Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

12.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - basketbal.Foto: Deník/Jeníček Luboš

Pátek 13. října

FOTBAL
MSFL: Kroměříž – Velké Meziříčí (18). I. B třída: Zborovice – Zlechov (15).

FUTSAL
II. liga: Bazooka CF Uherské Hradiště – Atraps-Hombresy Brno (20, SH Uh. Hradiště).

HOKEJ
Extraliga st. dorostu: Zlín – Vsetín (16).

Sobota 14. října

ATLETIKA
Běh Veřovickým hřebenem – 4. ročník (10, start v Krhové v místní části Jehličná). Kašavského krosu – 2. ročník (10, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

BASKETBAL
Regionální přebor: Uh. Brod – Blansko (18.30).

BOX
Oblastní liga boxu mužů a žen (11, SH ve St. Městě).

FLORBAL
Národní liga mužů: Rožnov p. R. – Opava (20).

FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín – Jihlava (17). MSFL: Uherský Brod – HFK Olomouc (15). Divize: Vsetín- Frýdlant nad Ostravicí (15). Krajský přebor: Baťov – Boršice (10), Luhačovice – Vel. Karlovice (10.15), Chropyně – Štítná n. Vl., Morkovice – Rožnov p. R., Kvasice – Holešov, Bystřice p. H. – Juřinka (15). I. A třída: Kelč – Kateřinice, Vigantice – Slušovice, Val. Příkazy – Brumov B, Skaštice – Bojkovice, Ořechov – Koryčany, Dolní Němčí – Osvětimany, Fryšták – Buchlovice (15). I. B třída: Nedakonice – Staré Město (10), Hutisko – Zašová, Ratiboř – Halenkov Slavičín B – Veselá (15). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Kostelec (13.30), Mladcová B – Mysločovice, Dolní Lhota – Pozlovice (15). III. třída Zlín: Bohuslavice n/Vl. – Slopné (14), Lukov – Tečovice B, Jasenná – Březová, Nedašov B – Šanov (15). IV. třída Zlín: Hvozdná – Lužkovice B, Louky B – Všemina, Kudlov – Mysločovice B (15). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Záhlinice, Počenice – Němčice, Těšnovice – Zdounky (15). Kroměříž III. třída: Pravčice – Prusinovice, Žeranovice – Rymice, Záříčí – Zborovice B, Kyselovice – Roštín (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Hluk B, Jarošov – Bánov (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Hradčovice (10), Babice – Velehrad (10.15), Drslavice B – Mistřice, Strání B – Bystřice p/L (15). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Horní Bečva, Hošťálková – Zubří B, Poličná – Val. Bystřice, Střítež – Choryně (15). Vsetín III. třída: Růžďka – Jablůnka, Ústí – Valašská Polanka B (15). Vsetín IV. třída: Janová – Police, Huslenky B – Študlov, Krhová B – Mikulůvka (15). Krajský přebor žen: Lužkovice – Brumov (15).

FUTSAL
II. liga mužů: VŠ SK futsal Zlín – Jakubčovice (20).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Vsetín – Olomouc (12.30), Rožnov p. R. – Luhačovice (16), Holešov – Uničov (17), Žeravice – Zubří (18.30).

HOKEJ
I. liga: Vsetín – Třebíč (17.30). II. liga mužů: Val. Meziříčí – Kopřivnice (17). Krajská liga: Uherské Hradiště – Velké Meziříčí, Uherský Brod – Břeclav (17). Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Buldok Otrokovice (15), Red Devils – Tovačov (16.40), Rebels – Spartak Hulín (18.45), Kvasice – RHL Přerov (20.30).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Ranges Zlín (9), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (11), Béčko – Loozers (13).

KUŽELKY
I. liga žen: Zlín – Duchcov (11.30).

STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Orlová B (14). II. liga žen: Sokol Vsetín – Dubňany (10), Sokol Vsetín – Moravská Slávia Brno (14). III. liga mužů: Holešov – Šarovy (14), KST Vsetín – KST Zlín B (14).

Neděle 15. října

ATLETIKA
Běh přes valašské kotáry – Běhu Zlínem – 70. ročník (12.15, start hlavního závodu mužů na náměstí Míru).

FLORBAL
Divize mužů: Zlín Lions – H. Brno (15).

