PÁTEK 22. DUBNA

FOTBAL

I.B: Poličná – Choryně, Vlčnov – Tlumačov (17.30).

SOBOTA 23. DUBNA

ATLETIKA

Mistrovství republiky mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 metrů v Otrokovicích (10.45 – 18, start hlavního závodu mužů a juniorů v 17.15).

Noční běh Kroměříži – 5. ročník (20.30, start závodu na kroměřížském Velkém náměstí).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Počenice – Lanžhot (9), TROOPERS B – Hodonice (10.30), Počenice – Kuřim (12), Troopers B – Lanžhot (13.30, vše SH Morkovice).

Zlínská liga: Počenice B – Slušovice (9), Hluk B – Valašské Meziříčí B (10.30), Valašské Meziříčí – Počenice B (12.30), Slušovice – Hluk B (14, vše SH Slušovice).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Frýdek-Místek (16).

Divize: Strání – Kozlovice (16).

Krajský přebor: V. Karlovice – Morkovice, Slušovice – Napajedla, Kvasice – Boršice, Bystřice p.H. - Luhačovice (16). I.A: Vigantice – Vidče, Kateřinice - Rožnov p.R., Vlachovice - Val. Meziříčí B, Kelč – Bylnice, Horní Lideč - Franc. Lhota, Koryčany – Fryšták, Hluk - Nivnice (16). I.B: Lhota - Mladcová (10.15), Příluky – Halenkov, Prlov – Jablůnka, Krhová – Hovězí, Zborovice - Staré Město, Ořechov - O. N. Ves, Slavkov – Zdounky (16).

Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Pozlovice (16). Zlín III. třída: Drnovice – Lačnov (14.30). Zlín IV. třída: Veselá B - Lužkovice B, Nedašov B - Hřivínův Újezd (16).

Kroměříž III. třída: Komárno – Rajnochovice, Kostelec u Hol. - Mrlínek, Loukov – Roštění, Prusinovice - Hlinsko p. H., Rusava – Tučapy, Chvalčov – Žeranovice, Zářičí – Pravčice, Bezměrov – Dřínov (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Záhorovice (16).

Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B – Hutisko (16). Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B – Val. Senice (16).

MSDŽ: Uherský Brod – Protivanov (10).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Bulls – Scorpions (15).

STOLNÍ TENIS

Finále Poháru Zlínský švec ve Fryštáku (9-13).

TENIS

Turnaj padesátníků Jarní Grand Prix Zlína (9.30, tenisový areál Vršava).

NEDĚLE 24. DUBNA

ATLETIKA

Happenigový běh na počest Emila Zátopka ve Zlíně (10-18, park Komenského).

FLORBAL

2. liga žen: Rožnov pod Radhoštěm – Bílovec (9), Frýdek-Místek – Olomouc B (10.10), Šumperk – Bílovec (11.20), Rožnov pod Radhoštěm – Frýdek-Místek (12.30), Olomouc B – Šumperk (13.40), vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

I. liga žen: 1: FC Slovácko – Slavia Praha (14, stadion Uherské Hradiště).

MSFL: Zlín B – Slovácko B (10.30).

Divize: Slavičín – Hranice (10.15).

Krajský přebor: Štítná n.Vl. - Baťov, Nedašov – Brumov, Nevšová - Val. Polanka (16). I.A: Val. Příkazy – Hrachovec (10), Kunovice – Bojkovice (10.15), Podlesí – Juřinka, Újezdec – Osvětimany, Šumice – Nedachlebice, Dolní Němčí – Buchlovice, Těšnovice - Zlechov (16). I.B: Brumov B – Poličná (10), Louky - Tečovice (13), Lidečko - Prostř. Bečva, Choryně – Ratiboř, Dolní Bečva - Slavičín B, Ludkovice – Lužkovice, Kostelec - Slavkov p.H., Chropyně - Holešov B, Březnice – Veselá, Velký Ořechov – Polešovice, Malenovice - Uh. Ostroh, Jankovice - Topolná (16).

Okresní přebor Zlín: Mysločovice – Poteč, Jasenná - Slušovice B, Slopné – Štípa, Vysoké Pole - Luhačovice B, Návojná – Hvozdná, Val. Klobouky - Újezd (16). Zlín III. třída: Fryšták B - Louky B (10), Rokytnice – Lipová (15.30), Lukov – Březová, Kašava - Napajedla B, Spytihněv - Tečovice B, Halenkovice – Doubravy, Pohořelice – Vizovice, SK Zlín – Žlutava, Rudimov – Petrůvka, Bratřejov – Sehradice, Biskupice – Šanov, Nedašova Lhota - Březůvky (16). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Všemina, Jestřabí - Val.Klobouky B, Dobrkovice - Loučka (10), Tichov – Smolina (10.15), Neubuz – Racková, Provodov – Kudlov, Zádveřice – Lípa, Jaroslavice B - Příluky B, Komárov – Trnava (16).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Lutopecny, Žalkovice - Morkovice B, Lubná - Skaštice B, Němčice – Záhlinice, Kvasice B – Počenice, Kroměříž B - Spartak Hulín, Rymice – Střílky (16).

Kroměříž III. třída: Bystřice p.H. B – Martinice, Zahnašovice – Zlobice, Bařice – Ludslavice, Zborovice B – Rataje, Troubky – Roštín (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Huštěnovice – Kněžpole, Prakšice - Strání B, Babice – Bílovice, Březolupy – Březová, Nedakonice - Slovácko C, Jarošov – Havřice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Dolní Němčí B (10.15), Stříbrnice – Mistřice (13.30), Žítková - Suchá Loz (14), Starý Hrozenkov – Komňa (15), Vážany - Kostelany n.M., Jalubí – Mařatice, Traplice – Velehrad, Popovice - Uh. Ostroh B, Boršice u Bl. - Hluk B, Horní Němčí – Hradčovice, Bojkovice B /Pitín – Přečkovice, Bánov - Bystřice p. L., Rudice – Korytná (16).

Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice – Ústí, Zubří – Huslenky, Leskovec – Zašová, sd NH/VKK B - Lhota u Vs, Horní Bečva - sd Hošťálková/Kateřinice B (16). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Střelná (10.15), sd Študlov/Lidečko B – Liptál, Mikulůvka - Rožnov B, Jarcová - Dolní Bečva B, Velká Lhota - Ratiboř B, Krhová B – Bynina, Kladeruby – Police, Loučka - Lhotka n. B. (16).

MSDŽ: Holešovské holky – Mutěnice (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. - Strakonice (11). II. liga mužů: L. Zubří – Sokol Ostrava (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Stator (12), Scorpions – Bulls (14).