Pátek 9. prosince
FLORBAL
Divize mužů: Holešov – Bulldogs Brno B (20).
HOKEJ
Krajská liga mužů: Vsetín B – Boskovice (19.30). Extraliga juniorů: PSG Zlín – Karlovy Vary (16). Extraliga st. dorostu: Zlín – Sparta Praha (16.30, PSG aréna).
VOLEJBAL
I. liga mužů: VSK Staré Město – Nymburk (19, SH na Širůchu).
Sobota 10. prosince
ATLETIKA
Čertovský běh v Kroměříži – 6. ročník (11, start v loděnici u Bágráku u Hrubého rybníku).
BASKETBAL
II. liga mužů: Uh. Brod – Žabovřesky Brno (18).
HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (15). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Litovel B (10.30), L. Zubří – Fr.-Místek B (17).
HOKEJ
Krajská liga mužů: Uh. Brod – Uničov (17), Uh. Hradiště – Hodonín B (18.15). Extraliga juniorů: Zlín – Plzeň (12.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Zlín – Plzeň (16, ZS Luďka Čajky). Kroměřížská amatérská liga: Red Devils – RHL Přerov (18), Jiskra Chropyně – Buldok Otrokovice (19.40).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Loozers – Boston Zlín (9), Stator – Rivermen Malenovice (11), Tigers Malenovice – Tečovice (13).
KUŽELKY
I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Trnovany (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Blansko (13).
MOTORISMUS
Mikuláš rally – 7. ročník exhibičního závodu. Start v 11. 30 ve Slušovicích na dostihové dráze, cíl tamtéž okolo 15.30 hodin.
STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Nový Jičín (14). III. liga mužů: Šarovy – Frýdek-Místek (14), Chropyně – Valašské Meziříčí (14), Kostelec – Brušperk (15).
VOLEJBAL
I. liga mužů: VSK Staré Město – Choceň (17, SH na Širůchu). II. liga žen: Vsetín- Prostějov (9 a 14).
Neděle 11. prosince
FLORBAL
Zlínská liga mužů: Valašské Klobouky – Březolupy (9), FBC Slovácko – Hluk B (10.30), Březolupy – Holešov B (12), Hluk B – Valašské Klobouky (13.30), Holešov B – FBC Slovácko (15, vše SH ve Starém Městě). Orel Uherský Brod B – Zlín B (10.45), Počenice B – Slavičín (12.10), Valašské Meziříčí – 1. AC Uherský Brod (13.35), Zlín B – Slavičín (15), 1. AC Uherský Brod – Počenice B (16.25), Valašské Meziříčí – Orel Uherský Brod B (17.50, vše SH V Uherském Brodě).
FUTSAL
Superfrankie liga Uherskohradišťska – 5. kolo: GFC – La Coka Nostra (9), Terasa Bar – Eurofan (9.30), La Coka Nostra – Knights (10.05), Terasa Bar – GFC (10.40), Knights – Eurofan (11.10), Ave Bar Bar – Jaluba (11.45), NGBS – Ajax (12.15), Ave Bar Bar – Partyzan Radějov (12.40), Ajax – Jaluba (13.25), NGBS – Partyzan Radějov (13.55, vše hala Gymnázia v Uh. Hradišti).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. – SK Velká Bystřice (11). I. liga žen: Zlín B – Poruba B (16). II. liga mužů: Vsetín – SK Velká Bystřice B (15).
HOKEJ
Extraliga mužů: PSG Zlín – Vítkovice (15.30). Krajská liga: Vsetín B – Kroměříž (17). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Žďár nad Sázavou (12, PSG aréna). Kroměřížská liga: Plačkov – Slušovice (17), HC Reds – Barex Chropyně (18.40), Hanák Team Kroměříž – Chomýž (20.30). Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Tlumačov (15.15).
STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Jeseník (10). III. liga mužů: Šarovy – Brušperk (10), Chropyně – Rožnov pod Radhoštěm (10), Kostelec – Frýdek-Místek (10).