PÁTEK 17. KVĚTNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, 1. finále skupiny o Evropu: Zlín – Mladá Boleslav (18). MSFL: Hulín – Valašské Meziříčí (17).

SOBOTA 18. KVĚTNA

ATLETIKA

Trailový závod MiomoveRun ve Slavičíně – 3. ročník (9.15).

Noční běh v Rožnově pod Radhoštěm – 3. ročník (21).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Hradní okruh v Brumově – 16. ročník (13). Nivnická 50 – 4. ročník (10.30).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Vrchovina (10.15). Krajský přebor: Luhačovice – Skaštice (10.15), Juřinka – Štítná n. Vl., Brumov – Baťov, Morkovice – Vel. Karlovice, Bystřice p/H – Holešov, Hluk – Provodov (17). I. A třída: Vidče – Brumov B, Slušovice – Podlesí, Vlachovice – Rožnov p. R., Koryčany – Újezdec, Napajedla – V. Otrokovice B, Ořechov – Osvětimany (17). I. B třída: Luhačovice B – Šumice (13.30), Horní Lideč – Ratiboř, Hutisko – Poličná, Franc. Lhota – Choryně, Halenkov – Prlov, Jaroslavice – Holešov B, Louky – Tečovice, Drslavice – Havřice, Staré Město – Ludkovice (17).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Návojná, Sehradice – Mysločovice (17). Zlín III. třída: Nedašov B – Dolní Lhota (17). Zlín IV. třída: Veselá B – Provodov B, Příluky B – Mirošov, Horní Lhota – Lutonina (17).

Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Zborovice, Lubná – Zdounky (17). Kroměříž III. třída: Rymice – Míškovice, Loukov – Hlinsko p. H. (hř. Býškovice), Pravčice – Litenčice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Březová, O. N. Ves – Bánov (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Popovice – Mařatice (14), Dolní Němčí B – Mistřice, Bojkovice B – Pitín – Přečkovice (17).

Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Střítež, Valašská Bystřice – Jarcová, Hošťálková – Krhová (16.30). Vsetín III. třída: Janová – Branky (16.30).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – AC Sparta Praha (15). MSDŽ: Uherský Brod – Březnice (13).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Luhačovice – Napajedla (12.30), Rožnov pod Radhoštěm – Vsetín (16).

MOTOKROS

Závod ve Střelné (12-18).

NEDĚLE 19. KVĚTNA

ATLETIKA

Závod do vrchu Klobucký vrch ve Val. Kloboukách – 4. ročník (11).

CYKLISTIKA

Závod v cross country Zámecké schody v Kroměříži – 2. ročník (14-19, Velké náměstí).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Vsetín (10.15), Strání – Havlíčkův Brod (17).

Krajský přebor: Boršice – Nevšová (17). I. A třída: Val. Příkazy – Hrachovec (10), Kunovice – Dolní Němčí (10.15), Nedašov – Kelč, Kateřinice – Vigantice, Val. Klobouky – Val. Meziříčí B, Nedachlebice – Žalkovice, Nivnice – Bojkovice, Buchlovice – Kvasice (10). I. B třída: Zlechov – Březnice (10), Semetín – Hovězí (10.15), Prostř. Bečva – Lidečko, Val. Polanka – Slavičín B, Lužkovice – Kostelec u Hol., Slavkov p/H – Fryšták, Malenovice – Veselá, Příluky – Mladcová, Chropyně – Admira Hulín, Březolupy – Tlumačov, Uh. Ostroh – 1. FC Slovácko B, Morkovice B – Nedakonice (17).

Okresní přebor Zlín: Slopné – Kostelec, Pozlovice – Nedašova Lhota, Poteč – Slušovice B, Bylnice – Jasenná, Újezd – Štípa (17). Zlín III. třída: Napajedla B – Tečovice B (10.15), Lípa – Lukov (14, hřiště Lukov), Bohuslavice n/Vl. – Velký Ořechov (14), Pohořelice – Zlín SK (15), Rokytnice – Hvozdná (15.30), Petrůvka – Šanov (16), Spytihněv – Březůvky, Halenkovice – Žlutava, Březová – Kašava, Doubravy – Vizovice, Biskupice – Bratřejov, Rudimov – Vysoké Pole, Štítná n/Vl. B – Drnovice (17). Zlín IV. třída: Jestřabí – Tichov (10), Smolina – Mysločovice B, Lipová – Loučka (14), Hřivínův Újezd – Kudlov, Komárov – Lužkovice B, Racková – Louky B, Zádveřice – Všemina, Neubuz – Fryšták B, Lhota – Trnava (17).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Střílky, Břest – Skaštice B, Počenice – Mrlínek, Těšnovice – Záhlinice, Chvalčov – Kvasice B (17). Kroměříž III. třída: Zahnašovice – Rusava (14), Roštín – Bezměrov (14.30), Martinice – Roštění (16), Tučapy – Rajnochovice (16.30), Ludslavice – Žeranovice, Šelešovice – Žalkovice B, Záříčí – Lutopecny, Rataje – Zlobice, Troubky – Kyselovice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Horní Němčí – Ostr. Lhota, Jarošov – Slavkov, Vlčnov – Bílovice, Polešovice – Jankovice, Topolná – Strání B (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dobrkovice – Prakšice (10), Částkov – Hradčovice (10.15), Žítková – Rudice (14), Uh. Ostroh B – Drslavice B (14.30), Podolí – St. Hrozenkov (15), Hluk B – Boršice u Blatnice (15, hřiště Boršice u Blatnice), Vážany – Velehrad, Traplice – Kostelany, Kudlovice – Jalubí, Košíky – Huštěnovice, Babice – Stříbrnice, Kněžpole – Sušice, Komňa – Suchá Loz, Bystřice p. L. – Orel Uh. Brod, Korytná – Záhorovice (17).

Okresní přebor Vsetín: Bynina – Ústí (15), SD Nový Hrozenkov/VKK – Zubří (Karolinka), Zašová – FC Lhota, Horní Bečva – Dolní Bečva (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Huslenky (15), Lačnov – Leskovec, Ratiboř B – Halenkov B, Liptál – Kladeruby, Choryně B – Val. Polanka B (16.30).