Sobota 5. února

ATLETIKA

19. ročník běhu Jižními Svahy ve Zlíně (start Na Honech, blok 77, vchod 4949,

v 10).

BASKETBAL

Liga juniorů U18: Valašské Meziříčí – Sokol Hradec Králové II (17, tělocvična stavební průmyslovky).

BĚH NA LYŽÍCH

2. ročník závodu Hostýnské Yetty (start na Svatém Hostýně v 9, start na Tesáku

v 10).

CYKLISTIKA

Semifinále ČP v kolové mužů (9 – 14, v sokolovně ve Zlíně-Prštném).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Orel Uherský Brod – FBC Zlín (8.45), Počenice B – Hluk (10), Hluk – Zásobování Florbal Team (11.45), FBC Zlín – Počenice B (13), Zásobování Florbal Team – Orel Uherský Brod (14.15, vše Bánov).

FOTBAL

Příprava: 1. FC Slovácko B – Zlín B (9.15), HS Kroměříž – Hodonín, Brumov – Uherský Brod (10), Slovácko B – Zlín B (Širůch ve Starém Městě, 11), Valašské Meziříčí – Napajedla (12.15), Sp. Hulín – Přerov, Viktoria Otrokovice – Bystřice p. H. (15). Janáček Cup: Šumice – Havřice (11), Újezdec – Prakšice (13), Nivnice – Částkov (15). O pohár starosty města Hulín: Roštění – Admira Hulín (11), Tečovice – Lubná (13). O pohár města Chropyně: Brodek u Přerova – Určice (15), Kojetín – Troubky (17), Chropyně – Želátovice (19). O pohár předsedy FK Chropyně: Záříčí – Kyselovice (9), Vrchoslavice – Skaštice (11), Chropyně dor. – Bezměrov (13). Turnaj v Morkovicích: Švábenice – Zdounky (11), Bohdalice – Zborovice (13).

O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Koryčany – Jalubí (18.30), Sušice – Osvětimany (20.15). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Kateřinice – Hrachovec (12.15), Všemina – Mořkov (14.30), Janová – Jablůnka (16.20), Podlesí – Semetín (18.10).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – ŠKP Bratislava (17). II. liga mužů: Zlín – Havlíčkův Brod (14.30). Přípravný turnaj žen – Tirex Cup: Vršovice – Admira-Landhaus (9), Poruba – Senica (10), Jiskra Otrokovice – Senec (11), Liberec – Velké Meziříčí (12), Vršovice – Jiskra Otrokovice (13), Poruba – Liberec (14), Admira-Landhaus – Senec (15), Senica – Velké Meziříčí (16). Od 17 do 20 boje o umístění – vše SH v Otrokovicích. Memoriál Edity Malenovské – turnaj žen (9, sportovní hala v Kunovicích)

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Česká Třebová (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Jihlava (9), Luhačovice – Husovice (13.30). III. liga mužů: Machová – Zábřeh B (13). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž – Znojmo (9), Otrokovice – Valašské Meziříčí B (10), Slavičín B – Sokol Brno (14). Krajská soutěž: Valašské Meziříčí C – Bojkovice B (10).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (16, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Zlín – Č. Budějovice (12.30, ZS Luďka Čajky). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Studénka (17). Okresní hokejová liga mužů – čtvrtfinále play off: Cyclones – UH Rangers (16, ZS v Uherském Ostrohu). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Velké Meziříčí (9.45), Uherské Hradiště – Technika Brno (11.15).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga masters ve Fryštáku: Buffalo – EB Stav (14.30), Lešení – Veteráni (16), Lukoveček – Býci (17.30).

MOTORISMUS

Ve stopě Valašské zimy – 8.30: start u sokolovny ve Vizovicích, 8.40: Vizovice – slalomová zkouška (SZ) Stadion, 8.55: Jasenná – SZ Jasná, 9.10: Vizovice – SZ Barák, 9.50: Zádveřice – SZ Raková, 10.20: Slušovice – SZ Hvozdná, 11.40: start do II. etapy – Vizovice – sokolovna, 11.50: Vizovice – SZ Stadion, 12.05: Jasenná – SZ Jasná, 12.20: Vizovice – SZ Barák, 13.00: Zádveřice – SZ Raková, 13.30: Slušovice – SZ Hvozdná, 14.00: cíl – Vizovice sokolovna.

SPORTOVNÍ STŘELBA

Zlatá diabolka – 41. ročník Memoriálu Rudolfa Jocha a Eduarda Briskorina (8.30, sportovní hala v Březolupech).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Dolní Němčí D – Orel Uherské Hradiště A (14). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Bílovice B (10), Nivnice C – Strání A (14), Vlčnov C – Orel Uherské Hradiště C (19). Uherskohradišťsko IV. třída: Orel Ostrožská Nová Ves D – Vážany-Ořechov D (14.30), Slavkov B – Újezdec-Těšov E, Kunovice D – Velehrad B, Bílovice D – Drslavice-Veletiny C (17). Zlínsko I. třída: Kostelec D – Orel Zlín B (13), Napajedla A – Slavičín B (17), Šarovy A – Val. Klobouky A (17.30). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Slopné A (10), Mysločovice B – Bylnice D (13), S. Jasenná A – Kašava A (16), Slušovice A – Vysoké Pole A, Vysoké Pole B – KST Zlín F (17). Zlínsko III. třída: Bohuslavice u Zlína A – KST Zlín G, Bohuslavice n. Vl. A – Fryšták C, Štítná B – Louky B (17). Zlínsko IV. třída: Racková A – S. Jasenná B (10), Halenkovice B – Želechovice n. Dř. A (11), Šarovy C – Luhačovice A (14.30), Újezd B – Orel Zlín E (16.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů – čtvrtfinále play off: VSK Staré Město – Volejbal Brno B (17, sportovní hala Širůch ve Starém Městě). Krajský přebor mužů: Holešov A – Vsetín A, Uherské Hradiště A – Staré Město B (10 a 13), Hulín A – Hošťálková A (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Uherské Hradiště B (9 a 12), Hulín – Rožnov (9 a 13), Univerzita Zlín – Uherský Ostroh, Vsetín – Valašské Meziříčí (10 a 13). Extraliga kadetů: Zlín-Ostrava (8.30), České Budějovice – Příbram (10.30), ČZU Praha – Brno (12.30, vše Městská sportovní hala), Ostrava – České Budějovice (15), Zlín – ČZU Praha (17), Brno – Příbram (19, vše tělocvična SŠ zdravotnické).

