Pátek 24. dubna

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Líšeň (18). I. A třída: Osvětimany – Bojkovice (17). Zlín III. třída: Jestřabí – Sehradice B (17.30).

Sobota 25. dubna

ATLETIKA

22. ročník Salašského běhu (start na louce za hasičskou zbrojnicí v Salaši u Zlína v 10 hodin).

CYKLISTIKA

6. ročník Rohálovské padesátky (start na prostranství pod obecním úřadem ve 12 hodin).

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Liberec (17). Divize: Uh. Brod – Vikt. Otrokovice (16, Lapač). Krajský přebor: Luhačovice – Vigantice (15), Holešov – Morkovice, Kelč – Rožnov pod R., Vsetín – Chropyně, Bystřice p. H. – Baťov (16). I. A třída: Slušovice – Hrachovec, Val. Meziříčí B – Štítná nad Vl., Ostr. N. Ves – Dolní Němčí (16). I. B třída: Jablůnka – Francova Lhota, Hutisko – Kateřinice, Janová – Zašová, Veselá – Lužkovice, Tečovice – Lukov (16). Zlín III. třída: Fryšták B – Halenkovice, Sehradice B – Šanov, Vlachovice B – SK Vozovice B (16), Luhačovice B – Rokytnice (18). Zlín IV. třída: Lutonina – Lukov B (hř. Bratřejov), Horní Lhota – Smolina (16). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Rataje, Kyselovice – Loukov, Skaštice B – Zborovice (16). Kroměříž III. třída: Míškovice – Kostelec u Hol. B, Bařice – Litenčice (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice A – Jarošov, Slavkov – Šumice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Strání B – Komňa, Orel Uh. Brod – Záhorovice (16). Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Jalubí B, Bystřice p/L – Vlčnov B (16). Okresní přebor Vsetín: Choryně A – Huslenky, Střítež A – Prlov, Poličná – Dolní Bečva B, FC Vel.Karl.+Karol. B – Bynina (16). Vsetín III. třída: Krhová A – Lužná (15), Hošťálková – Nový Hrozenkov Růžďka – Loučka, Ústí – Valašská Bystřice B, Juřinka B – Valašská Senice (16). Vsetín IV. třída: Halenkov B – Leskovec (16). Krajský přebor žen: Březůvky – Nezdenice (13.30), Valašské Klobouky – DFK Holešov (14).

HÁZENA

I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (15). II. liga mužů: Napajedla – Juliánov (17). Krajská liga mužů: Uh. Hradiště – Dřevohostice (12).

IN-LINE HOKEJ

Memoriál Karla Rachůnky a Pavola Demitry v Brumově-Bylnici – 1. ročník: Brno – Bratislava (9), Dubnica – Beroun (11), Bratislava – Slavia Praha (13), Beroun – Devils Zlín (15), Slavia Praha – Brno (17), Zlín – Dubnica (19).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – Šacung Benešov (14).

Neděle 26. dubna

FOTBAL

Divize: Slavičín – Val. Meziříčí (10.15). Krajský přebor: Boršice – Provodov, Fryšták – Vizovice (16). I. A třída: Brumov B – Podkopná Lhota (10), Val. Klobouky – Vidče, Zubří – Val. Příkazy, Podlesí – Juřinka, Nedašov – Vlachovice, Žalkovice – Nedachlebice, Nivnice – Strání, Újezdec – Hluk, Mladcová – Kvasice, Březolupy – Jaroslavice (16). I. B třída: Kunovice – Sušice (10.15), Lidečko – Prostř. Bečva, Hovězí – Val. Polanka, Ratiboř – Lhota u Vsetína, Dolní Bečva – Horní Lideč, Skaštice – Příluky, Admira Hulín – Tlumačov, Tešnovice – Sehradice, Roštění – Slavičín B, Malenovice – Kostelec u Hol., Koryčany – Morkovice B, Nedakonice – Prakšice, V. Otrokovice B – Ořechov, Staré Město – Buchlovice, Havřice – Vlčnov, Jalubí – Zlechov (16). Okresní přebor Zlín: Jasenná – Návojná, Březnice – Ludkovice, Nevšová – Mladcová B, Újezd – Lípa, Bratřejov – Nedašova Lhota, Vysoké Pole – Dolní Lhota, Bylnice – Slopné (16). Zlín III. třída: Spytihněv – Všemina, Mysločovice – Pohořelice, Kašava – Žlutava, Kostelec – Hvozdná, Březová – Štípa, Tečovice B – Louky, Poteč – Pozlovice, Březůvky – Příluky B, Trnava – Jestřabí, Štítná n. Vl. B – Rudimov (16). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Dobrkovice (10), Lipová – Bohuslavice, Mirošov – Nevšová B (14), Drnovice – Petrůvka (15.30), Hřivínův Újezd – Březnice B, Lhota – Kudlov, Biskupice – Doubravy, Komárov – Velký Ořechov, Racková – Neubuz, SK Zlín 1931 – Vlčková (UT Paseky), Zádveřice – Veselá B, Lužkovice B – Jaroslavice B, Loučka – Divnice (16). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Zdounky (10.15, hř. Všetuly), Záříčí – Střílky, Slavkov p. H. – Lubná, Němčice – Mrlínek (16). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Prusinovice (10), Kyselovice B – Záhlinice (13), Hlinsko p. H. – Martinice, Rajnochovice – Ludslavice, Tučapy – Zahnašovice, Chvalčov – Žeranovice, Rymice – Komárno, Lutopecny – Šelešovice, Zborovice B – Zlobice, Dřínov – Kvasice B, Břest – Pravčice, Počenice – Bezměrov (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Zlámanec – Nezdenice, O. Lhota – Slovácko C, Hluk B – Traplice, D. Němčí B – Kudlovice, Bílovice – Košíky (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Topolná (10.15), Kněžpole – Nedakonice B, Vážany – Uh. Ostroh A, Tupesy – Polešovice, Huštěnovice – Kostelany, Mařatice – Mistřice, Bánov – Popovice, Boršice u Bl. – Pitín, H. Němčí – S. Loz, Březová – St. Hrozenkov (16). Základní třída Uherské Hradiště: Přečkovice – Žítková (14.30), Stříbrnice – Jankovice, Tučapy – Velehrad, Babice – Podolí, Korytná – Drslavice B, Hradčovice – Rudice (16). Okresní přebor Vsetín: Kelč B – Halenkov A (10), Lhotka n. B. – Valašská Bystřice A, Horní Bečva A – Hutisko B (16). Vsetín III. třída: Střelná – Semetín (15.30), Lačnov – Branky (16). Vsetín IV. třída: Kladeruby – Horní Bečva B, Mikulůvka – Choryně B (15), Velká Lhota – Zubří B (15.30), Zděchov – FK Vsetín B, Jarcová – Študlov, Liptál – Ratiboř B, Police – Střítež B (16). Divize žen: Holešovské holky – Nové Sady (14), Horní Bečva – Stachovice (14). Krajský přebor žen: Babice – Baťov (12.30), Žalkovice – Lužkovice (13.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Chodov (10.30). II. liga mužů: Lesana Zubří – Velká Bystřice (17). Krajská liga mužů: Holešov – Val. Meziříčí.

IN-LINE HOKEJ

Memoriál Karla Rachůnka a Pavola Demitry v Brumově-Bylnici – 1. ročník: o 5. místo (9), o 3. místo (11), finále (13).