PÁTEK 21. LEDNA

BASKETBAL

I. liga: Zlín – Pardubice (18)

FOTBAL

Příprava: Slavičín – V. Otrokovice (17, UT Hrádek).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Žďár nad Sázavou (18.30).

SOBOTA 22. LEDNA

ATLETIKA

Hulmenská desítka – 16. ročník (10, start hlavního závodu ve Sportovním areálu Spartaku Hulín).

BASKETBAL

2. liga mužů: Valašské Meziříčí – Šumperk (17), Slavia Kroměříž – SK Žabovřesky (17).

FUTSAL

Divize: VŠSK Zlín – Baník Ostrava B (15.15, SH Datadt Zlín).

FLORBAL

Zlínská liga: Orel Uherský Brod – Slušovice (9), 1. AC Uherský Brod – Valašské Meziříčí B (10.30), Valašské Meziříčí B – Orel Uherský Brod (12.30), Slušovice – 1. AC Uherský Brod (14, vše SH ZŠ Slušovice). Holešov B – Hluk B (9), Valašské Meziříčí Y – Počenice B (10.30), Počenice B – Holešov B (12.30), Hluk B – Valašské Meziříčí Y (14, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

Příprava: FC Fastav Zlín – Kroměříž (11, umělá tráva Vršava), Uherský Brod – Valašské Meziříčí (10, umělá tráva Lapač), Zlín B – Slovácko B (13, umělá tráva Vršava).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Kynžvart (17). II. liga mužů: Holešov – Maloměřice B (10).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Žďár nad Sázavou (15.30).

Krajská liga: Uherský Brod – Uherský Ostroh (17), Uherské Hradiště – SHMK Hodonín (17), HK Kroměříž – Brumov-Bylnice (17).

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Tovačov (19.30), Jiskra Chropyně – UDH Panthers (21.15).

STOLNÍ TENIS

Přebory Zlínského kraje mužů a žen ve Slavičíně (9-18).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – OU Ostrava (17).

NEDĚLE 23. LEDNA

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Reconar Podolí (9.30), Valašské Meziříčí – Opava B (10).

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Střešovice (18). Národní liga: Hluk – TROOPERS (15).

2. liga žen: Zlín Lions – Shooters Beta (9), Židenice B – Bulldogs Brno B (10.30), Shooters Beta – Hluk (12), Bulldogs Brno B – 1. AC Uherský Brod (13.30), Hluk – Židenice B (14), 1. AC Uherský Brod – Zlín Lions (15.30, vše SH Střední průmyslové školy strojní Zlín).

HOKEJ

Liga juniorů: VHK ROBE Vsetín – Poruba (13).

Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (17), Plačkov – Slušovice (18.40), Vážany – Holešov Gators (20.30).

PONDĚLÍ 24. LEDNA

HOKEJ

Kroměřížské amatérská liga: Rymice – HC Rychlov (20).