Pátek 26. února

BASKETBAL

Oblastní přebor žen: Zlín – Šumperk (19).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Krhová – Liptál (18), Halenkov – Huslenky (20). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Osvětimany – Koryčany (19).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Otrokovice B, Bojkovice A – Bylnice A (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga, 1. zápas finále play off: Uh. Brod B – Old Stars Uh. Ostroh (ZS Uh. Brod, 18). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Mladá Boleslav (PSG aréna, 17). Liga juniorů: Vsetín – Havlíčkův Brod (16.30). Akce pro fanoušky: Dej gól Kubovi Sedláčkovi (od 17 do 19 hodin ZS Luďka Čajky, od 18.00 souboj Sedláček versus Kresta).

STOLNÍ TENIS

Krajská divize mužů: Bystřice p. H. A – Kostelec B (18). Krajská soutěže mužů I. třídy: Val. Meziříčí A – Kroměříž A (18).

Sobota 27. února

ATLETIKA

Silniční běh – Rohálovská desítka (Prusinovice, 12).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín -Kuřim (15.45). Uh. Hradiště – Babice n. S. (17). Kroměříž B – Jihlava B (17.30), Slavičín – Břeclav (20). Extraliga juniorů: Zlín – BC Vysočina (18).

FLORBAL

Jihomoravská liga mužů: Skurut Hai Brno – Gullivers Sokol Brno I B (10), Sokol Brno III – Falcons (11.15), Bučovice B – Mikulov (12.30), Tišnov – Skurut Hai Brno (13.45), Gullivers Sokol Brno I B – Bučovice B (15), Mikulov – Sokol Brno III (16.15, vše hala Morkovice).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Barum Continental Cup v Otrokovicích: Lužkovice – Viktoria Otrokovice B (9), Kněžpole – Jiskra Otrokovice (11.15), Fryšták – Horní Lideč (13.30), Štípa – SK Vizovice (15.45). Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Juřinka – Val. Meziříčí B (12.40), Leskovec – Val. Meziříčí jun. (14.30), Střítež – Zubří (16.20), Janová – Choryně (18.10), Zašová – Poličná (20). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Slopné – Březnice (12), Ludkovice – Kostelec (14), Luhačovice B – Sehradice (18). Morkovice: Švábenice – Drnovice (9), Bohdalice – Pačlavice (11), Zborovice – Nezamyslice (13). O pohár města starosty města Hulína: Admira – Kvasice (11), Němčice – Míškovice (13). Napajedla Cup: Mladcová – Lhota u Malenovic (12), Zlámanec – Žlutava (14), Malenovice – Napajedla dorost (16). O pohár města Chropyně: Kozlovice – Přerov (11), Chropyně – Želatovice (13), Holešov – Kralice (15), Troubky – Kojetín (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Nedachlebice – Zlechov (18), Buchlovice – Medlovice (20). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: 1. Valašský FC – Makov (13), Raková – Vidče (15), Tichá – Kozlovice (17). Příprava: Slavičín – Bystřice p. H. (Hrádek, 10), V. Otrokovice – Hulín (UT, 13), Morkovice – Ořechov (15). 1. ročník turnaje v malé kopané ve Fryštáku: Janeba – Lešení (13), Lukoveček – Movita (14.30), Veliková – Štípa (16)

FUTSAL

II. okresní liga (Holešov, 8).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Česká Třebová (10). I. liga žen: Zlín – Slavia Praha (14). II. liga mužů: Slavičín – Blansko (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Olomouc B (9.30), Vsetín – Husovice (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Michálkovice (13.30). Jihomoravská divize: Vsetín – Valašské Meziříčí B (13), Slavičín B – Čejkovice (14). Krajský přebor: KK Kroměříž A – Luhačovice C (14).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Přerov (17). Krajská liga, 4. zápas finále play off: Uherské Hradiště – Uherský Brod (18).

MOTORISMUS

III. ročník Besedy se závodníky rallye (Sokolovna v Želechovicích, 17).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Havířov C (14), Uherský Ostroh – Opava (hala v Hluku, 15). III. liga mužů: Rožnov p. R. – KST Zlín B (14), Sokol Zlín Kostelec – Svinov (14), Holešov – Studénka (14). III. liga žen: Vsetín – Neředín (10), Vsetín A – Sokol Brno I. B (15). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Bylnice A (14), Dolní Němčí B – Zlín C, Vsetín B – Otrokovice A, Slavičín A – Nivnice A (17). Krajská soutěže mužů I. třídy: Vlčnov A – Bystřice p. H. B (16.30), Val. Meziříčí A – Hulín A, Rožnov p. R. B – Kroměříž A, Fryšták A – Mysločovice A, Vidče A – Újezdec-Těšov A, Kunovice A – Otrokovice C (17). Krajská soutěže mužů II. třídy: Zlín D – Bojkovice A (10), Bystřice p. H. C – Ostrožská Nová Ves A (13), Bylnice B – Bojkovice A, Roštín A – Uh. Hradiště A, Kostelec C – Vidče B (17), Zlín D – Rožnov p. R. C (17.30), Vsetín C – Zubří A (18). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bystřice p. L. A – Nivnice B (17), Vlčnov B – Dol. Němčí D (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dol. Němčí E – Nivnice C (10), Vážany-Ořechov B – Polešovice A (17), Újezdec Těšov C – Bílovice B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D – Orel Uherské Hradiště D (14), Velehrad B – Vážany-Ořechov C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Orel O. N. Ves D – Slavkov B (14.30), Drslavice -Veletiny C – Břestek A (17), Bílovice C – Dol. Němčí F (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Újezdec Těšov E – Strání B (12.30), Vážany-Ořechov E – Vlčnov E (14.30), Polešovice C – Orel Uherské Hradiště E (17).

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina o záchranu: Uh. Hradiště – SGLD Brno (17). II. liga mužů: Holešov – Olomouc (10 a 13). Krajský přebor mužů: Napajedla – Staré Město B, Bojkovice A – Nivnice (10 a 13), Vsetín – Holešov B, Hulín – Hošťálková (13 a 15). Krajský přebor žen: Hulín – Rožnov p. R., Uherský Brod – Univerzita Zlín, Vsetín – Valašské Meziříčí (9 a 13), Kroměříž – Holešov (10 a 13). Liga juniorek: Zlín – Náchod (SPŠ zdravotní, 10 a 14).

Neděle 28. února

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín – Břeclav (9), Uh. Hradiště – Boskovice (10), Kroměříž B – Znojmo (12), Slavičín – Kuřim (13). Extraliga juniorů: Zlín – Pardubice (11).

