SOBOTA 27. LISTOPADU

ATLETIKA

Mistrovství republiky v přespolním běhu ve Valašském Meziříčí (12.45-16).

BASKETBAL

2. liga mužů: Valašské Meziříčí – NH Ostrava B (17).

FLORBAL

Liga veteránů: Holešov – Hyeny Zlín (9), Hattrick Brno – FBC Dragons (10.10), Hyeny Zlín – Aligators Klobouky (11.20), FBC Dragons – Holešov (12.30), Aligators Klobouky – Hattrick Brno (13.40, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Baník Ostrava (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Rožnov p. R. (17).

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Litoměřice (17). II. liga: Valašské Meziříčí – Žďár nad Sázavou (17). Krajská liga: HK Kroměříž – Uherský Brod (17). Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – HC Senators (19.30), UDH Panthers – Tovačov (21.15).

HOKEJBAL

1. liga: Malenovická liga: Tigers Malenovice – Tečovice (9), Stator – Scorpions (11).

MOTORISMUS

Mikuláš rally – exhibiční závod automobilů ve Slušovicích(10.30 – 15.30)

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga v Otrokovicích: Futsal Zlín – Adria Kladno (17), Adria Kladno – Jilemnice (18), Futsal Zlín – Jilemnice (19, vše SH Štěrkoviště).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Nový Jičín (14). I. liga žen: KST Hluk – Moravské Slavia Brno (9.30), KST Hluk – Havlíčkův Brod (15). II. liga žen: Sokol Vsetín – Havlíčkův Brod B (10), Sokol Vsetín – Moravská Slavia Brno B (15). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – KST Vsetín (14), Dolní Němčí – TJ Ostrava KST D (14), Šarovy – Poruba (15).

TENIS

Kategoriový Grand Slam – turnaj padesátníků ve Zlíně na Vršavě (10-17).

NEDĚLE 28. LISTOPADU

BASKETBAL

2. liga mužů: Valašské Meziříčí – Karviná (10).

FLORBAL

Divize mužů: Zlín Lions – Vsetín (18).

Regionální liga: Bučovice B – Hodonice (10), TROOPERS B – Znojmo U23 (11.30), Zlín Lions B – Bučovice B (12), Hodonice – TROOPERS B (14.30), Znojmo U23 – Zlín Lions B (16, vše SH SPŠ Zlín).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Vršovice (11), Vsetín – Zlín (14). II. liga mužů: L. Zubří – Polanka n. O. (17).

HOKEJ

Krajská liga: Brumov-Bylnice – Uherské Hradiště (17). Kroměřížská liga: Slušovice – HC Horny Dogs (17), Masaro UH – Chomýž (18.40), Vážany – HC Reds (20.30).

HOKEJBAL

2. liga: HBK Vsetín – Přerov (10).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Dolní Němčí – Poruba (10, Šarovy – TJ Ostrava KST D (10).

PONDĚLÍ 29. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Buldok Otrokovice (20), Spartak Hulín – Žopy (21.40).