Neděle 6. února

BASKETBAL

Liga juniorů U18: Valašské Meziříčí – BCM Nymburk (8.30, tělocvična stavební průmyslovky).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Slavičín FbC – Holešov B (10), 1. AC Uherský Brod – Dolní Němčí (11.15), Dolní Němčí – Slavičín (13), Holešov B – 1. AC Uherský Brod (14.15, vše hala ZŠ Holešov). Zlínská liga elévů: 1. AC Uherský Brod – Panthers Otrokovice (9.30), MEZ Vsetín – FBC Holešov (10.10), MEZ Vsetín – 1. AC Uherský Brod (10.50), FBC Holešov – Panthers Otrokovice (11.30), FBC Holešov – 1. AC Uherský Brod (12.10), TJ MEZ Vsetín – Panthers Otrokovice (12.50, vše SH Uh. Brod).

FOTBAL

Barum Continental Cup v Otrokovicích: Viktoria Otrokovice 19 – Březnice (9), Nedachlebice – Kněžpole (11.15), Viktoria Otrokovice B – Malenovice (13.30). Janáček Cup: Hřivínův Újezd – Uh. Brod dor. (11), Strání – Slavičín B (13), Biskupice – Horní Lhota (15). O pohár starosty města Hulín: Tlumačov – Žalkovice (13), Němčice – Horní Moštěnice (15). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Zlechov – Kudlovice (19). Turnaj v Morkovicích: Dřínov – Morkovice dor. (9), Šelešovice – Litenčice (11), Lutopecny – Počenice (13), Drnovice – Morkovice B (15). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí ženy – Lubina ženy (9), FK Olomouc – Holešov ženy (10.50), Val. Bystřice – Lhota u Vs. (12.40), Juřinka – Zubří (14.30), Lhotka n. B. – Poličná (16.20), Halenkov – Krhová (18.10).

HÁZENÁ

Přípravný turnaj žen – Tirex Cup: 9 – 14: boje o umístění – vše SH v Otrokovicích.

HOKEJBAL

Malenovická liga: Renegades – HC 94 Malenovice (8.30), HBC Stator – Carpo Zlín (10), Rivermen – Orel Malenovice (11.30), HK Otrokovice – Rangers Zlín (13), Tigers Malenovice – Storm Otrokovice (14.30).

KUŽELKY

Krajská soutěž: Slavičín C – Chropyně B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Zlín – Vítkovice (17). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Prostějov (10). Krajská liga juniorů: Uherský Brod – Šternberk (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměřížsko, I. třída, sk. o postup: Holešov B – OÚ Lubná A, SK Spartak Hulín D – SK Spartak Hulín C, Morkovice A – Roštín A (9). Kroměřížsko I. třída, sk. o záchranu: Bystřice p. H. C – Osíčko A, KST Količín – Kostelec u Hol., OÚ Lubná B – Slavia Kroměříž B (9). Kroměřížsko II. třída: Kostelec u Hol. B – SK Spartak Hulín E, Rymice – Bystřice p. H. D (9), SK Spartak Hulín F – Morkovice B (12). Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uherské Hradiště B – Kunovice B (8), Vážany-Ořechov A – Vlčnov B, Bílovice A – Újezdec-Těšov B, Slavkov A – Kunovice C, Nivnice B – Velehrad A (9). Uherskohradišťsko II. třída: Polešovice A – Orel Ostrožská Nová Ves B, Drslavice-Veletiny A – Újezdec-Těšov C, Bystřice p. Lop. B – Bojkovice B (9). Uherskohradišťsko III. třída: SK Zlechov A – Újezdec-Těšov D, Polešovice B – Vážany-Ořechov B, Orel Ostrožská Nová Ves C – Bílovice C, Komňa A – Drslavice-Veletiny B (9), Orel Uherské Hradiště D – Vážany-Ořechov C (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Spartak Hluk A – Velehrad C, Břestek A – Dolní Němčí F (9). Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Strání B, Spartak Hluk B – Vlčnov E, Polešovice C – Horní Němčí A (9), Horní Němčí B – Orel Uherské Hradiště E (10.30). Vsetínsko: Gumárny Zubří OST B – Oznice A, Sokol Vsetín A – Růžďka B, Růžďka A – TJ Rožnov p. R. D, Vidče C – Gumárny Zubří OST A, SK Karolinka A – Valašské Meziříčí C (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Orel Zlín C (11). Zlínsko II. třída: Louky A – Újezd A (9).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Bojkovice A – Napajedla A (10 a 13). Extraliga kadetů: České Budějovice – Brno (8.30), Zlín – Příbram (10.30), Ostrava – ČZU Praha (12.30, vše tělocvična SŠ zdravotnické).