FLORBAL

I. liga žen divize II: Vsetín – Šumperk (10), Otrokovice – Vítkovice B (11.30), Šumperk – Otrokovice (14), Vsetín – Vítkovice (16), Vsetín – Šumperk (17.30, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně). II. liga mužů: Prostějov – Židenice (10), Otrokovice – Rožnov p. R. (11.45), MVIL Ostrava – Prostějov (13.30), Rožnov p. R. – Židenice (15.15), Otrokovice – MVIL Ostrava (SPŠ ve Zlíně, 17). II. liga žen: Zlín – Bulldogs Brno (9), Uherský Brod – Brno Židenice C (10.10), VFU Brno – Znojmo (11.20), Lanžhot – Zlín (12.30), Bulldogs Brno – Uherský Brod (13.40), Brno Židenice C – VFU Brno (14.50), Znojmo – Lanžhot (16, vše hala Morkovice). Zlínská liga mužů: 1. AC Uherský Brod – Hluk (9), Nivnice – Kunovští Orli (10.15), Dolní Němčí – FbC Orel Uherský Brod (11.30), Květná – 1. AC Uherský Brod (12.45), Hluk – Nivnice (14), Kunovští Orli – Dolní Němčí (15.15), FbC Orel Uherský Brod – Květná (16.30, hala Hluk).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí – Holešov ženy (9), Branky – Police (10.50), Hovězí – Jablůnka (12.40), Podlesí – Kateřinice (14.30), Val. Bystřice – Lhota u Vs. (16.20), Hrachovec – Dolní Bečva (18.10). Janáček Cup v Uherském Brodu: Uherský Brod B – Havřice (11), Bojkovice – Hřivínův Újezd (13), Spytihněv – Ostrožská Nová Ves (15). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Dolní Lhota – Nevšová (12). Morkovice: Morkovice dor. – Morkovice B (9), Střílky – Nezamyslice dor. (11), Lutopecny – Roštín (13). Napajedla Cup: Jaroslavice – Spytihněv B (12), Napajedla B – Částkov (14), Louky – Tečovice (16). O pohár města starosty města Hulína: Zdounky – Tlumačov (13), Stará Ves – Lubná (15). O pohár předsedy FK Chropyně: Vrchoslavice – Chropyně dor. (11), Záříčí – Skaštice (13), Kyselovice – Bochoř (15). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Staré Město . Kudlovice (18). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Zborov – Mořkov (13), Turzovka – Bordovice (15), Metylovice – Klokočov (17).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Zlín – Velké Meziříčí (11), Lesana Zubří – Holešov (17). II. liga staršího dorostu: Zlín – Hranice (16). I. liga mladšího dorostu: Zlín – Hranice (18).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Zlín C, Slavia Kroměříž B – Zlín A (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga, případný 5. zápas finále play off: Uherský Brod – Uherské Hradiště (16.30). Krajská liga, 2. zápas o 3. místo: Uherský Ostroh – Kroměříž (17). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Kroměříž (13). Příprava: Valašské Meziříčí jun. – Rožnov p. R. jun. (12.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Opava (10), Uherský Ostroh – Havířov C (hala v Hluku, 10). III. liga mužů: Sokol Zlín Kostelec – Studénka (10), Rožnov p. R. – Dolní Němčí (10), Holešov – Svinov (10). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Zlín C (8), Otrokovice B – TJ Holešov A, Slavičín A – Otrokovice A, Vsetín B – Nivnice A (10.30), Dolní Němčí B – Bylnice A (11). Krajská soutěže mužů I. třídy: Rožnov p. R. B – Hulín A, Vidče A – Mysločovice A, Fryšták A – Újezdec-Těšov A, Vlčnov A – Otrokovice C, Kunovice A – Bystřice p. H. B (10.30). Krajská soutěže mužů II. třídy: Zlín D – Bojkovice A, Kostelec C – Zubří A (10), Bylnice B – Rožnov p. R. C, Roštín A – Ostrožská Nová Ves A, Vsetín C – Vidče B (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: Morkovice A – Hulín B, Hulín C – OÚ Lubná A (9), Bystřice p. H. D – TJ Holešov B (14). Kroměřížsko I. třída, play out: OÚ Lubná B – Morkovice B, Osíčko A – Rymice A, Kroměříž B – Količín A (9). Kroměřížsko II. třída, o postup: Kostelec u Hol. A – Bystřice p. H. E (9), Hulín D – Kostelec u Hol. B (12). Kroměřížsko II. třída, o konečné pořadí: OÚ Lubná C – Hulín E (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Kunovice C (8), Bílovice A – Kunovice B, Velehrad A – Orel Uherské Hradiště B, Vážany-Ořechov A – Újezdec Těšov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uherské Hradiště C – Slavkov A (8), Drslavice -Veletiny A – Vlčnov C, Bystřice p. L. B – Orel O. N. Ves B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Újezdec Těšov D (8), Zlechov A – Orel O. N. Ves C, Polešovice B – Komňa A, Strání A – Drslavice -Veletiny B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Hor. Němčí A – Bystřice p. L. C, Zlechov B – Bílovice D, Velehrad C – Kunovice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hluk A – Hor. Němčí B (9), Vážany-Ořechov D – Velehrad D (11.30). Regionální přebor Vsetínska: Rožnov p. R. D – Růžďka B (8), Karolinka – Sokol Vsetín, Růžďka – Val. Meziříčí B, Zubří B – MEZ Vsetín D, Oznice – Vidče C (9).