STŘEDA 12. ČERVNA

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Třinec (17.30).

DIVIZE: Holešov – Kozlovice (17.30).

PÁTEK 14. ČERVNA

FOTBAL

Divize: Valašské Meziříčí – Hlubina (17), Strání – Baťov (18).

Krajský přebor: Napajedla – Luhačovice, Osvětimany – Hluk (18).

I. A: Kateřinice – Vigantice (17.30), Kunovice – Bojkovice (18).

I. B: Vlčnov – Ostrožská Nová Ves (17), Holešov B – Tlumačov (17.30), Halenkov – Ratiboř (18).

Zlín III. třída: Bratřejov – Sehradice (18).

Zlín IV. třída: Jestřabí – Biskupice (17), Velký Ořechov – Mysločovice (17.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Babice – Březová (17.30).

SOBOTA 15. ČERVNA

ATLETIKA

Krosový závod Rokytenský hrb v Rokytnici u Slavičína – 3. ročník (9.30, start hlavního 20kilometrového závodu ve fotbalovém areálu).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Klubucká kola ve Valašských Kloboukách – 13. ročník (13, start hlavního závodu u fotbalového areálu).

Závod horských kol Polický okruh v Policích u Valašského Meziříčí – 12. ročník (17, start hlavního 20kilometrového závodu u klubovny v Policích).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Frýdek – Místek (15).

Divize: Vsetín – Rýmařov (14.30).

Krajský přebor: Bystřice p. H. - Brumov, Kvasice – Štítná nad Vl. (17).

I. A: Velké Karlovice – Podlesí, Těšnovice – Mladcová (14), Dolní Bečva – Lidečko (15), Kroměříž B - Zborovice (16), Vidče – Val. Meziříčí B, Val. Polanka – Val. Příkazy, Rožnov p. R. - Juřinka, Šumice – Koryčany, Nedachlebice – Újezdec (17), Nedašov – Staré Město (18).

I. B: Malenovice – Buchlovice (10.15), Chropyně – Hvozdná (14), Prlov – Vlachovice, Bynina – Poličná, Veselá – Fryšták, Slušovice B – Dolní Lhota, Záhlinice – Tešovice, Polešovice – Zlechov, Prakšice – Slavkov, Ořechov – Uherský Ostroh (hřiště Těmice, 17).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Návojná (13), Val. Klobouky – Štípa (14), Jaroslavice – Poteč, Slopné – Luhačovice B (17).

Zlín III. třída: Trnava – Doubravy, Bohuslavice n. Vl. - Drnovice (15), Petrůvka – Rudimov (16), Březová – Louky B, Pohořelice – Žlutava, Šanov – Kudlov, Rokytnice – Březůvky, Pozlovice - Vizovice (17).

Zlín IV. třída: Lípa – Neubuz (13.30), Nedašov B – Smolina (15), Racková – Mladcová B, Zádveřice – Všemina, Příluky B – Mysločovice B, Lužkovice B – Horní Lhota, Loučka – Lipová, Val. Klobouky B – Tichov (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Strání B (14), Nezdenice – Ostrožská Lhota (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Žítková – Havřice, Suchá Loz – Bystřice p. L. (15), Hradčovice – Mařatice (16), Dolní Němčí B – Přečkovice, Pitín - Komňa (17).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Břest (14), Pravčice – Morkovice B (16.30), Slavkov p. H. - Hulín (17).

Kroměříž III. třída: Chvalčov – Hlinsko p. H. (14), Prusinovice – Rusava, Loukov – Komárno – Osíčko, Bařice – Lutopecny, Střílky – Zlobice, Zářičí – Rataje, Ludslavice - Dřínov (17).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Afrika Beach Open v Uherském Hradišti (začátek 9.00, hřiště Slovácké Slavie).

NEDĚLE 16. ČERVNA

FOTBAL

Krajský přebor: Hrachovec - Slušovice, Francova Lhota – Morkovice, Nevšová – Boršice (17).

I. A: Nivnice – Dolní Němčí (17).

I. B: Brumov B – Bylnice (10), Horní Bečva – Lužkovice (15.30), Ludkovice – Jablůnka (16), Příluky – Kostelec, Lhota – Topolná, Zdounky – Traplice (17).

Okresní přebor Zlín: Lačnov – Jasenná (15), Újezd – Kašava, Nedašova Lhota – Vysoké Pole (17).

Zlín III. třída: Napajedla B – Jaroslavice B (10.15), Halenkovice – Tečovice, Spytihněv – Fryšták B (17).

Zlín IV. třída: Komárov – Dobrkovice, Provodov – Hřivínův Újezd

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Huštěnovice, Kněžpole – Nedakonice, Jarošov – Jalubí, Bílovice – Bánov (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Velehrad (10.15), Sušice – Vážany, Stříbrnice – Kostelany n. M., Mistřice – Drslavice, Polešovice B - Uh. Ostroh B, Březolupy – Popovice, Korytná – Záhorovice, Horní Němčí – St. Hrozenkov, Boršice u Bl. - Rudice (17).

Okresní přebor Kroměříž: Počenice – Žeranovice, Kvasice B – Rymice (17).

Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Mrlínek, Kostelec u Hol. - Martinice, Troubky – Roštín, Bezměrov – Zahnašovice (17).

Vsetín III. třída: Halenkov B – Ratiboř B (14).

NOHEJBAL

2. liga mužů: Austin Vsetín – Modřice B (15, Sokolský areál v Mostecké ulici).