Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

26.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Sobota 27. března

BASKETBAL

Oblastní přebor žen: Uherský Brod – Vyškov (9 a 11). Extraliga juniorů: Zlín – Ústí n. L. (17).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Sparta Praha B (19). MSFL: Kroměříž – HFK Olomouc (15). Divize: Hulín – Orlová (UT), Napajedla – Rosice (15). Krajský přebor: Bystřice p. H. – Nedašov, Provodov – Luhačovice, Kateřinice – Chropyně, Vsetín – Hluk (Tyršova), Holešov – Slušovice (Střelnice), Vigantice – 1. Valašský FC, Ostrožská N. V. – Morkovice, Spytihněv – Velké Karlovice (15). Kroměříž III. třída: Martinice B – Rajnochovice, Pravčice – Břest, Žalkovice B – Lutopecny (15). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Kateřinice B (15). Vsetín III. třída: Podlesí B – Val. Senice (15). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Študlov, Lidečko B – Huslenky B, FC Semetín – Lačnov (15). Divize žen: Loučka – Podivín (10), Nezdenice – Vlkoš (14), Březůvky – Bukovany (15). I. liga dorostenců: Slovácko – Zlín (starší v 11, mladší v 13.15, Širůch ve Starém Městě).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, 1. semifinále play off: Zubří – Hranice (18).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Rangers Zlín (8), PSG Orel Malenovice – HBC Tigers Zlín (14.30).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (9). II. liga žen: Valašské Meziříčí – Ratíškovice (12.30). III. liga žen: Otrokovice – Přerov B (10), Luhačovice – Třebíč (13.30). Jihomoravská divize: Machová – Vsetín (15), Valašské Meziříčí B – Blansko C (15.30). Krajský přebor: Bylnice A – Machová B (15).

MOTORISMUS

Valašská rally (cíl v 17.18 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí).

NOHEJBAL

Austin cup, mezinárodní turnaj trojic (základní skupiny od 8 hodin hala Na Lapači ve Vsetíně a hala Hovězí, play off od 14.30 hodin Na Lapači).

RAGBY

Extraliga: Zlín – Sparta Praha (14, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Most (14), Uherský Ostroh – Ústí n. L. (Hluk, 15), KST Zlín – Ústí n. L. (18). II. liga mužů: MEZ Vsetín – Brušperk (15). III. liga mužů: Rožnov p. R. A – Zlín Kostelec A (14). III. liga žen: Vsetín – Čejč (10), Vsetín – Hodonín (13). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Vsetín B (14), Dolní Němčí B – Slavičín A, Otrokovice A – Bystřice p. H. A, Nivnice A – Otrokovice B, TJ Holešov A – Bylnice A, Kostelec B – Zlín C (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Fryšták A (13), Val. Meziříčí A – Kunovice A, Rožnov p. R. B – Vlčnov A, Bystřice p. H. B – Vidče A, Mysločovice A – Hulín A, Újezdec-Těšov A – Kroměříž A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B – Vsetín C, Vidče B – Bystřice p. H. C, Zubří A – Roštín A, Ostrožská Nová Ves A – Rožnov p. R. C, Uh. Hradiště A – Bojkovice A (17), Zlín D – Kostelec C (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Vlčnov B – Kunovice C (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E – Bílovice B (10), Nivnice C – Orel Uherské Hradiště C (14), Orel O. N. Ves B – Vlčnov C (14.30). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Drslavice-Veletiny C – Bílovice D, Slavkov B – Zlechov B, Velehrad C – Dolní Němčí F (17), Bílovice C – Horní Němčí A (17.30), Bystřice p. L. C – Orel O. N. Ves D (18.30). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Kostelec D (9.30), Mysločovice B – Štítná A (11), Napajedla A – Slavičín B, Orel Zlín A – Vysoké Pole A (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Orel Zlín C (13), Jasenná A – Šarovy A (16), Újezd A – Rokytnice A (16.30), Louky A – Kašava A, Vysoké Pole B – Napajedla B, Štítná B – Mysločovice C (17). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Slušovice A (13.30), Val. Klobouky B – Mysločovice D, Halenkovice A – Otrokovice E, Louky B – HUK, Slopné A – Bylnice D (18). Zlínsko IV. třída: Slopné C – Bohuslavice Vl. B (14), Halenkovice B – Orel Zlín D (13), Salaš A – Vysoké Pole C (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Hulín – Nivnice (11 a 15). Krajský přebor žen: Hulín – Vsetín (9 a 13), Slavičín – Univerzita Zlín (9 a 12), Holešov – Uherské Hradiště B, Hošťálková – Uherský Brod, Kroměříž – Valašské Meziříčí (10 a 13).

Neděle 28. března

BASKETBAL

Extraliga juniorů: Zlín – Česká Lípa (11).

