Pátek 1. června

FOTBAL

MSFL: Valašské Meziříčí – Hulín, V. Otrokovice – Kroměříž (17), Uherský Brod – Vyškov (18).

I. B třída: Lidečko – Prostř. Bečva (18).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Polešovice (17.30).

Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – Lhotka (17:30).

Vsetín IV. třída: Janová – Huslenky B (17).

Sobota 2. června

ATLETIKA

Festivalový půlmaraton ve Zlíně – 3. ročník (16, start na náměstí Míru). Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

CYKLISTIKA

Stavařská tisícovka ve Valašském Meziříčí (10, start u Střední průmyslové školy stavební).

FOTBAL

Krajský přebor: Juřinka – Bystřice p. H., Rožnov p. R. – Morkovice, Holešov – Kvasice (17).

I. A třída: Vlachovice – Val. Klobouky, Slušovice – Vigantice, Napajedla – V. Otrokovice B, Jaroslavice – Nedachlebice, Osvětimany – Dolní Němčí (17).

I. B třída: Halenkov – Ratiboř (15.30), 1. FC Slovácko B – Ludkovice (16), Hovězí – Lhota u Vs. (16.30), Horní Lideč – Hrachovec, Tečovice – Lužkovice, Louky – Slavkov p. H., Mladcová – Březnice, Sehradice – Admira Hulín, Staré Město – Nedakonice, Drslavice – Šumice (17).

Zlín IV. třída: Provodov B – Veselá B, Horní Lhota – Dobrkovice (17). Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice – Loukov (15), Chropyně B – Komárno-Osíčko (16.30).

Kroměříž III. třída: Zborovice B – Záříčí (hř. Troubky), Lutopecny-Měrůtky – Bařice (hř. Kovalovice), Roštín – Kyselovice (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Prakšice, Slavkov – Bílovice (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Stříbrnice, Dolní Němčí B – Podolí, Orel Uh. Brod – Suchá Loz (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – VKK B (15).

Vsetín III. třída: Jablůnka – Růžďka (16.30).

Krajský přebor žen: Říkovice – Valašské Klobouky (10), Uherský Brod – Brumov (13.30), Lužkovice – Holešovské holky (17).

HÁZENÁ

Festival miniházené – turnaj žactva – 6. ročník (9-18, ve SH Euronics ve Zlíně)

INLINE HOKEJ

Extraliga: Zlín Devils – Uh. Brod (12).

KANOISTIKA

Vodácké závody ve slalomu a sprintu v Kroměříži (10-16).

NOHEJBAL

Otevřené mistrovství okresu Kroměříž jednotlivců (8.30-16). Krajská soutěž družstev: Vsetín C – Val. Meziříčí (9), Otrokovice – Prštné (9), Kroměříž – Vlčnov (9).

TENIS

ATP Valašska – 2. turnaj v Brumově (9-17).

Neděle 3. června

FOTBAL

Divize: Slavičín – Ústí (10.15), Strání – Rosice (17).

Krajský přebor: Provodov – Hluk, Vel. Karlovice – Luhačovice, Boršice – Baťov, Štítná n/Vl. – Chropyně (17).

I. A třída: Brumov B – Val. Příkazy (10), Kateřinice – Kelč, Nedašov – Nevšová, Podlesí – Val. Meziříčí B, Koryčany – Ořechov, Bojkovice – Skaštice, Žalkovice – Nivnice, Buchlovice – Fryšták (17).

I. B třída: Zlechov – Zborovice (10), Kunovice – Havřice (10.15), Val. Polanka – Semetín, Zašová – Hutisko, Franc. Lhota – Prlov, Veselá – Slavičín B, Kostelec u Hol – Lípa, Příluky – Malenovice, Březolupy – Tlumačov, Újezdec – Morkovice B (17).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Újezd, Poteč – Štípa, Mysločovice – Mladcová B, Bylnice – Rokytnice, Pozlovice – Dolní Lhota, Kostelec – Luhačovice B, Nedašova Lhota – Návojná (17).

Zlín III. třída: Napajedla B – Slušovice B (10.15), Vysoké Pole – Rudimov (16.30), Spytihněv – Neubuz, Doubravy – Kašava, Žlutava – Lhota, Březová – Jasenná, Pohořelice – Halenkovice, Tečovice B – Lukov, Biskupice – Vizovice, Slopné – Bohuslavice n. Vl., Bratřejov – Březůvky, Loučka – Drnovice, Šanov – Nedašov B, Velký Ořechov – Štítná n/Vl. B (17).

Zlín IV. třída: Mysločovice B – Kudlov (10), Tichov – Vlachovice B (10.15), Lužkovice B – Hvozdná, Smolina – Lipová (14), Petrůvka – Mirošov (16), Komárov – Fryšták B, Jaroslavice B – Trnava, Všemina – Louky B, Hřivínův Újezd – Lutonina, Zádveřice – Jestřabí (17).

Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Kvasice B (10.15, hř. Všetuly), Mrlínek – Skaštice B, Zdounky – Těšnovice, Němčice – Počenice-Tetětice, Lubná – Chvalčov (16.30).

Kroměříž III. třída: Rusava – Ludslavice (13.30), Žalkovice B – Střílky (14), Prusinovice – Pravčice (15), Rymice – Žeranovice, Břest – Roštění, Míškovice – Rajnochovice, Hlinsko p. H. – Tučapy, Zahnašovice – Martinice, Zlobice – Rataje, Dřínov – Litenčice, Šelešovice – Bezměrov (16.30).

Okresní přebor Uh. Hradiště: Březová – Uh. Ostroh (15), Hluk B – Nezdenice, Bánov – Jarošov, Kněžpole – Topolná (16.30).

Okresní soutěž Uh. Hradiště: Přečkovice – St. Hrozenkov (14.30), Sušice – Traplice, Jalubí – Jankovice, Velehrad – Babice, Huštěnovice – Kudlovice, Horní Němčí – Uh. Ostroh B, Hradčovice – Částkov, Boršice u Bl – Ostr. Lhota, Popovice – Mařatice, Mistřice – Drslavice B, Komňa – Pitín, Rudice – Záhorovice, Žítková – Korytná, Bystřice p. L. – Strání B (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Lhotka, Choryně – Střítež, Dolní Bečva – Jarcová, Horní Bečva – Bynina, Valašská Bystřice – Poličná, Zubří – Hošťálková (16.30).

Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Ústí (10.15), Leskovec – Střelná, Nový Hrozenkov – Lačnov, Branky – Valašská Senice, Halenkov B – Kladeruby (16.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Liptál, Študlov – Mikulůvka (15:30), Police – Ratiboř B, Zděchov – Krhová B (16.30).

HÁZENÁ

Festival miniházené – turnaj žactva, 6. ročník (10.30-18, SH Euronics ve Zlíně).

KANOISTIKA

Vodácké závody ve sprintu a slalomu v Kroměříži (9.30-16).