Pátek 7. října

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: KK Jasenice – Mohelnice A (tělocvična stavební průmyslovky ve Valašském Meziříčí, 19.30).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín – Sparta (17.30). Okresní liga mužů: UH Rangers – Old Stars (ZS v Uherském Hradišti, 21.30). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Poruba (19).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Osíčko A – OÚ Lubná A, Bystřice p. H. C – Roštín A, Morkovice B – Količín A (18). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Hluk A (17). Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Orel Zlín B (18). Otrokovice E – Louky A (18.30), KST Zlín F – Želechovice n. Dř. A (19.30). Zlínsko III. třída: S. Jasenná B – Otrokovice F (17.30), Rokytnice B – Halenkovice A, Šarovy B – Mysločovice C (18.30). Zlínsko IV. třída: Kašava B – Mysločovice D (17.30), KST Zlín G – Halenkovice B (19.30). Zlínsko V. třída: Slopné C – Bohuslavice n. Vl. B (18.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – ČZU Praha B (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 18.30).

Sobota 8. října

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Sadská (18).

CYKLISTIKA

Slušovické okruhy (start ve 13 hodin u hasičské zbrojnice).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FBK Spartak Hluk B – SFK Kozel Počenice B (13), 1. AC Uherský Brod – FbC Slow Shoes Holešov B (14.20), FbC Orel Uherský Brod – FBK Spartak Hluk B (15.40), SFK Kozel Počenice B – 1. AC Uherský Brod (17), FbC Slow Shoes Holešov B – FbC Orel Uherský Brod (18.20, vše sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Jihlava (19). MSFL: Kroměříž – Slovácko B, Hulín – Brno B (15). Divize: Spytihněv – Napajedla, Val. Meziříčí – Orlová (UT), V. Otrokovice – Bohunice (15). Krajský přebor: V. Karlovice a Karolinka – Bystřice p. H., Provodov – Holešov, Uh. Brod – Val. Meziříčí B (Orel), Morkovice – Vsetín, Kateřinice – 1. Valašský FC (15). I. A třída: Juřinka – SK Vizovice, Brumov B – Zubří (15). I. B třída: Horní Lideč – Janová, Kelč – Zborovice, Kostelec u Hol. – Zdounky, Míškovice – Lubná, Louky – Malenovice (15). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Žeranovice (15). Kroměříž III. třída: Pravčice – Komárno, Těšnovice B – Rataje B, Kyselovice B – Dřínov (15). Vsetín III. třída: Kelč B – Janová B (12), Podlesí B – Hošťálková, Krhová A – Police, Choryně B – Lačnov (15). Vsetín IV. třída: Ústí – Lhota u Vs. B, FC Vsetín C – Študlov, Ratiboř B – Střelná (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice – Hluk B, Nezdenice – Břestek (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kněžpole B – Tupesy (15). Základní třída Uherské Hradiště: Mistřice – Jankovice (10). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Tlumačov, Veselá – Bylnice, Jaroslavice – Dolní Lhota (15). Zlín III. třída: Drnovice – Vlachovice B (14), Příluky B – Lukov B, Mysločovice – Halenkovice (15). Zlín IV. třída: Kašava B – Trnava (15). Divize žen: Nezdenice – Podivín (12), Holešov Hovorany (Všetuly, 15).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Poruba B (15). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Holešov (15.30), Vsetín – Polanka (18). Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Senice na Hané (16). Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Hranice B (13.30). II. liga starších dorostenců: Rožnov p. R. – Maloměřice (11.30), Vsetín – Polanka (16). II. liga mladších dorostenců: Rožnov p. R. – Maloměřice (13.30). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Poruba (13).

KUŽELKY

I. liga žen: Valašské Meziříčí – Duchcov (12.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Opava (9). II. liga žen: Luhačovice – Ratíškovice (13.30), Zlín – Rosice (14). III. liga mužů: Machová – Slavičín (13). III. liga žen: Otrokovice – Vyškov B (10). Jihomoravská divize: Slavičín B – Vyškov (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Rožnov p. R. – Orlová B (17). Okresní liga mužů: Cyclones – Moravian Ducks (ZS v Uherském Ostrohu, 15.45). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Třinec (ZS Luďka Čajky, 12.30). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Nový Jičín (10.45).

SOFTBAL

Extraliga mužů, baráž o udržení: Kunovice – Pardubice (15).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Vážany-Ořechov A – Kunovice B (14.30), Orel Ostrožská Nová Ves B – Orel Uherské Hradiště B, Kunovice C – Nivnice B, Strání A – Újezdec-Těšov B (17). Uherskohradišťsko II. třída: Vážany-Ořechov B – Orel Uherské Hradiště C (17), Újezdec-Těšov C – Nivnice C (19). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice C – Slavkov B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Velehrad C (10), Orel Ostrožská Nová Ves D – Horní Němčí A (14.30), Újezdec-Těšov E – Velehrad B (16.30). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Bánov A (9), Dolní Němčí G – Bystřice p. Lop. C (10), Strání B – Vážany-Ořechov E (13.30), Kunovice E – Vážany-Ořechov D (14). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Val. Klobouky A (9.30), Slavičín B – Bylnice C, Štítná A – Rokytnice A, Orel Zlín C – KST Zlín E (17). Zlínsko II. třída: Fryšták C – Mysločovice B (10), S. Jasenná A – Kašava A (16), Napajedla A – Újezd A (17), Slopné A – Vysoké Pole B (18). Zlínsko III. třída: Slušovice A – HUK A, Luhačovice A – Štítná B, Louky B – Bohuslavice n. Vl. A (17). Zlínsko IV. třída: Šarovy C – Slopné B (14.30), Újezd B – Orel Zlín D (16.30), Val. Klobouky B – Bohuslavice u Zlína A (17). Zlínsko V. třída: Orel Zlín E – Želechovice n. Dř. C (13.30), Vysoké Pole C – Mysločovice E, Pohořelice A – Racková A (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Dobřichovice (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 17). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Hošťálková (9 a 11). Extraliga juniorů: Zlín – Ostrava (10 a 14).

Neděle 9. října

ATLETIKA

54. ročník Slováckého běhu v Uherském Hradišti (10 – 11.45).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Sparta Praha (15). II. liga žen: Zlín – Nusle (11).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – V. Bystřice (11). II. liga mužů: Lesana Zubří – Ostrava (17). I. liga žen: J. Otrokovice – Havl. Brod (15).

FLORBAL

III. liga mužů: Pohoda VSC – FbC Slow Shoes Holešov (10), Slovácký FBK Spartak Hluk – Panthers Otrokovice B (11.30), FbC Slow Shoes Holešov – FbC Aligators Klobouky (13), Panthers Otrokovice B – Pohoda VSC (14.30), FbC Aligators Klobouky – Slovácký FBK Spartak Hluk (16, vše SH ZŠ Holešov). Zlínská liga mužů: FBK Spartak Hluk B – SFK Kozel Počenice B (13), 1. AC Uherský Brod – FbC Slow Shoes Holešov B (14.20), FbC Orel Uherský Brod – FBK Spartak Hluk B (15.40), SFK Kozel Počenice B – 1. AC Uherský Brod (17), FbC Slow Shoes Holešov B – FbC Orel Uherský Brod (18.20, vše sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

