Pátek 17. dubna

BASKETBAL

První zápas baráže o oblastní přebor mužů I: SBK Valašské Meziříčí B – Šumperk B (18).

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Morkovice (18.30). Zlín III. třída: Šanov – Pozlovice (17). Pohár OFS Uh. Hradiště – čtvrtfinále: Popovice – D. Němčí B (16).

Sobota 18. dubna

CYKLISTIKA

Bikemaratonu FORCE Chřibská 50 – 13. ročník (start v rekreačním areálu Kamínka u obce Roštín v 11 hodin).

HOKEJBAL

Malenovická liga: 3. čtvrtfinále: Stator – Riverman Malenovice (14), Tečovice – Rangers Zlín (16).

FOTBAL

FNL: Fastav Zlín – Znojmo (18). MSFL: Hulín – Hlučín (15), Divize: Viktoria Otrokovice – Napajedla (15, UT), Uherský Brod – Žďár n. S. (16, UT Lapač), Velké Karlovice – Hranice (16). Krajský přebor: Provodov – Kelč, Rožnov pod R. – Holešov, Bystřice p. H. – Vsetín, Chropyně – Luhačovice (16). I. A třída: Vlachovice – Štítná nad Vl., Vidče – Slušovice, Ostr. N. Ves – Březolupy, Jaroslavice – Mladcová (16). I. B třída: Horní Lideč – Janová, Hutisko – Jablůnka, Tečovice – Malenovice, Kostelec u Hol. – Roštění, Ořechov – Nedakonice (16). Zlín III. třída: Jestřabí – Luhačovice B (15), Hvozdná – Fryšták B, Louky – Všemina, Příluky B – Poteč, SK Vizovice B – Sehradice B (16). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Zádveřice, Veselá B – SK Zlín 1931 (16). Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Němčice (16). Kroměříž III. třída: Šelešovice – Bezměrov, Pravčice – Počenice, Kvasice B – Bařice (16). Okresní přebor Uh. Hradiště: Nezdenice – Šumice (16). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Nedakonice B – Mistřice (16). Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva B – FC Vel.Karl.+Karol. B, Kelč B – Lhotka n.B. (16). Vsetín III. třída: Semetín – Juřinka B, Valašská Bystřice B – Krhová A, Hošťálková – Branky (16). Vsetín IV. třída: Lhota B – Zděchov (10.30), Zubří B – Jasenice, Horní Bečva B – Krhová B, Choryně B – Kladeruby (16), FK Vsetín B – Halenkov B (17.30). Krajský přebor žen: SK Baťov – Lužkovice (10), Březnice – Nezdenice (13.30), DFK Holešov – Žalkovice (14).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, o 5.–8. místo: Zubří – Frýdek-Místek (18). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Šumperk (16).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů – finále play-off: KST Vsetín – Frýdlant n. O. (15).

Neděle 19. dubna

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Vyškov (10.15, Bělinka v Kunovicích), Zlín B – Kroměříž (10.30). Divize: Brumov – Dolní Benešov (10.15). Krajský přebor: Vigantice – Fryšták, Vizovice – Boršice (16). I. A třída: Val. Příkazy – Val. Klobouky (10), Hrachovec – Brumov B, Podkopná Lhota – Val. Meziříčí B, Nedašov – Podlesí, Juřinka – Zubří, Hluk – Nivnice, Strání – Žalkovice, Kvasice – Osvětimany, Bojkovice – Újezdec, Dolní Němčí – Nedachlebice (16). I. B třída: Zlechov – Morkovice B (10), Slavičín B – Tešnovice (10.15), Lhota u Vsetína – Hovězí, Val. Polanka – Lidečko, Francova Lhota – Dolní Bečva (hř. Horní Lideč), Zašová – Ratiboř, Kateřinice – Prostř. Bečva, Tlumačov – Skaštice, Příluky – Veselá, Sehradice – Admira Hulín, Lukov – Lužkovice, Prakšice – Kunovice, Sušice – Koryčany, Jalubí – Havřice, Vlčnov – Staré Město, Buchlovice – V. Otrokovice B (16). Okresní přebor Zlín: Lípa – Nevšová (10), Mladcová B – Březnice, Ludkovice – Jasenná, Bylnice – Vysoké Pole, Dolní Lhota – Bratřejov, Nedašova Lhota – Újezd, Slopné – Návojná (16). Zlín III. třída: Rokytnice – Vlachovice B (15.30), Žlutava – Mysločovice, Pohořelice – Spytihněv, Tečovice B – Březová, Štípa – Kostelec, Halenkovice – Kašava, Šanov – Březůvky, Štítná n. Vl. B – Trnava, Rudimov – Pozlovice (16). Zlín IV. třída: Nevšová B – Divnice (10.15), Smolina – Loučka, Mirošov – Tichov, Bohuslavice – Drnovice (14), Dobrkovice – Hřivínův Újezd (10), Kudlov – Biskupice, Komárov – Lhota, Doubravy – Hřivínův Újezd, Velký Ořechov – Březnice B, Vlčková – Racková, Neubuz – Lutonina, Jaroslavice B – Lukov B, Petrůvka – Horní Lhota (16). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Záříčí (10.15, hř. Všetuly), Zdounky – Mrlínek, Loukov – Skaštice B, Rataje – Kyselovice, Lubná – Rusava, Střílky – Slavkov p. H. (16). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Míškovice (10), Žeranovice – Rymice 10.15), Kostelec u Hol. B – Hlinsko p. H. (13), Záhlinice – Břest (15), Prusinovice – Komárno, Zahnašovice – Chvalčov, Ludslavice – Tučapy, Martinice – Rajnochovice, Litenčice – Kyselovice B, Zlobice – Dřínov, Lutopecny – Zborovice B (16). Okresní přebor Uh. Hradiště: Jarošov – Slavkov, Košíky – Drslavice A, Kudlovice – Bílovice, Traplice – D. Němčí B, Slovácko C – Hluk B, Zlámanec – O. Lhota (16). Okresní soutěž Uh. Hradiště: S. Loz – Březová (15), Kostelany – Mařatice, Polešovice – Huštěnovice, Uh. Ostroh A – Tupesy, Topolná – Vážany, Kněžpole – Částkov, Popovice – Záhorovice, St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod, Pitín – H. Němčí, Komňa – Boršice u Bl., Bánov – Strání B (16). Základní třída Uh. Hradiště: Vlčnov B – Přečkovice (13.30), Žítková – Drslavice B (14), Babice – Uh. Ostroh B, Podolí – Tučapy, Velehrad – Stříbrnice, Jankovice – Jalubí B, Hradčovice – Korytná, Rudice – Bystřice p/L. (16). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Horní Bečva A (15), Prlov – Halenkov A, Choryně A – Střítež A, Huslenky – Hutisko B, Valašská Bystřice A – Poličná (16). Vsetín III. třída: Lačnov – Růžďka, Loučka – Ústí, Lužná – Střelná, Nový Hrozenkov – Valašská Senice (16). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Police, Študlov – Liptál (15.30), Leskovec – Jarcová, Střítež B – Mikulůvka (16). Divize žen: Uherský brod – Podivín (13), Holešovské holky – Veřovice (14), Brumov -. Horní Bečva (14). Krajský přebor žen: Babice – Březůvky (12.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – o 9. místo: Zlín – Jičín (16). II. liga mužů: Zubří B – Polanka (17), Vsetín – Lesana Zubří (18.30).