FOTBAL

l. Gambrinus liga: 1. FC Slovácko – České Budějovice (Městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, 17). Divize: Valašské Meziříčí – Opava B (UT, 15). Okresní přebor Kroměříž: Martinice – Prusinovice, Žeranovice – Skaštice, Roštění – Tučapy, Němčice – Chvalčov, Kyselovice – Šelešovice, Kostelec u Hol. – Záhlinice, Zdounky – Mrlínek (15). Kroměříž III. třída: Míškovice B – Ludslavice (10.15), Loukov – Rusava B, Komárno – Mysločovice B, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Rataje – Kostelec u Hol. B, Rymice – Kyselovice B, Zlobice – Bezměrov (hř. UT Kroměříž), Troubky – Roštín, Počenice – Dřínov, Střílky – Bařice, Litenčice – Morkovice B, Lubná B – Kvasice B (15). Okresní přebor Vsetín: Vsetín B – Huslenky (10.15), Prlov – Horní Bečva, Halenkov – Lhotka n. B., Liptál – Hošťálková, Francova Lhota – Střítež n.B., Loučka – Ratiboř (15). Vsetín III. třída: Krhová – Ústí, Lužná – Choryně B, Nový Hrozenkov – Jarcová, Bynina – Hrachovec B, Leskovec – Janová B, Branky – Police (15). Vsetín IV. třída: Střelná – Lhota u Vs. B, Jablůnka B – Jesenice, Juřinka B – Dolní Bečva B, Poličná B – Mikulůvka, Velká Lhota – Kladeruby (15). MSFL žen: Holešovské holky – Slezská Ostrava (Na Střelnici, 14).

GYMNASTIKA

Velikonoční závod v Hulíně (10).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (10.30). II. liga mužů: Zlín- Tišnov (14), Zubří junioři – Velké Bystřice (17). I. liga starších dorostenců: Zubří – Jičín (15). II. liga starších dorostenců: Zlín – Olomouc (12). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Velká Bystřice (13), Zlín – Ostrava (16). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Ostrava-Zábřeh (13).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HBC Stator – HC 94 Malenovice (8:30), Carpo Zlín – Storm Otrokovice (11), HK Otrokovice – Kvasice Knights (12.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Luhačovice C – Otrokovice A, Zlín C – Otrokovice B (9). Krajská soutěž: Bojkovice B – Hluk, Zlín D – Bylnice B, Chropyně B – Chropyně A (9).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: Uherský Ostroh – Most (Hluk, 10). II. liga mužů: MEZ Vsetín – Mokré Lazce B (10). III. liga mužů: Rožnov p. R. A – KST Holešov A (10). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Slavičín A (8), Kostelec B – Bylnice A, TJ Holešov A – Zlín C (10.30), Dolní Němčí B – Vsetín B (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Vidče A (8), Rožnov p. R. B – Kunovice A, Val. Meziříčí A – Vlčnov A, Bystřice p. H. B – Fryšták A, Mysločovice A – Kroměříž A (10.30), Újezdec-Těšov A – Hulín A (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Zlín D – Vsetín C (10), Bylnice B – Kostelec C, Zubří A – Bystřice p. H. C, Vidče B – Roštín A, Uh. Hradiště A – Rožnov p. R. C, Ostrožská Nová Ves A – Bojkovice A (10.30). Regionální přebor Vsetínska: MEZ Vsetín D – Val. Meziříčí B (8), Sokol Vsetín – Rožnov p. R. D, Oznice – Zubří B, Vidče C – Růžďka, Růžďka B – Karolinka (9). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Nivnice B – Kunovice B, Orel Uherské Hradiště B – Dolní Němčí D, Bojkovice B – Vážany-Ořechov A (8), Bílovice A – Velehrad A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Drslavice-Veletiny A – Polešovice A, Bystřice p. L. B – Újezdec Těšov C, Slavkov A – Vážany-Ořechov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Újezdec Těšov D – Orel O. N. Ves C, Vlčnov D – Drslavice-Veletiny B (8), Polešovice B – Zlechov A, Strání A – Orel Uherské Hradiště D, Vážany-Ořechov C – Nivnice D, Komňa A – Velehrad B (9).Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Břestek A – Kunovice D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Val. Klobouky A (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherský Brod – Kroměříž (10 a 13).

26.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Volby na Třebíčsku.
SLEDUJEME ON-LINE
51

Odpoledne začínají volby do Sněmovny

Ilustrační foto.

Valaši volí na zámku i ve hvězdárně. Volební komise navštíví i nemocnice

Všechny karty na stůl. Zde jsou priority hlavních politických stran

Volby jsou tu. Pokud ještě nejste rozhodnutí, které straně dáte dnes či zítra svůj hlas, superdebata Deníku by vám mohla nabídnout řešení. Kandidáti deseti hlavních stran a hnutí včera představili klíčové priority svých programů.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.

Na úklid spadaného jehličí a listí pořídili nové stroje

Dva ruční benzinové stroje na úklid spadaného listí a jehličí pořídily městské Technické služby ve Valašském Meziříčí.

Podívejte se, jak pracovali poslanci, kteří se ucházejí o vaši přízeň

FOTOGALERIE / Celkem jedenáct poslanců ze Zlínského kraje bude v pátek a v sobotu usilovat o obnovení svého mandátu. Nově mezi nimi bude i Kristýna Zelienková, která byla zvolena v minulých volbách ve Středočeském kraji.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení