Pátek 7. prosince

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín - Olomouc (19).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Plzeň (18).
HOKEJ
Extraliga juniorů: Vsetín – Sparta Praha (17.30).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město - České Budějovice B (19).

Sobota 8. prosince

ATLETIKA
Mikulášský běh ve Zlíně - 31. ročník (10, start na fotbalovém hřišti v Loukách).
HÁZENÁ
II. liga mužů: Holešov – Uničov (17).
HOKEJ
Extraliga juniorů: Vsetín – Pardubice (12.45). I. liga: Vsetín - Kadaň (17.30). II. liga: Valašské Meziříčí - Žďár nad Sázavou (17). Krajská liga: Uherský Brod – Boskovice (17), HK Kroměříž – Uherské hradiště (17). Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Morkovice (19.30), Senators – Red Devils Míškovice (21.15).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Boston Zlín – Stator (9, Tigers Malenovice – Tečovice (11), Loozers – Rivermen Malenovice (13).
MALÝ FOTBAL
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Poskládaní – Fryšták B (15), Louky – Benver Berry (16.30).
MOTORISMUS
Mikuláš rally – 9. ročník volného závodu (start v 11.00 ve Slušovicích: 1. RZ Dostihovka (11.08), 2. RZ Lípa (11.36), 3. RZ Dostihovka (12.59), 4. RZ Lípa (13.27), 5. RZ Dostihovka (14.57). Cíl okolo 15. hodiny ve Slušovicích))
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Orel Zlín – Šarovy (15).
Mikulášský turnaj v Nedašově - 10. ročník (13-19).
VOLEJBAL
Extraliga mužů: Fatra Zlín – Brno (17). I. liga mužů: Staré Město - ČZU Praha (11). II. liga žen: Vsetín – Opava (11 a 14).
Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Vsetín (10 a 13), Nivnice – Napajedla (10 a 13), Staré Město B – Holešov (14 a 16), Bojkovice – Valašské Meziříčí (16 a 18).
Krajský přebor žen: Uherské Hradiště – Slavičín (10 a 13), Univerzita Zlín – Kojetín (10 a 13).
TENIS
Turnaj mistrů české veteránské série amatérů nad 50 let ve Zlíně na Vršavě (9.15-17).

Neděle 9. prosince

BADMINTON
Jihomoravská liga: Lokomotiva Kunovice – Badminton FSpS MU C (13), Lok. Kunovice – SK Kuklenská Brno (15).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Maloměřice (11), HC Zlín – Jičín B (16). I. liga žen: Otrokovice – Kobylisy (15). II. liga mužů: Vsetín – Rožnov pod Radhoštěm (15.30), Napajedla – Luhačovice (17), L: Zubří – Sokol Ostrava (17).
HOKEJ
Extraliga mužů: PSG Berani Zlín - Kometa Brno (15.30). Krajská liga: Uherský Ostroh – Blansko (17), Brumov+Bylnice – Rosice (17). Kroměřížská liga: Vážany – Holešov Gators (17), Plačkov – Slušovice (18.40), Hanák Team Kroměříž – Chomýž (20.30).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Rivermen Malenovice (9), Stator – Loozers (11), Boston Zlín – Tigers Malenovice (13).
MALÝ FOTBAL
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Kocovina – Kašava (15), Benfika – Black§White (16.30).
VOLEJBAL
Krajský přebor žen: Hošťálková – Kroměříž (10 a 13).

Pondělí 10. prosince 2018

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – AHK Kroměříž (20).