PÁTEK 13. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Vratimov (17). Krajský přebor: Baťov - Nevšová (18.30). Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice - Morkovice B (17.30). Kroměříž III. třída: Bezměrov - Zahnašovice (17).

SOBOTA 14. KVĚTNA

CYKLISTIKA

Valašský MTB pohár v Semetíně (10.15-16.30).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – FK Jablonec (18).

MSFL: Uherský Brod – Vrchovina (16.30), Kroměříž – Uničov (17).

Divize: Strání – Šumperk, Holešov – Přerov, Valašské Meziříčí – Slavičín, Skaštice - Vsetín (16.30).

Krajský přebor: Luhačovice - Štítná n.Vl. (10.15), Bystřice p.H. - Nedašov, Napajedla – Morkovice (16.30). I.A: Juřinka - Val. Příkazy, Vidče – Podlesí, Horní Lideč – Kelč, Fryšták - Dolní Němčí Osvětimany - Koryčany (16.30). I.B: Poličná – Jablůnka, Ratiboř - Brumov B, Halenkov – Choryně, Krhová - Dolní Bečva, Mladcová – Jaroslavice, Tečovice – Ludkovice, Zborovice – Malenovice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Mysločovice (13.30), Hvozdná – Slopné (16.30). Zlín III. třída: Louky B – Halenkovice (16.30). Zlín IV. třída: Všemina - Veselá B (16), Lužkovice B – Provodov, Nedašov B – Jestřabí, Val. Klobouky B - Hřivínův Újezd, Horní Lhota – Smolina (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky - Němčice (13), Spartak Hulín – Lubná (16.30). Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Chvalčov, Hlinsko p. H. - Komárno, Roštění – Mrlínek, Pravčice – Bezměrov (16.30).

Generální manažer fotbalistů FC Fastav Zlín Zdeněk Grygera.
Stadion na Letné? Brzy se už musí začít něco dít, ví manažer Zlína Grygera

Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole - Strání B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Horní Němčí – Popovice, Hluk B – Částkov, Drslavice - Komňa (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí - sd Hošťálková/Kateřinice B, sd Střítež/Hrachovec B - sd NH/VKK B (16.30). Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B - Valašská Senice, Růžďka - Ratiboř B (16.30).

MSDŽ: Bezměrov – Holešovské holky (14).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – play-off, o 3. místo, 1. zápas: Zubří – Dukla Praha (18).

I. liga žen: Kunovice – Kobylisy (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Tigers Malenovice (10), Bulls – Stator (12), Tečovice – Scorpions (14).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Kanci Uherský Brod – Devils Zlín (11).

MOTORISMUS

Slovácký okruh ve Starém Městě u Uherského Hradiště – 18. ročník (8-18.30, tréninkové jízdy).

SILOVÝ TROJBOJ

Otevřené MČR družstev (10-15.30 v Lukově).

Bývalý úspěšný zlínský hokejista a nyní hokejový agent Jaroslav Balaštík.
Balaštík před MS: Český tým vypadá moc dobře, absence Rusů nám může pomoci

TRIATLON

Závod v Supersprint triatlonu ve Zlíně (12-18).

NEDĚLE 15. KVĚTNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Hradec Králové (17).

MSFL: Slovácko B – Jihlava B (10.15, hřiště Kunovice).

Krajský přebor: Brumov - V. Karlovice (10.15), Boršice – Slušovice, Val. Polanka – Kvasice (16.30). I. A: Val. Meziříčí B – Vigantice, Zlechov - Újezdec (10), Hrachovec - Rožnov p.R., Bylnice – Kateřinice, Franc. Lhota – Vlachovice, Buchlovice – Kunovice, Nedachlebice – Hluk, Těšnovice – Šumice, Bojkovice - Nivnice (16.30). I.B: Slavičín B – Lidečko, Holešov B - Kostelec (10.15), Hovězí – Prlov, Prostř. Bečva – Příluky, Lužkovice – Chropyně, Březnice – Lhota, Veselá - LoukyStaré Město - Velký Ořechov, Topolná – Vlčnov, Uh. Ostroh – Slavkov, Polešovice – Ořechov, Zdounky – Tlumačov, O. N. Ves - Jankovice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B - Val. Klobouky (10.15), Poteč – Návojná, Pozlovice – Újezd, vysoké Pole – Jasenná, Štípa - Dolní Lhota (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Rudimov (10.15), Napajedla B – Březová, Sehradice – Rokytnice (10.30), Bohuslavice n/Vl. - Drnovice, Lipová - Nedašova Lhota (14), Petrůvka – Biskupice (16), Pohořelice - SK Zlín, Vizovice – Spytihněv, Doubravy – Kašava, Žlutava – Lukov, Tečovice B - Fryšták B, Šanov – Lačnov (16.30). Zlín IV. třída: Lípa - Mysločovice B (10), Kudlov – Komárov, Racková - Jaroslavice B, Trnava - Příluky B, Zádveřice – Neubuz, Loučka - Tichov (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Počenice – Žalkovice, Záhlinice – Břest, Skaštice B - Morkovice B, Lutopecny - Kroměříž B (16.30). Kroměříž III. třída: Martinice – Prusinovice, Tučapy - Kostelec u Hol. (13.30), Bystřice p.H. B – Rusava, Žeranovice – Loukov, Ludslavice – Zahnašovice, Dřínov - Zborovice B, Troubky – Zářičí, Roštín - Bařice (16.30).

Fotbalisté otrokovického Baťova mají hodně hlasité a viditelné fanoušky.
Fanoušky táhne lídr z Baťova. V Suché Lozi přišlo na šlágr šest stovek

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Prakšice, Záhorovice – Nedakonice (15), Jarošov – Březolupy, Havřice – Babice, Slovácko C – Huštěnovice, Bílovice – Nezdenice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Stříbrnice (10.15), Korytná - Bojkovice B /Pitín (13.30), Přečkovice - Starý Hrozenkov (14.30), Suchá Loz – Rudice (15), Sušice – Traplice, Kostelany n.M. - Mistřice, Jalubí – Vážany, Hradčovice - Ostrožská Lhota, Dolní Němčí B - Boršice u Bl., Bánov – Žítková(16.30).

Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Zubří, Lhota u Vs, - Valašská Bystřice, Zašová – Huslenky (16.30). Vsetín III. třída: Lhotka n. B. - Valašská Polanka B, Střelná – Jarcová, Bynina - Dolní Bečva B, sd Študlov/Lidečko B – Liptál, Mikulůvka - Rožnov B, Police – Kladeruby, Loučka – Branky (16.30).

MSLŽ: Fastav Zlín – Prostějov (16).

HOKEJBAL

Malenovická ligy: Boston Zlín – Tigers Malenovice (8).

INLINE HOKEJ

1. liga: Hanáci Kroměříž – UP Olomouc (9), Hanáci Kroměříž – Orlová (11.40).

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Kanci Uherský Brod (9.30), Přerov – Úhřetice (10.30), Devils Zlín – Úhřetice (12), Přerov – Kanci Uherský Brod (13), Devils Zlín – Přerov (14.30), Přerov – Úhřetice (15.30, vše PSG Aréna Zlín).

MOTORISMUS

Slovácký okruh ve Starém Městě u Uherského Hradiště – 18. ročník (9-17).

TRIATLON

Závod v supersprint triatlonu ve Zlíně (9-14).