PÁTEK 23. ČERVENCE
FLORBAL
Turnaj Hornet’s Cup v Rožnově pod Radhoštěm – 12. ročník (9-19).
FOTBAL
MOL CUP, předokolo: Slavičín – Holešov (18).
Pohár Zlínského KFS, 1. kolo: Veselá - Zdounky (17.30).
Pohár OFS Kroměříž, 1. kolo: Zlobice - Morkovice B (18).
Příprava: Lhota u Vsetína – FC Vsetín U19 (17), Nový Hrozenkov/VKK B – Hovězí (17.30, hřiště Nový Hrozenkov), Vidče – Valašská Polanka, Krhová – Kelč, Podlesí – Opatovice, Zubří – Nový Jičín U18 (18).
MALÁ KOPANÁ
Noční turnaj ve Valašské Senici – 34. ročník (16.30).
SOBOTA 24. ČERVENCE
FLORBAL
Turnaj Hornet’s Cup v Rožnově pod Radhoštěm – 12. ročník (9-20).
FOTBAL
MOL CUP, předkolo: Skaštice – HFK Olomouc (17).
Pohár OFS Uherské Hradiště, 1. kolo: Přečkovice – Strání B (17).
Pohár OFS Kroměříž, 1. kolo: Zborovice B - Lutopecny (15), Lubná - Kroměříž B (17), Rusava - Žalkovice (17.30).
Příprava: Hluk - GLKS Nadarzyn (10), Kroměříž – Zlín B (10.30), Hrachovec – FC Ternovo (16.30), Napajedla – Brumov, Slušovice – Kateřinice (17), Šumice – Ořechov (17.30), Vsetín – Slovácko B (18).
Memoriál Stanislava Kužely v Sehradicích – 48. ročník (13.15-19).
Memoriál Františka Baklíka v Rokytnici nad Vláří – 31. ročník (13-19).
TENIS
Turnaj ATP Valašska v Luhačovicích (9-17).
TRIATLON
Hulmen v Hulíně – 18. ročník (9, start na hulínském koupališti).
NEDĚLE 25. ČERVENCE
FLORBAL
Turnaj Hornet’s Cup v Rožnově pod Radhoštěm – 11. ročník (9-16).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Slavia Praha (19).
MOL CUP, předkolo: Strání – Břeclav (17).
Pohár Zlínského KFS, 1. kolo: Tečovice – Louky (10.15), , Příluky – Vlachovice (16.30), Zborovice – Kunovice, Slavkov – Mladcová, Uh. Ostroh – Buchlovice, Topolná – Nedachlebice, Staré Město – Malenovice, Kostelec - Těšnovice, Choryně – Dolní Bečva, Vlčnov – Újezdec, Jaroslavice – Nivnice, Březnice – Dolní Němčí, Lidečko – Bylnice, Lužkovice – Zlechov (17.30).
Pohár OFS Uherské Hradiště, 1. kolo: Starý Hrozenkov – Jarošov, Boršice u Bl. - Bílovice, Žítková – Březová, Bystřice p. L. - Mařatice, Vážany – Březolupy, Stříbrnice – Mistřice, Velehrad – Hluk B, Korytná – Ostrožská Lhota, Dolní Němčí B – Huštěnovice, Jalubí – Kněžpole, Drslavice – Prakšice, Uh. Ostroh B – Nedakonice, Traplice – Bojkovice B/Pitín, Popovice – Babice, Horní Němčí – Bánov (17).
Pohár OFS Kroměříž, 1. kolo: Prusinovice - Tučapy (14.30), Bezměrov - Spartak Hulín, Střílky - Počenice, Martinice - Kvasice B (17.30).
Příprava: Slavičín B – Nedašov (10), Jarcová – Loučka (14), Podlesí – Opatovice (16), Prlov – Leskovec, Francova Lhota – Štítná, Velké Karlovice/Karolinka – Valašské Příkazy (17).