Divize: Slavičín Prostějov (10.15). Krajský přebor: Luhačovice – Dolní Němčí (UT, 10.15), Hluk – Vigantice, Boršice – Slušovice (15). I. A třída: Podkopná Lhota – Dolní Bečva (Trnava), Štítná n. Vl. – Vidče, Vlachovice – Lukov, Hovězí – Slavičín B, Hutisko – Val. Klobouky, 1. FC Slovácko C – Kvasice (Sady), Příluky – Mladcová, Březolupy – J. Otrokovice, Kněžpole – Ostr. Nová Ves, Nedachlebice – Prakšice, Chropyně – Ořechov, Žalkovice – Újezdec (15). I. B třída: Lhota u Vsetína – Val. Polanka, Nedašov – Choryně, Hrachovec – Zašová, Poličná – Lidečko, Podlesí – Jablůnka, Val. Bystřice – Francova Lhota, Březnice – Fryšták, Lužkovice – Admira Hulín, Těšnovice – Tečovice, Koryčany – Zlechov, Bojkovice – Kudlovice, Nedakonice – Osvětimany, Jalubí – V. Otrokovice B, Sušice – Slavkov, Strání – Havřice, Šumice – Zlámanec (15). Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Rataje, Němčice – Prusinovice, Rajnochovice – Slavkov p. H., Mrlínek – Střílky, Skaštice – Roštění, Kyselovice – Holešov B (15). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Martinice (10), Žalkovice B – Ludslavice (12), Zahnašovice – Břest, Kostelec u Hol. B – Tučapy, Loukov – Hlinsko p. H., Chvalčov – Rymice, Litenčice – Kvasice B, Bezměrov – Lutopecny, Zlobice – Šelešovice, Záhlinice – Bařice, Zborovice B – Lubná B (Troubky), Počenice – Roštín (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Kostelany n. M., Ostr. Lhota – Košíky, Nivnice – Uh. Ostroh, Horní Němčí – Mařatice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Ostr. N. Ves B – Boršice u Bl., Kunovice – Babice (10.15), Bánov – Huštěnovice, Korytná – Jarošov, Buchlovice – Pitín, Staré Město – Strání B (15). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Stříbrnice (10), Částkov – Bílovice (10.15), Březolupy B – Popovice (12), Medlovice – Kostelany n. M. B, Slovácko-Vážany – Nedakonice B, Topolná – Uh. Ostroh B, Žítková – Orel Uh. Brod, Rudice – St. Hrozenkov, Podolí – Komňa, Březová – Bystřice p. L., Suchá Loz – Bojkovice B, Dolní Němčí B – Záhorovice, Hradčovice – Drslavice B (15). Okresní přebor Vsetín: Lhotka n. B. – Val. Příkazy, Prlov – Halenkov, Horní Bečva – FC Vsetín B, Huslenky A – Nový Hrozenkov, Dolní Bečva B – Velké Karlovice + Karolinka B, Ratiboř A – Prostř. Bečva, Val. Senice – Střítež n. B. (15). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Lužná (10.15), Kateřinice B – Leskovec (Semetín, 14), Jarcová – Liptál (15). Vsetín IV. třída: Huslenky B – Jablůnka B (10), Zděchov – Lidečko B, Juřinka B – Hutisko B, Krhová B – Bynina, Velká Lhota – Branky, Loučka – Vidče B, Jasenice – Kladeruby, Mikulůvka – Růžďka (15). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Újezd, Kašava – Kostelec, Bratřejov – Napajedla B, Štípa – Vysoké Pole (15). Zlín III. třída: Mirošov – Nedašova Lhota, Smolina – Nevšová (14), Březová – Lípa, Komárov – Fryšták B, Lhota u Malen. – Hvozdná, Pohořelice – Paseky Zlín, Březůvky – Tečovice B, Pozlovice – Štítná n. Vl. B, Poteč – Návojná, Slopné – Luhačovice B, Rokytnice – Biskupce (15). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Hřivínův Újezd, Štípa B – Hvozdná B, Horní Lhota – FC Vizovice, Jestřabí – Rudimov (10), Mladcová B – Doubravy (10.30), Provodov B – Kudlov, Paseky Zlín B – Racková (UT), Žlutava – Velký Ořechov, Všemina – SK Vizovice B, Zádveřice – Lužkovice B, Lutonina – Veselá B, Neubuz – Jasenná, Petrůvka – Bohuslavice n. Vl., Šanov – Lipová, Divnice – Sehradice B, Loučka – Tichov (15). MSFL žen: Brumov – Valašské Meziříčí (15).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní liga mužů: Shooters – Panthers Hodonín (ZS v Uherském Hradišti, 16.45). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Vsetín (PSG aréna, 12). Liga juniorů: Vsetín – Přerov (11). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (12), Valašské Meziříčí – Nový Jičín (13).

SOFTBAL

Extraliga mužů, baráž o udržení: Kunovice – Pardubice (10, případný pátý zápas ve 13).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Hulín D – TJ Holešov B, Rymice A – Hulín C, OÚ Lubná B – Bystřice p. H. D (9). Regionální přebor Vsetínska: Růžďka A- Rožnov p. R. D, Karolinka A -Vidče C, Zubří A – Oznice A, Vidče B – Sokol Vsetín A, Rožnov p. R. C – Valašské Meziříčí D (9). Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uherské Hradiště A – Vlčnov B (8), Bílovice A – Dolní Němčí D (9). Uherskohradišťsko II. třída: Bojkovice B – Drslavice-Veletiny B, Polešovice A – Vlčnov C, Velehrad A – Dolní Němčí E, Drslavice-Veletiny A – Bystřice p. Lop. B (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Orel Ostrožská Nová Ves C (8), Zlechov A – Polešovice B, Vážany – Ořechov C – Komňa A (9), Orel Uherské Hradiště D – Bílovice B (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Kunovice D – Zlechov B, Hluk B – Drslavice-Veletiny C, Bílovice D – Břestek A (9). Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Hluk C, Polešovice C – Slavkov C (9), Horní Němčí B – Orel Uherské Hradiště E (10.30). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Kostelec C (11). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. B – Mysločovice F (10).

VOLEJBAL

I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Šlapanice (10 a 14).

Zpravodajové deníku