Pátek 23. listopadu

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín - Vysočina (19).

FUTSAL
I. liga: Bazooka Uherské Hradiště – Slavia Praha (20).

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Sparta Praha (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Třinec (15), VHK Robe Vsetín – Vítkovice (17.30).

Sobota 24. listopadu

ATLETIKA

Morkovský podzimní běh – 4. ročník (11, start na parkovišti před městským úřadem).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – Třebíč (17).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Opava (17).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Hranice (18). II. liga mužů: L. Zubří – Uničov (15), Holešov – Polanka nad Odrou (17), Napajedla – MHK Karviná (18).

HOKEJ

I. liga mužů: Vsetín - Jihlava (17.10). II. liga: Valašské Meziříčí - Havl. Brod (17). Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Lobodice (18.30), AHK Kroměříž – HC Senators (20.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Rivermen Malenovice (9), Stator – Tigers Malenovice (11), Tečovice – Loozers (13).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Benfika – Bonver Berry (15), Poskládaní – Kašava (16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín – Orlová B (14). III. liga mužů: KST Vsetín – Bolatice (14), Chropyně – Přerov B (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Ostrava (17). Krajský přebor mužů: Napajedla – Bojkovice (10 a 13), Valašské Meziříčí – Uherské Hradiště (11 a 15), Holešov – Nivnice (15 a 18). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště – Univerzita Zlín (10 a 13), Uherský Brod – Slavičín (15.30 a 17.30).

Neděle 25. listopadu

FOTBAL

Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Baník Ostrava (11, hřiště Staré Město).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Velká Bystřice (11), Zlín – Maloměřice (16). I. liga žen: Otrokovice – Velké Meziříčí (15). II. liga mužů: Vsetín – Luhačovice (14.30).

HOKEJ

Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Vážany (18.40), Slušovice – Holešov Gators (20.30).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Lešení – Black§White (15), Kocovina – SK Louky (16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín – Havířov C (10).
KST Vsetín – Vratimov (10), Chropyně – Přerov (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Hošťálková – Kojetín (10 a 13).

Pondělí 26. listopadu

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Troubky – Žopy (20).