PÁTEK 26. ŘÍJNA

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Velké Meziříčí (18).

HOKEJ

Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Vítkovice (16), Robe Vsetín – Havířov (17.30).

SOBOTA 27. ŘÍJNA

ATLETIKA

Otrokovické svahy – 2. ročník (11, start u stadionu TJ Jiskra Otrokovice). Provodovský běh – 2. ročník (14, start na fotbalovém hřišti v Provodově).

FLORBAL

Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Letka Toman (19). Divize mužů: Zlín – Frýdek-Místek, Vsetín – Orlová (17).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Sparta Praha (17).

Krajský přebor: Luhačovice – Vel. Karlovice (10.15), Bystřice p. H. – Baťov, Brumov – Provodov, Juřinka – Morkovice (14.30). I. A třída: Vlachovice – Vigantice, Vidče – Hrachovec, Kelč – Rožnov p. R., Kateřinice – Brumov B, Slušovice – Val. Klobouky, Ořechov – Nivnice, Napajedla – Bojkovice, Kvasice – Dolní Němčí (14.30). I. B. třída: Lužkovice – Malenovice, Luhačovice B – Nedakonice (13.30), Semetín – Prlov, Hutisko – Lidečko, Horní Lideč – Hovězí, Louky – Veselá, Jaroslavice – Fryšták, Staré Město – 1. FC Slovácko B, Drslavice – Šumice, Tlumačov – Morkovice B (14.30).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Kostelec (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Těšnovice – Skaštice B, Počenice – Komárno, Břest – Střílky, Němčice – Zdounky (14.30). Kroměříž III. třída: Loukov – Žeranovice, Roštění – Míškovice, Troubky – Lutopecny, Pravčice – Bezměrov (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Bánov, Strání B – Březová, O. N. Ves – Jankovice (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Vážany (14.30), Stříbrnice – Kudlovice (15). Okresní přebor Vsetín: Val. Bystřice – Ústí, Střítež – Jarcová, Hošťálková – Zašová, Jablůnka – Krhová (14.30). Vsetín III. třída: Janová – Ratiboř B, Choryně B – Huslenky, Branky – Kladeruby (14.30). MSDŽ: Brumov – Uherský Brod (14), Březnice – Mostkovice (14.30).

FUTSAL

II. liga: VŠSK Zlín – Jeseník (19).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Šaľa (17). I. liga: Kunovice – Kobylisy (14). II. liga mužů: Luhačovice – Karviná (12.30), Napajedla – Holešov (17).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Brumov-Bylnice (17). Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Rychlov (17), Morkovice – Spartak Hulín (18.40), Bulgok Otrokovice – HC Senators (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Loozers (9).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Rosice (9.30). Interliga mužů: Luhačovice – Trstená Starek (14). I. liga žen: Zlín – Slavia Praha (11.30).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Vsetín – Chropyně (14).

NEDĚLE 28. ŘÍJNA

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Česká Lípa (18). Divize mužů: Zlín – Orlová (14), Vsetín – Frýdek-Místek (15.30).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Uherský Brod (10.15). Divize: Slavičín – Ústí (10.15).

Krajský přebor: Boršice – Štítná n. Vl., Hluk – Skaštice, Nevšová – Holešov (14.30). I. A třída: Val. Příkazy – Val. Meziříčí B (10), Kunovice – Žalkovice (10.15), Nedachlebice – Újezdec (13), Nedašov – Podlesí (13), Buchlovice – Osvětimany, Koryčany – V. Otrokovice B (14.30). I. B třída: Zlechov – Březolupy (10), Poličná – Slavičín B (10.30), Val. Polanka – Choryně, Franc. Lhota – Ratiboř, Prostř. Bečva – Halenkov, Chropyně – Kostelec u Hol., Příluky – Tečovice, Admira Hulín – Holešov B, Slavkov p. H. – Mladcová, Březnice – Ludkovice, Uh. Ostroh – Havřice (14.30).

Okresní přebor Zlín: Újezd – Sehradice, Bylnice – Mysločovice, Poteč – Návojná, Pozlovice – Štípa, Slopné – Jasenná, Nedašova Lhota – Slušovice B (14.30). Zlín III. třída: Lípa – Březová (10), Napajedla B – Kašava (10.15), Bohuslavice n/Vl. – Šanov (14), Spytihněv – Žlutava, Pohořelice – Lukov, Doubravy – Tečovice B, Zlín SK – Březůvky, Halenkovice – Vizovice, Vysoké Pole – Drnovice, Rokytnice – Velký Ořechov, Biskupice – Nedašov B, Petrůvka – Dolní Lhota, Štítná n/Vl. B – Hvozdná, Rudimov – Bratřejov (14.30). Zlín IV. třída: Neubuz – Provodov B, Zádveřice – Lhota, Racková – Trnava, Komárov – Fryšták B, Hřivínův Újezd – Všemina, Veselá B – Louky B, Kudlov – Lužkovice B (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Chvalčov – Mrlínek, Kvasice B – Zborovice, Lubná – Záhlinice (14.30). Kroměříž III. třída: Tučapy – Prusinovice, Rymice – Hlinsko p. H, Martinice – Rusava, Ludslavice – Rajnochovice, Rataje – Kyselovice, Litenčice – Bařice, Dřínov – Žalkovice B, Šelešovice – Zlobice, Roštín – Záříčí (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Horní Němčí, Jarošov – Ostr. Lhota, Topolná – Bílovice, Polešovice – Slavkov (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Prakšice – Boršice u Blatnice, Popovice – Mistřice (14.30). Okresní přebor Vsetín: H. Bečva – Lhota u Vsetína, Bynina – VKK B, N. Hrozenkov/VKK B – D. Bečva (14.30). Vsetín III. třída: Liptál – Val. Polanka B, Lačnov – Halenkov B, Střelná – Leskovec (14.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – V. Lhota (15). MSDŽ: Fastav Zlín – Mutěnice (10).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Vsetín – Žeravice (11.30), L. Zubří – Frýdek-Místek B (17).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Slušovice (17), Chomýž – Holešov Gators (18.40), Plačkov – HC Reds (20.30).

HOKEJBAL

II. liga: Malenovice – Přibyslavice (13).

RAGBY

O postup do extraligy: Zlín – Přelouč (14, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Vsetín – Neředín (10).