Pátek 16. října

FLORBAL

ČP mužů: Počenice – Panthers Otrokovice (20, SH Morkovice).

HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – Liberec (17.30). Extraliga juniorů: Zlín – Č. Budějovice (PSG aréna, 15), Vsetín – Poruba (19). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Opava (15).

Sobota 17. října

ATLETIKA

Chřibský maraton – 43. ročník (start na atletickém stadionu v Kroměříži v 10.30).

CYKLISTIKA

MČR v sálové cyklistice – finálové boje o tituly v krasojízdě a kolové (11.30 – 17 MSH Zelené).

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov p. R. – 1. MVIL Ostrava (19.30). Zlínský přebor mužů: Bystřice p. H. – Sp. Hluk C (9), Sn. Slavičín – Kunovice (10.15), Uh. Brod B – Bystřice p. H. (11.30), Kunovice – Val. Meziříčí B (12.45), Sp. Hluk C – Sn. Slavičín (14), Vala. Meziříčí B – Uh. Brod B (15.15) – vše SH Sp. Hluk.

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Ostrava (17). MSFL: Kroměříž – Třebíč (15). Divize: Uherský Brod – Tasovice (15), Vsetín – Brumov (15), Velké Karlovice + Karolinka – Nové Sady (15). Krajský přebor: Morkovice – Slušovice, Luhačovice – Bystřice p. H., Holešov – Napajedla, Rožnov p. R. – Provodov, Chropyně – Vigantice (14). I. A třída: Vlachovice – Kelč, Vidče – Juřinka, Mladcová – Hluk, Jaroslavice – Vlčnov, Dol. Němčí – Skaštice (14). I. B třída: Zlechov – Ořechov (10), Vizovice – Prostř. Bečva, Sehradice – Malenovice, Roštění – Veselá, Tečovice – Slavičín B, Prakšice – Buchlovice (14). Zlín III. třída: Fryšták B – Spytihněv, Příluky B – Bratřejov (14), Luhačovice B – Velký Ořechov (17). Zlín IV. třída: Březnice B – Mysločovice B, Veselá B – Lutonina (14). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Kostelec u Hol. B, Rusava – Žeranovice, Rajnochovice – Hlinsko p. H., Kvasice B – Břest, Pravčice – Záhlinice, Rataje – Lutopecny, Zborovice B – Dřínov (hř. Troubky), Bařice – Roštín (14). Okresní přebor Uh. Hradiště: Jarošov – Uh. Ostroh (14). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Babice – Částkov (10.15), Březová – Orel Uh. Brod, Strání – Komňa, O. Lhota – H. Němčí (14). Základní třída Uh. Hradiště: Drslavice B – Vlčnov (14).

Okresní přebor Vsetín: Janová – Lužná, Poličná – Střítež, Bynina – Huslenky (14:00). Vsetín III. třída: Hošťálková – Branky, Loučka – Zubří B, Ústí – Hutisko B (14:00). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Mikulůvka, Krhová B – Lačnov, Choryně B – Halenkov B (14:00). Krajský přebor žen: Nezdenice – Březnice (10.30), Brumov – DFK Holešov (14). I. liga st. dorostu: Slovácko – Sparta Praha (13).

HÁZENÁ

II. liga: Rožnov p. R. – V. Bystřice (16), Napajedla – Kuřim (18). Krajská liga: Luhačovice – Val. Meziříčí (10.30).

HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Poruba (17). Krajská liga: Uh. Brod – Břeclav (19.15). Extraliga juniorů: Zlín – Sparta Praha (ZS Luďka Čajky, 12.30). Extraliga st. dorostu: Zlín – Poruba (16.30). Sledge hokejová liga: Lapp Zlín – Olomouc (PSG aréna, 14). Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Rychlov (16.30), Tlumačov – Rebels (18.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Stator (9), Rivermen Malenovice – Loozers (11), Tigers Malenovice – Boston Zlín (13).

KUŽELKY

I. liga žen: Zlín – Duchcov (11.30), Valašské Meziříčí – Náchod (13).

MOTORISMUS

Říha Group – Partr rally Vsetín, 7. ročník automobilového závodu v rámci Rallysprint Série. Start 8.30 na stadionu TJ MEZ Ohrada Vsetín: RZ 1, 5 Semetín (7,6 km) 8.53, 12.47, RZ 2, 6 Hošťálková (10 km) 9.13, 13.07, RZ 3, 7 Jabloňo (12,05 km) 11.08, 15.02, RZ 4, 8 Vidče (5,57 km) 11.59, 15.53. Cíl okolo 16.45 u autosalonu Samohýl Auto ve Vsetíně.

NOHEJBAL

Krajské soutěž družstev: Sokol Prštné B – Vsetín C (9), Kroměříž – Přerov B (9), Valašské Meziříčí – Otrokovice (9).

STOLNÍ TENIS

III. Liga mužů: Fryšták – Rožnov p. R. (14), Vsetín – Kopřivnice (14)..

TENIS

Mladcovské derby veteránů nad 50 let ve Zlíně – Mladcové (9–16).

Neděle 18. října

ATLETIKA

Běh přes Valašské kotáry ve Zlíně – 68. ročník (start hlavního závodu mužů na náměstí Míru ve 12.15 hodin).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Pardubice (SH Zelené, 14.30). II. liga žen: Zlín – Šumperk (SH Zelené, 9).

FLORBAL

Divize mužů: FbC Holešov – H. Suchá (14).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Slovácko B (10.30, Letná). Divize: Slavičín – Hranice (10.15). Krajský přebor: Fryšták – Baťov, Štítná n. Vl. – Boršice (14). I. A třída: Brumov B – Val. Meziříčí B, Val. Příkazy – Podlesí (10), Nedašov – Hor. Lideč, Zubří – Podkop. Lhota, Val. Klobouky – Dol. Bečva, Újezdec – Osvětimany, Kvasice – Bojkovice, Březolupy – Nedachlebice, Žalkovice – Strání (14). I. B třída: Kunovice – Nivnice (10.15), Ratiboř – Prlov, Hovězí – Kateřinice, Hutisko – Jablůnka, Lhota u Vs. – Franc. Lhota, Val. Polanka – Lidečko, Zašová – Hrachovec, Admira Hulín – Kostelec u Hol., Vikt. Otrokovice B – Tlumačov, Nevšová – Lužkovice, Příluky – Lukov, Morkovice B – O. N. Ves, Koryčany – Staré Město, Zborovice – 1. FC Slovácko (14). Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Mladcová B, Bylnice – Mysločovice, Rokytnice – Jasenná, Újezd – Lípa, Ludkovice – Návojná, Slopné – Březnice, Nedašova Lhota – Dolní Lhota (14). Zlín III. třída: Březůvky – Drnovice (10.15), Pohořelice – Louky, Štípa – Kostelec, Trnava – Březová, Halenkovice – Žlutava, Tečovice B – Všemina, Kašava – Zlín 1931, Rudimov – Doubravy, Neubuz – Štítná n/Vl. B, Šanov – Pozlovice, Poteč – Tichov (14). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Komárov, Jestřábí – Bohuslavice n. Vl. (10), Divnice – Horní Lhota (10.15), Vlčková – Racková (11), Hřivínův Újezd – Provodov B, Biskupice – Kudlov, Lhota – Napajedla B, Jaroslavice B – Lužkovice B, Zádveřice – Hvozdná, Mirošov – Loučka, Smolina – Petrůvka, Lipová – Nedašov B (14). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Chvalčov (10.15, Všetuly), Němčice – Záříčí, Lubná – Počenice, Kyselovice – Loukov, Těšnovice – Mrlínek, Zdounky – Střílky, Slavkov p. H. – Skaštice B (14). Kroměříž III. třída: Kyselovice B – Míškovice (11), Tučapy – Bystřice p. H. B, Martinice – Komárno, Rymice – Chropyně B, Zahnašovice – Ludslavice, Šelešovice – Zlobice, Bezměrov – Litenčice (14). Okresní přebor Uh. Hradiště: Havřice – D. Němčí, Sušice – Šumice, Zlámanec – Bílovice, Bánov – Slavkov, Hluk – Drslavice (14). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Mařatice – Košíky, Traplice – Huštěnovice, Mistřice – Kostelany, Kněžpole – Topolná, Popovice – Polešovice, St. Hrozenkov – Přečkovice, Boršice u Bl. – Záhorovice, Žítková – Pitín (14). Základní třída Uh. Hradiště: Jankovice – Uh. Ostroh, Tupesy – Velehrad, Korytná – Bystřice p/L (14), S. Loz – Hradčovice (15). Okresní přebor Vsetín: Lhotka – N. Hrozenkov, VKK B – Choryně, H. Bečva – Semetín, Val. Bystřice – Halenkov (14:00). Vsetín III. třída: Kladeruby – Krhová, Leskovec – Růžďka, Val. Senice – Jarcová (14:00). Vsetín IV. třída: Zděchov – Vsetín B, Střítež B – Police, Študlov – Liptál, V. Lhota – H. Bečva B (14:00). MSLŽ: Holešovské holky – Nové Sady (14.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Uherský Brod (10.30), Žalkovice – Březůvky (11.30).

FUTSAL

II. liga: UTB FT Zlín – SK Amor Vyškov (19.45. SH Euronics).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zlín – Karviná (16). I. liga žen: Kunovice – Olomouc B (13, SH v Uh. Hradišti), Zlín B – Most B (14), J. Otrokovice – V. Meziříčí (15). II. liga mužů: L. Zubří – Litovel B (17), Holešov – Krmelín (17.30).

HOKEJ

Sledge hokejová liga: Lapp Zlín – Studénka (PSG aréna, 11.30). Kroměřížská liga: HC Reds – Barex Chropyně (16.30), Vážany – Holešov Gators (18.15). Kroměřížská amatérská liga: Žopy – RHL Přerov (20).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Loozers (9), Ranger Zlín – Boston Zlín (11).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Fryšták – Kopřivnice, Vsetín – Rožnov p. R. (10).