Pátek 13. listopadu
BASKETBAL

Oblastní přebor žen: Zlín – Šumperk (17.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Zlín A (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín – Brno (17). Okresní liga mužů: UH Rangers – Maddogs (ZS Uh. Hradiště, 21). Extraliga juniorů: Zlín – Znojmo (PSG Aréna, 18). Extraliga starších dorostenců: Vsetín – Zlín (16.30). Liga juniorů: Uh. Hradiště – Frýdek-Místek (18.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Břeclav (18). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Újezdec-Těšov B – Vlčnov B (18.30). Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Kostelec D (18). Zlínsko IV. třída: Rokytnice B – Luhačovice A, Šarovy B – Kašava C, Slopné B – Orel Zlín D (18.30), Zlín F – Újezd B (19.30).

Sobota 14. listopadu
BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Liberec (11). II. liga mužů: Zlín U20 – Slavia Kroměříž (17). Oblastní přebor mužů: Hluk – Slavkov (18.30). Extraliga kadetů: Zlín – Pardubice (14.30).

FLORBAL

II. liga juniorů: Holešov – Kopřivnice (10), Frýdek-Místek – Otrokovice (11.30), SFK Slovácko-HSS – Holešov (13), Kopřivnice – Frýdek-Místek (14.30), Slovácko-HSS – Otrokovice (16, SPŠ Zlín).

FOTBAL

Krajský přebor: Vigantice – Spytihněv, Velké Karlovice – Hluk, Slušovice – Bystřice p. H., FC Vsetín – Nedašov (13.30). I. B třída: Slavičín B – Rusava (13).

FUTSAL

Okresní ligy – Kroměříž (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Dvůr Králové (18). II. liga mužů: Vsetín – Velká Bystřice (13.30). II. liga žen: Kunovice – Otrokovice (15). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Olomouc (13).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Carpo Zlín – HC 94 Malenovice (8.30), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (10), HK Otrokovice – Rangers Zlín (11.30), HBC Stator – Kvasice (13), Orel Malenovice – Storm Otrokovice (14.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Přerov (10). I. liga žen: Zlín – KK Konstruktiva Praha (14). II. liga mužů: Slavičín – Třebíč (14). II. liga žen: KK Kroměříž – Šumperk B (9.30), Vsetín – Jihlava (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Přerov B (13.30). Divize: Slavia Kroměříž – Sokol Brno IV (9), Vsetín – Machová (13), Slavičín B – Valtice (14). Krajský přebor: Otrokovice A – Luhačovice C (9), KK Kroměříž – Bojkovice A (13). Krajská soutěž: Chropyně A – Chropyně B (14), KK Kroměříž B – Valašské Meziříčí C (16), Bylnice B – Zlín D (Vsetín, 17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Technika Blansko (17). Krajská liga: Kroměříž – Velké Meziříčí (17). II. liga juniorů: Kroměříž – Valašské Meziříčí (10). Okresní liga mužů: Old Stars – Moravian Ducks (16), HC Cyclonec – Shooters (oba ZS Uh. Ostroh, 20.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Hradec Králové (14), Uherský Brod – Liberec (15). II. liga mužů: Zlín Kostelec – Poruba, Holešov – Jeseník B, Rožnov p. R. – Svinov (14). II. liga žen: Vsetín – Břeclav B (10), Vsetín – MS Brno B (15). Divize: Dolní Němčí C – Otrokovice A (14), Dolní Němčí B – Nivnice A, Vsetín B – TJ Holešov A, Slavičín A – Kostelec B, Bystřice p. H. A – Bylnice A, Otrokovice B – Zlín C (17). Krajská soutěž I. třídy: Val. Meziříčí A – Otrokovice C, Rožnov p. R. B – Bystřice p. H. B, Kunovice A – Mysločovice A, Vlčnov A – Újezdec-Těšov A, Fryšták A – Hulín A, Vidče A – Kroměříž A (17). Krajská soutěž II. třídy: Zlín D – Zubří A, Kostelec C – Uh. Hradiště A (10), Bystřice p. H. C – Rožnov p. R. C (13), Bojkovice A – Roštín A, Bylnice B – Zubří A, Ostrožská Nová Ves A – Kostelec C (17), Zlín D – Vidče B (17.30), Vsetín C – Uh. Hradiště A (18). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bystřice p. L. A – Dol. Němčí D (17). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dol. Němčí E – Drslavice-Veletiny A (10), Vlčnov C – Bílovice B, Újezdec-Těšov C – Polešovice A (19). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D – Orel O. N. Ves C (14), Velehrad B – Újezdec-Těšov D (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Slavkov B – Kunovice D (17), Bílovice D – Dol. Němčí F (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Orel Uh. Hradiště E – Vlčnov E (9), Újezdec-Těšov E – Polešovice C (12.30), Strání B – Hluk A, Velehrad D – Hor. Němčí B (17). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Zlín E (9.30), Slavičín B – Orel Zlín B, Orel Zlín A – Val. Klobouky A, Napajedla A – Štítná A (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice C – Kašava A, Orel Zlín C – Šarovy A, Bylnice C – Rokytnice A (13), Jasenná A – Louky A (16), Újezd A – Vysoké Pole B (16.30), Štítná B – Napajedla B (17). Zlínsko III. třída: Fryšták C – HUK A (13.30), Val. Klobouky B – Bylnice D, Slušovice A – Bohuslavice Vl. A, Louky B – Mysločovice D, Halenkovice A – Jasenná B (17), Slopné A – Otrokovice E (18).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Benátky n. J. (17). Krajský přebor mužů: Holešov B – Vsetín, Nivnice – Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen: Holešov – Kroměříž, Rožnov p. R. – Hulín, Univerzita Zlín – Uherský Brod, Valašské Meziříčí – Vsetín (10 a 13). Extraliga juniorů: Zlín – Nový Jičín (9 a 13). Liga kadetek: Kroměříž – Prostějov, Zlín – Uherské Hradiště (10 a 14).

Neděle 15. listopadu
BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Trutnov (11). II. liga mužů: Zlín U20 – Slavia Uherský Brod (13). Oblastní přebor mužů: Hluk – Vyškov B (10). Extraliga kadetů: Zlín – Vysočina (8.30).

FLORBAL

Zlínská liga mužů, divize A: Zlín – Holešov B (9), Bystřice p. H.- Val. Klobouky (10.15), Pohoda VSC – Počenice B (11.30), Holešov B – Hluk B (12.45), Val. Klobouky – FBC Zlín (14), Počenice B – Bystřice p. H. (15.15), Hluk B – Pohoda VSC (16.30, SPŠ Zlín). Zlínská liga mužů, divize B: Orel Uherský Brod – Kunovští Orli (9), FbC Květná – Hluk (10.15), Nivnice – Dolní Němčí (11.30), Kunovští Orli – 1. AC Uherský Brod (12.45), Hluk – Orel Uherský Brod (14), Dolní Němčí – Květná (15.15), 1. AC Uherský Brod – Nivnice (16.30, Uherský Brod).

FOTBAL

Krajský přebor: 1.Valašský FC – Provodov (12.30). I. B třída: Velké Karlovice B – Podlesí (Karolinka, 12.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Napajedla – Brno, Bystřice p. H. – Ostrava (10.30). II. liga mužů: Zubří junioři – Stavomontáže Olomouc (17). I. liga žen: Zlín jun. – Otrokovice (11).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Vsetín – Jihlava (15). Malenovická liga: Rangers Zlín – HBC Stator (8.30), Kvasice – Carpo Zlín (10), Storm Otrokovice – HC 94 Malenovice (11.30), Tigers Malenovice – HK Otrokovice (13), Orel Malenovice – Rivermen Malenovice (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Bylnice A, Otrokovice B – Zlín C (9). Krajská soutěž: Slavičín C – Vsetín B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů: Uh. Brod B – TJ Bojkovice (ZS Uh. Brod, 18). Liga juniorů: Vsetín – Prostějov (18). Liga staršího dorostu: Uh. Hradiště – Znojmo (10).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Liberec, Uherský Brod – Hradec Králové (10). II. liga mužů: Zlín Kostelec – Jeseník B, Holešov – Poruba, Rožnov p. R. – Studénka (10). Divize: Dolní Němčí C – Nivnice A (8), Otrokovice B – Bylnice A, Vsetín B – Kostelec B, Slavičín A – Holešov A (10.30), Bystřice p. H. A – Zlín C, Dolní Němčí B – Otrokovice A (11). Krajská soutěž I. třídy: Val. Meziříčí A – Bystřice p. H. B, Rožnov p. R. B – Otrokovice C, Kunovice A – Újezdec-Těšov A, Vlčnov A – Mysločovice A, Fryšták A – Kroměříž A, Vidče A – Hulín A (10.30). Krajská soutěž II. třídy: Bystřice p. H. C – Bojkovice A (8.30), Bylnice B – Vidče B, Ostrožská Nová Ves A – Vsetín C, Roštín A – Rožnov p. R. C (10.30). Kroměřížsko, I. třída: Morkovice A – OÚ Lubná B, Količín – Hulín B, OÚ Lubná A – TJ Holešov B, Rymice – Kroměříž B, Osíčko – Bystřice p. H. D, Hulín C – Morkovice B (9). Kroměřížsko, II. třída: Kostelec u Hol. B – Hulín E (9), Hulín D – Kostelec u Hol. A, OÚ Lubná C – KST Holešov B (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Nivnice B (8), Vážany-Ořechov A – Orel Uh. Hradiště B, Velehrad A – Kunovice B, Bílovice A – Kunovice C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uh. Hradiště C – Vážany-Ořechov B (8), Slavkov A – Orel O. N. Ves B, Bystřice p. L. B – Nivnice C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Strání A (8), Zlechov A – Vážany-Ořechov C, Drslavice-Veletiny B – Polešovice B, Komňa A – Orel Uh. Hradiště D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Velehrad C – Bílovice C, Hor. Němčí A – Zlechov B, Břestek A – Bystřice p. L. C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D – Vážany-Ořechov E (11.30). Regionální přebor Vsetín: Val. Meziříčí B – Růžďka A, MEZ Vsetín D – Zubří B, Vidče C – Oznice A (8), Sokol Vsetín A – Karolinka A, Růžďka B – Rožnov p. R. D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Mysločovice B (11).