Pátek 21. března

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Jindř. Hradec (17).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga Masters – čtvrtfinále: Synot – Sport Bar (19).

TENIS

Turnaj žen OPOP Trophy – v hale TK Deza Val. Meziříčí: kvalifikace (9).

Sobota 22. března

BASKETBAL

II. liga mužů: SBK Val. Meziříčí – Žabovřesky, Uherský Brod – Podolí u Brna (17).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Kunovice – 1. AC Uherský Brod (9), Holešov B – Orel Uherský Brod (10.25), Zlín – Hluk B (11.50), 1. AC Uherský Brod – Holešov B (13.15), Orel Uherský Brod – Hluk B (14.50), Kunovice – Zlín (16.05) – vše ve SH v Kunovicích.

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Zbrojovka Brno (17, městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti). Národní liga: Zlín – Vltavín (18). MSFL: Hulín – Třebíč (15). Divize: Vik. Otrokovice – Dol. Benešov (15, UT). Krajský přebor: Holešov – Provodov (15). I. A třída: O. N. Ves – Slušovice (15). I. B třída: Slavičín B – V. Otrokovice B (15). Zimní turnaj Morkovice: Šelešovice – Litenčice (11), Morkovice B – Zborovice (13).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Trnávka (17).

HOKEJ

Baráž o II. ligu: Valašské Meziříčí – Uničov (17). Krajská liga – finále play off, 3. zápas: Uherský Brod – Brumov (17), Extraliga ml. dorostu: Zlín – Opava (PSG aréna 12.30)

HOKEJBAL

Malenovická liga – 1. čtvrtfinále: Boston Zlín – HK Otrokovice (9), Rivermen Malenovice – Stator (11), Tigers Malenovice – Zlínský Švec (13), Rangers Zlín – Tečovice (15).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Dačice (10).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga Masters – čtvrtfinále: Lešení – EB Stav (14), Mladcová – Veteráni (15.30), Buffalo – Lukoveček (17).

MOTOKROS

Volný závod v motokrosu v kategoriích hobby, open a veterán (tréninky od 9 hodin, závod ve 12, trať v Boršicích).

STOLNÍ TENIS

II. liga: KST Zlín – Pardubice, Vsetín – Hostinné (15). III. liga mužů: Dolní Němčí – Zlín B, Rožnov p. R. – Jeseník B (14).

TENIS

Turnaj žen OPOP Trophy – v hale TK Deza Val. Meziříčí: 1. kolo (9).

VOLEJBAL

II. liga žen: Vsetín – Palkovice, Uh. Hradiště – Bílovec (10 a 14). Krajský přebor mužů: Vsetín – Hošťálková, Uh. Hradiště – Bojkovice, Staré Město – Nivnice (10 a 13), Uni. Zlín – Hulín (11 a 15). Krajský přebor žen: Uni. Zlín – Sp. Uh. Brod, Slavičín – Uh. Hradiště B (9 a 13), Val. Meziříčí – Rožnov, 1. AC Uh. Brod – Hulín (10 a 13).

Neděle 23. března

BASKETBAL

II. liga mužů: SBK Val. Meziříčí – Podolí, Uherský Brod – Žabovřesky (10).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Val. Klobouky B – Vsetín B (9), Počenice B – Holešov C (10.20), Val. Meziříčí – Val. Klobouky B (11.40), Vsetín B – Počenice B (13), Holešov C – Valašské Meziříčí (14.20) – vše ve SH Na Lapači ve Vsetíně.

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zlín B (10.15, Kunovice). Divize: Slavičín – Šumperk (10.15, UT), Brumov – Nový Jičín (10.15, UT). I. A třída: Dol. Němčí – Nedašov, Nivnice – Mladcová, Kvasice – Hluk (15). I. B třída: Val. Příkazy – Franc. Lhota (10), Ratiboř – Jablůnka, Lidečko – Janová, Lhota u Vs. – Val. Polanka, Lukov – Příluky, Skaštice – Těšnovice, Prakšice – Sehradice, Zlámanec – Jalubí (15). Zlín III. třída: Všemina – Březová (10, UT Vršava). Okresní přebor Kroměříž: Zdounky – Loukov (15). Pohár OFS Kroměříž – semifinále: Záhlinice – Záříčí, Chvalčov – Rusava (15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Karviná B (10.30). I. liga žen: Zlín B – Bohunice, J. Otrokovice – Slavia B (15).

HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Opava (PSG aréna 11.30). Okresní hokejová liga – finále play off, 2. zápas: Rangers – Shooters (17, ZS v Uh. Hradišti). Kroměřížská liga – semifinále: Hanák Team Kroměříž – Vážany (17), Plačkov – Barex Chropyně (18.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga – 2. čtvrtfinále: Tigers Malenovice – Zlínský Švec (9), Rangers Malenovice – Tečovice (11), Boston Zlín – HK Otrokovice (13), Rivermen Malenovice – Stator (15).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga Masters – semifinále (15 a 16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga: KST Zlín – Hostinné, Vsetín – Pardubice (10). III. liga mužů: Rožnov p. R. – Opava, Dolní Němčí – Přerov (10).

TENIS

Turnaj žen OPOP Trophy – v hale TK Deza Val. Meziříčí: osmifinále (9).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Březolupy – Napajedla (10 a 13).

Pondělí 24. března

TENIS

Turnaj žen OPOP Trophy – v hale TK Deza Val. Meziříčí: čtvrtfinále a semifinále (9, finále v úterý od 10).