FOTBAL
MSFL: Valašské Meziříčí – Hlučín (10.15). Divize: Brumov – Slavičín (10.15). Krajský přebor: Hluk – Provodov (15). I. A třída: V. Otrokovice B – Napajedla (10.30), Val. Meziříčí B – Podlesí (14), Val. Klobouky – Vlachovice, Nevšová – Nedašov, Zubří – Vidče, Nedachlebice – Jaroslavice, Nivnice – Žalkovice (15). I. B třída: Lípa – Kostelec u Hol. (10), Semetín – Val. Polanka (10.15), Prlov – Franc. Lhota, Prostř. Bečva – Lidečko, Lhota u Vs. – Hovězí, Hrachovec – Horní Lideč, Březnice – Mladcová, Admira Hulín – Sehradice, Malenovice – Příluky, Lužkovice – Tečovice, Slavkov p. H. – Louky, Ludkovice – 1. FC Slovácko B, Havřice – Kunovice, Morkovice B – Újezdec, Tlumačov – Březolupy, Šumice – Drslavice (15). Okresní přebor Zlín: Újezd – SK Zlín, Štípa – Poteč, Návojná – Nedašova Lhota, Rokytnice – Bylnice (15). III. třída Zlín: Slušovice B – Napajedla B, Březůvky – Bratřejov (10.15), Drnovice – Loučka (14), Neubuz – Spytihněv, Kašava – Doubravy, Lhota – Žlutava, Halenkovice – Pohořelice, Rudimov – Vysoké Pole, Vizovice – Biskupice, Štítná n/Vl. B – Velký Ořechov (15). IV. třída Zlín: Dobrkovice - Horní Lhota, Jestřabí – Zádveřice (10), Vlachovice B – Tichov (10.15), Lipová – Smolina, Mirošov – Petrůvka (14), Trnava – Jaroslavice B, Veselá B – Provodov B, Fryšták B – Komárov, Lutonina – Hřivínův Újezd (15). Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Holešov B, Komárno – Chropyně B, Chvalčov – Lubná, Skaštice B – Mrlínek (15). Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Míškovice, Martinice – Zahnašovice, Ludslavice – Rusava, Tučapy – Hlinsko p. H., Roštění – Břest, Rataje – Zlobice, Litenčice – Dřínov, Bařice – Lutopecny, Bezměrov – Šelešovice, Střílky – Žalkovice B (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Polešovice – Vlčnov, Topolná – Kněžpole, Prakšice – O. N. Ves, Uh. Ostroh – Březová, Bílovice – Slavkov (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Popovice (10.15), Uh. Ostroh B – Horní Němčí (12.30), Kudlovice – Huštěnovice, Stříbrnice – Košíky, Traplice – Sušice, Tupesy – Vážany, Jankovice – Jalubí, Ostr. Lhota – Boršice u Bl., Suchá Loz – Orel Uh. Brod, St. Hrozenkov – Přečkovice, Pitín – Komňa, Záhorovice – Rudice, Korytná – Žítková (15). Okresní přebor Vsetín: VKK B – Krhová, Lhotka – Huslenky, Jarcová – Dolní Bečva (15). Vsetín III. třída: Kladeruby – Halenkov B, Lačnov – N. Hrozenkov, Střelná – Leskovec, V. Senice – Branky (15). Vsetín IV. třída: Zděchov – V. Lhota, Ratiboř B – Liptál (15). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Březnice (11.30), Holešovské holky – Uherský Brod (14). Juniorská liga: 1. FC Slovácko – MFK Karviná (11, Kunovice).

HÁZENÁ
I. liga žen: J. Otrokovice – Ivančice (15). II. liga mužů: Napajedla – Kostelec n. H. (11).

HOKEJ
Extraliga mužů: Berani Zlín – Plzeň (17). Extraliga ml. dorostu: Vsetín – Technika Brno (13.30). Kroměřížská liga: Slušovice – Chomýž (16.30), Hanák Team Kroměříž – HC Reds (18.15), Plačkov – Vážany (20.15).

RAGBY
I. liga mužů: Zlín – Mariánské hory (14).

STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Kopřivnice (10). III. liga mužů: Holešov – KST Zlín B (10), KST Vsetín – Šarovy (10).

Pondělí 16. října

FOTBAL
Juniorská liga: Fastav Zlín – Jihlava (13, Vršava)

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Rychlov (20).

Autor: Martin Břenek

12.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
AKTUALIZOVÁNO
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy v Rožnově pod Radhoštěm

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení