: Drslavice A – Slavkov (16). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Kněžpole – Nedakonice B, D. Němčí B – Pitín, Strání B – Popovice (16). Základní třída Uh. Hradiště: Přečkovice – Hradčovice (17). Okresní přebor Vsetín: Hutisko B – Podlesí B, Střítež – Valašská Bystřice (16). III. třída Vsetín: Ústí – Valašská Senice, Hošťálková –Lužná (16). IV. třída Vsetín: Ratiboř B – FK Vsetín B, Halenkov B – Huslenky B, Lhota B – Študlov, Krhová B – Choryně B, Zubří B – Police (16). Okresní přebor Zlín: Louky – Návojná (16). III. třída Zlín: Březůvky – Hvozdná (13.30), Fryšták B – Všemina, Vlachovice B – Rudimov, Sehradice – Slopné, Luhačovice B – Příluky B (hř. Příluky, 16). IV. třída Zlín: Březnice B – Doubravy (13.30), SK Vizovice B – Trnava, Veselá B – Lužkovice B, Horní Lhota – Nevšová B (16). Divize žen: Březnice – Vlkoš (16). Krajský přebor žen: SK Baťov – Nezdenice (10), Valašské Klobouky – Lužkovice (14), Březůvky – Babice (16).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Zlín B (15, SH v Kunovicích), J. Otrokovice – Most B (17). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Polanka (16), Zubří – Trnávka (18).

IN LINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Roller Brno (12), Devils Zlín – Reflex Uherské Hradiště (15 – vše PSG Aréna).

LEZENÍ NA OBTÍŽNOST

Český pohár mládeže v lezení na obtížnost (9.30 – 18, Lezecké centrum Vertikon ve Zlíně).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Olomouc (15, Stadion mládeže).

Neděle 27. dubna

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Hlučín (10.15, hř. Bělinka v Kunovicích), Zlín B – Opava (10.30). Divize: Brumov – Mohelnice (10.15). Krajský přebor: Vizovice – Spytihněv, Fryšták – Kateřinice (16). I. A třída: Dol. Bečva – Kelč, Val. Klobouky – Vidče, Zubří – Vsetín, Štítná n. Vl. – Podlesí, Podkop. Lhota – Vlachovice, Nedašov – Juřinka, Kvasice – Dol. Němčí, Baťov – Nivnice, Bojkovice – Újezdec, Žalkovice – O. N. Ves, Hluk – Slušovice, Mladcová – Nedachlebice (16). I. B třída: Val. Příkazy – Hutisko, Zlechov – Osvětimany (10), Slavičín B – Tečovice (10.15), Lhota u Vs. – Lidečko, Zašová – Ratiboř, Choryně – Hor. Lideč , Val. Polanka – Hovězí, Franc. Lhota – Hrachovec, Malenovice – Jaroslavice, Skaštice – Kostelec u Hol., Vik. Otrokovice B – Lukov, Těšnovice – Roštění, Adm. Hulín – Příluky, Lužkovice – Březnice, Nedakonice – Prakšice, Zlámanec – Ostr. Lhota, Havřice – Strání, Koryčany – Sušice, Jalubí – Sehradice, Vlčnov – Kunovice (16). Okresní přebor Kroměříž: Zdounky – Střílky, Kyselovice – Slavkov p. H., Němčice – Ludslavice, Loukov – Rusava, Mrlínek – Lubná, Morkovice B – Záříčí (16). III. třída Kroměříž: Mysločovice B – Pravčice (10), Holešov B – Tučapy (10.15, hř. Všetuly), Rymice – Zahnašovice, Prusinovice – Komárno, Rajnochovice – Chvalčov, Kostelec u Hol. B – Hlinsko p. H., Záříčí B – Záhlinice, Martinice – Míškovice, Břest – Žeranovice, Bezměrov – Zlobice, Litenčice – Počenice, Rataje – Dřínov (16). Okresní přebor Uh. Hradiště: Bánov – Nezdenice, Mařatice – St. Město (hř. Sady), Kudlovice – Hluk B, Buchlovice – Traplice, Šumice – Slovácko C, Jarošov – Košíky (16). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Částkov – Bílovice (10.15), S. Loz – Březová, Záhorovice – Komňa (15), Vážany – Topolná, Jankovice – Uh. Ostroh A, Huštěnovice – Kostelany, Polešovice – Mistřice, St. Hrozenkov – H. Němčí, Boršice u Bl. – Bystřice p/L (16). Základní třída Uh. Hradiště: Jalubí B – Stříbrnice (10), Orel Uh. Brod – Drslavice B (10.15), Tupesy – Uh. Ostroh B (hř. Břestek), Podolí – Tučapy (16). Okresní přebor Vsetín: Poličná – Kelč B, Nový Hrozenkov – Prostřední Bečva, Lhotka n.B. – Halenkov, FC Vel.Karl.+Karol. B – Huslenky, Horní Bečva – Dolní Bečva B (16). III. třída Vsetín: Krhová – Prlov, Bynina –Lačnov (15), Růžďka – Juřinka B, Leskovec – Liptál, Loučka – Kateřinice B (16). IV. třída Vsetín: Mikulůvka – Valašská Bystřice B. Kladeruby – Velká Lhota (15), Střelná – Semetín (15.30), Zděchov – Jablůnka B, Jasenice – Jarcová, Branky – Horní Bečva B (16). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Dolní Lhota, Nevšová – Mladcová B, Tlumačov – Bratřejov, Vysoké Pole – Lípa, Kašava – Veselá, Újezd – Bylnice (16). III. třída Zlín: Komárov – Pohořelice, Paseky – Tečovice B, Kostelec – Žlutava, Mysločovice – Březová, Halenkovice – Štípa, Nedašova Lhota – Štítná n. Vl. B, Biskupice – Rokytnice, Mirošov – Šanov, Poteč – Jasenná (16). IV. třída Zlín: Dobrkovice – Jaroslavice B, Jestřabí – Drnovice (10), Bohuslavice n. Vl. – Tichov, Lipová – Smolina (14), Lhota u Mal. – Kudlov, Hřivínův Újezd – Vel. Ořechov, Spytihněv B – Provodov B, Neubuz – Paseky B, Zádveřice – Bratřejov B, Loučka – Pozlovice, Petrůvka – Divnice (16). Divize žen: Brumov – Holešovské holky (14). Krajský přebor žen: Kroměříž – DFK Holešov (10.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – sk. o záchranu: Zlín – Zubří (16). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Louny (10.30). II. liga mužů: Napajedla – Vsetín (16). Zlínská liga mužů: Holešov – Val. Meziříčí (10.30), Veselá – Zlín B (14), Bystřice p. H. B – Lesana Zubří (17).