VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

12.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Pátek 12. března

FOTBAL

VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Osvětimany – Nedachlebice (18).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Luhačovice C (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů, 2. zápas čtvrtfinále play off: Vsetín – Přerov (17.30). Extraliga juniorů, osmifinále play off, 2. zápas: Zlín – Havířov (ZS Luďka Čajky, 15). Extraliga starších dorostenců, osmifinále play off, 2. zápas: Zlín – Karlovy Vary (ZS Luďka Čajky, 18).

STOLNÍ TENIS

Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů v Hluku (9 – 21). Krajská divize mužů: Zlín C – Bylnice A (17.30), Otrokovice B – Bystřice p. H. A (18). Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Slavičín B (18). Zlínsko IV. třída: Rokytnice B – Salaš A, Slopné B – Kašava C, Šarovy B – Bohuslavice Vl. B (18.30), Zlín F – Vysoké Pole C (19.30).

Sobota 13. března

BASKETBAL

Jihomoravský oblastní přebor mužů: Uherský Brod – Zlín B (17).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Hlučín (19). Divize: V. Otrokovice – Slovácko B (UT), Hulín – Kravaře (UT), Valašské Meziříčí – Dolní Benešov, Uherský Brod – Pelhřimov (14.30). Krajský přebor: Vigantice – Spytihněv (14.30). Napajedla Cup: Tečovice – Lhota u Malenovic (12), Zlámanec – Spytihněv B (14), Malenovice – Jaroslavice (16). Radhošť Cup v Rožnově: Raková – Podvysoká (13), Makov – Kozlovice (15), Tichá – Vidče (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Zlechov – Koryčany (19). Příprava: Morkovice – Kyjov (15), Chropyně – Kvasice (16).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, 1. zápas čtvrtfinále play off: Zubří – Jičín (18). II. liga mužů: Zlín – Kuřim (11). II. liga starších dorostenců: Zlín – Luhačovice (13). I. liga mladších dorostenců: Zlín – KP Brno (9).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HK Otrokovice – Carpo Zlín (8.30), HBC Stator – Storm Otrokovice (10), Rivermen Malenovice – HC 94 Malenovice (11.30), PSG Orel Malenovice – HBC Kvasice Knights (13), HBC Tigers Malenovice – HBC Rangers Zlín (14.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Slavoj Praha (10). I. liga žen: Zlín – Jičín (14). II. liga mužů: Slavičín – Náchod B (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Jihlava (9.30), Vsetín – Valašské Meziříčí (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Horní Benešov (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž – Machová (9), Vsetín – Valtice (13), Slavičín B – Boskovice (14). Krajský přebor: Otrokovice A – Zlín C (9), KK Kroměříž – Bylnice (13). Krajská soutěž: Chropyně A – Bojkovice B (14), KK Kroměříž B – Vsetín B (16), Bylnice B – Chropyně B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů, osmifinále play off, případný 3. zápas: Zlín – Havířov (ZS Luďka Čajky, 12.30). Extraliga starších dorostenců, osmifinále play off, případný 3. zápas: Zlín – Karlovy Vary (ZS Luďka Čajky, 15.45).

MALÁ KOPANÁ

1. ročník turnaje ve Fryštáku: Lukoveček – Malbyt (13), Velíková – Lešení (14.30), Štípa – Movita (16).

MOTORISMUS

Volný závod v rámci výstavy Czech Expo rally (3,5km trať mezi Napajedly a Halenkovicemi, od 10 do 15,).

STOLNÍ TENIS

Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů v Hluku (9 – 21). II. liga mužů: MEZ Vsetín – Hodonín (15). III. liga mužů: Sokol Zlín Kostelec – Holešov (14), KST Zlín B – Dolní Němčí (14). Krajská divize mužů: Kostelec B – TJ Holešov A, Nivnice A – Otrokovice A, Slavičín A – Vsetín B (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: Vlčnov A – Kunovice A (16.30), Vidče A – Fryšták A, Kroměříž A – Hulín A, Újezdec-Těšov A – Mysločovice A, Bystřice p. H. B – Otrokovice C, Rožnov p. R. B – Val. Meziříčí A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Roštín A – Bystřice p. H. C, Bojkovice A – Rožnov p. R. C, Zubří A – Vidče B, Bylnice B – Zlín D (17), Vsetín C – Kostelec C (18). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Kunovice C – Dolní Němčí D, Bystřice p. L. A – Kunovice B (17), Vlčnov B – Nivnice B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Nivnice C – Vlčnov C (14), Vážany-Ořechov B – Újezdec-Těšov C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Orel O. N. Ves D – Dolní Němčí F (14.30), Slavkov B – Velehrad C, Drslavice-Veletiny C – Horní Němčí A (17), Bílovice C – Bystřice p. L. C (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov E – Hluk A (14.30), Velehrad D – Vlčnov E, Strání B – Polešovice C (17). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Štítná A (9.30), Mysločovice B – Orel Zlín B (13), Napajedla A – Val. Klobouky A, Orel Zlín A – Kostelec D (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Šarovy A, Orel Zlín C – Mysločovice C (13), Újezd A – Louky A (16.30), Vysoké Pole B – Kašava A, Štítná B – Rokytnice A (17). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Bohuslavice Vl. A (13.30), Val. Klobouky B – Jasenná B, Halenkovice A – Mysločovice D, Louky B – Bohuslavice Zl. A, Slušovice A – Bylnice D (17), Kašava B – Otrokovice E (17.30), Slopné A – HUK A (18). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Újezd B (13), Slopné C – Orel Zlín D (14), Želechovice A – Luhačovice A (17).

VOLEJBAL

II. liga mužů: SKP Holešov – Palkovice (10 a 13). III. liga mužů: Rožnov p. R. A – Přerov A, Zlín Kostelec A – KST Holešov A, KST Zlín B – Dolní Němčí A (14). Krajský přebor mužů: Vsetín – Staré Město B, Bojkovice A – Napajedla (10 a 13). Krajský přebor žen: Slavičín – Valašské Meziříčí (9 a 12), Hošťálková – Rožnov p. R., Kroměříž – Uherské Hradiště B, Uherský Brod – Hulín, Univerzita Zlín – Vsetín (10 a 13).

Neděle 14. března

BASKETBAL

Jihomoravský oblastní přebor mužů: Uherský Brod – Slavičín (9.30).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Holešov B – Bystřice p. H. (9), Počenice B – Val. Klobouky (10.15), FBC Zlín – Hluk B (11.30), Bystřice p. H. – Pohoda VSC (12.45), Val. Klobouky – Holešov B (14), Hluk B – Počenice B (15.15), Pohoda VSC – FBC Zlín (16.30, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

Barum Continental Cup v Otrokovicích: SK Vizovice – Kněžpole (9), Viktoria Otrokovice U19 – Viktoria Otrokovice B (11.15), Lužkovice – Horní Lideč (13.30), Fryšták – Štípa (15.45). Janáček Cup v Uherském Brodu: Horní Lhota – Hřivínův Újezd (11), Havřice – Bojkovice (13), Uherský Brod B – Uherský Brod dorost (15). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Sehradice – Ludkovice (10), Slopné – Luhačovice B (12), Kostelec – Dolní Lhota (14), Březnice – Nevšová (16). Napajedla Cup: Žlutava – Napajedla dorost (12), Napajedla B – Mladcová (14), Louky – Částkov (16). O pohár předsedy FK Chropyně: o 5. místo: Záříčí – Kyselovice (13), o. 3. místo: Bochoř – Vrchoslavice (15), finále: Skaštice – Chropyně dor. (17). Radhošť Cup v Rožnově: Turzovka – Horní Bečva (13), Bordovice – Klokočov (15), Metylovice – Mořkov (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Osvětimany – Nedachlebice (18).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Napajedla (10.30). II. liga mužů: Zubří – Trnávka (17).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Zlín A, Slavia Kroměříž B – Bojkovice A (9). Krajská soutěž: Slavičín C – Zlín D (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů, 3. zápas čtvrtfinále play off: Valašské Meziříčí – Břeclav (17). Extraliga mladších dorostenců: Zlín – Opava (PSG aréna, 11.30).

STOLNÍ TENIS

Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů v Hluku (9 – 16). Krajská soutěž mužů II. třídy: Uh. Hradiště A – Ostrožská Nová Ves A (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: Hulín B – TJ Holešov B, Bystřice p. H. D – OÚ Lubná A, Morkovice A – Hulín C (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Osíčko A – Morkovice B, OÚ Lubná B – Količín A, Rymice A – Kroměříž B (9). Kroměřížsko II. třída, o postup: Kostelec u Hol. A – Hulín D (9), Bystřice p. H. E – Kostelec u Hol. B (12). Kroměřížsko II. třída, o konečné pořadí: Hulín E – KST Holešov B (12). Regionální přebor Vsetínska: Rožnov p. R. D – Oznice (8), Val. Meziříčí B – Sokol Vsetín, Karolinka – MEZ Vsetín D, Růžďka – Růžďka B, Zubří B – Vidče C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Orel Uherské Hradiště B (8), Bílovice A – Újezdec-Těšov B, Velehrad A – Vážany-Ořechov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uherské Hradiště C – Dolní Němčí E (8), Drslavice-Veletiny A – Orel O. N. Ves B, Bystřice p. L. B – Polešovice A, Slavkov A – Bílovice B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Velehrad B (8), Zlechov A – Orel Uherské Hradiště D, Polešovice B – Orel O. N. Ves C, Strání A – Nivnice D, Komňa A – Újezdec-Těšov D, Vážany-Ořechov C – Drslavice-Veletiny B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Břestek A – Bílovice D, Zlechov B – Kunovice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Horní Němčí B – Orel Uherské Hradiště E (9), Vážany-Ořechov D – Újezdec-Těšov E (11.30). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Zlín E (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště A – Hošťálková (10 a 13).

12.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 11 000 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Vrátní - místo vytvořeno pro OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. , Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou. , Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn (06 - 18, 18 - 06) dle domluvy. , Náplň práce: evidence vjíždějících vozidel, obchůzky po objektu. , Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení., První kontakt: uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky Po-Pá od 7:30-16:00 hod. na čísle 735 171 157 a domluví si schůzku - prosíme uchazeče aby nechodili osobně na adresu místa výkonu práce.. Pracoviště: Bartoň a partner s.r.o. 01, Hranická, č.p. 328, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Martin Dudák, +420 735 171 157. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači smíšeného zboží Prodavač/ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODAVAČ/KA, První kontakt: telefonicky od 8-13hod. 576510012, ov. tel. 13.9.2018. Pracoviště: Miroslava horáková 002, Jasenická, č.p. 1795, 755 01 Vsetín 1. Informace: Miroslava Horáková, +420 576 510 012. Řemeslné práce - Řemeslné práce Pokrývač 18 000 Kč Pokrývači Pokrývači. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned., ov. tel. 13.9.2018. Pracoviště: Raška střechy s.r.o. 01, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Miroslav Raška, +420 603 234 313. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Operátoři výroby *. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY *, Nabízíme: stravování, zvláštní prémie, zajištěné ubytování., První kontakt: telefonicky pondělí - pátek na čísle: 739 608 535 nebo e-mailem na: martin.machcinik@wincottpeople.com. Pracoviště: Bonjob s.r.o. 10, Jasenice, č.p. 1253, 755 01 Vsetín 1. Informace: Martin Machciník, +420 739 608 535.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Louk doma v 7. kole krajské I. B třídy skupiny B podlehli Přílukám 1:2 na penalty.
18

I. B: Staré Město převzalo klíč do Širůchu. Řihák gólem roku pak trefil tři body

Ilustrační foto

Okresní přebor Vsetín: na lídra si vyšlápla Zašová

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT