FOTBAL

II. liga: Zlín – Hradec Králové (Kunovice, 14).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín A – Machová B, Bojkovice A – Slavia Kroměříž B (17). Krajská soutěž: Vsetín B – Kroměříž B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů: UH Rangers – HC Cyclones (ZS Uh. Hradiště, 21).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko, I. třída: Zlín E – Napajedla A (19.30). Zlínsko, II. třída: Kašava A – Újezd A (17.30), Rokytnice A – Orel Zlín C, Šarovy A – Mysločovice C (18.30). Zlínsko, III. třída: Jasenná B – Louky B (17.30), Otrokovice E – Fryšták C (18.30). Zlínsko, IV. třída: Orel Zlín D – Šarovy B (17.30).

ATLETIKA

9. ročník Otrokovického půlmaratonu (start před městskou sportovní halou v Otrokovicích v 10).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Uh. Hradiště – Jihlava A (hala Gymnázia), Zlín B – Jihlava B, Slavičín – Znojmo (17). Oblastní přebor žen: Uherský Brod – Lanžhot (9.30 a 11).

FLORBAL

Osmifinále Českého poháru mužů: Otrokovice – Havířov (Sportovní hala SPŠ strojní ve Zlíně, 17)

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Líšeň (14). Divize: Vikt. Otrokovice – Žďár n Sáz. (UT, 10.30), Napajedla- Boskovice (14). Krajský přebor: Spytihněv – Bystřice p. H., Chropyně – Hluk, Vsetín – Holešov, Slušovice – Vigantice (13.30). I. A třída: Juřinka – Hrachovec (13.30). I. B třída: Velké Karlovice B – Val. Meziříčí B (Karolinka), Choryně – Val. Polanka, Poličná – Zašová, Louky – Hulín, Míškovice – Vizovice, Lubná – Holešov B, Slavičín B – Kelč, Osvětimany – Koryčany (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nedakonice – Nivnice (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Tupesy B – Topolná, Traplice B – Medlovice, Uh. Ostroh B – Žitková, Strání B – Přečkovice (13.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Halenkov (13.30). Vsetín III. třída: Branky – Jarcová(13.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Semetín, Lidečko B – Lačnov (13.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Ludkovice, Štípa – Napajedla, Tlumačov – Sehradice (13.30). Zlín III. třída: Lukov B – Příluky B (13.30), Luhačovice B – Hřivínův Újezd (UT, 18).

FUTSAL

Krajská liga: Otrokovice (8).

HÁZENÁ

Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Senice na Hané (Sportovní hala, 15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HBC Tigers Malenovice – HC 94 Malenovice (8.30), Storm Otrokovice – HK Otrokovice (10), Rivermen Malenovice – HBC Stator (11.30), PSG Orel Malenovice – Carpo Zlín (13), Rangers Zlín – Kvasice (14.30).

KUŽELKY

II. liga mužů: Val. Meziříčí – Dačice B (9). II. liga žen: Val. Meziříčí – Vsetín (15.30). III. liga žen: Otrokovice – Blansko B (9), Luhačovice – Přerov B (13.30). Divize: Val. Meziříčí B – Rosice B (12.30), Machová – Sl. Kroměříž (15). Krajský přebor: Bylnice A – KK Kroměříž A (Vsetín, 17). Krajská soutěž: Bojkovice B – Chropyně A, Chropyně B – Bylnice B, Zlín D – Slavičín C (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (17). Krajská liga: Uh. Brod – Moravské Budějovice (16.30). Okresní hokejová liga mužů: Maddogs – Uh. Brod B (ZS Uh. Ostroh, 20.30). II. liga juniorů: Kroměříž – Šternberk (10). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Studénka (10).

RAGBY

Extraliga: Zlín – Říčany (14).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bystřice p. L. A – Vlčnov B, Kunovice C – Velehrad A (17), Dolní Němčí D – Bojkovice B (18). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel O. N. Ves B – Vážany-Ořechov B (14.30), Újezdec-Těšov C – Orel Uh. Hradiště C, Vlčnov C – Dolní Němčí E (19). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D – Zlechov A (14). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Dolní Němčí F – Horní Němčí A (10), Drslavice-Veletiny C – Bystřice p. L. C, Slavkov B – Bílovice C (17), Bílovice D – Velehrad C (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E – Vážany-Ořechov D, Orel Uh. Hradiště E – Újezdec-Těšov E (9), Strání B – Velehrad D (17). Zlínsko, I. třída: Mysločovice B – Otrokovice D (13), Kostelec D – Slavičín B (14), Orel Zlín B – Fryšták B, Štítná A – Orel Zlín A, Val. Klobouky A – Vysoké Pole A (17). Zlínsko, II. třída: Vysoké Pole B – Jasenná A, Louky A – Štítná B, Napajedla B – Bylnice C (17). Zlínsko, III. třída: Mysločovice D – Kašava B (14), Halenkovice A – Val. Klobouky B, Bohuslavice Zl. A – Slopné A (17). Zlínsko, IV. třída: Halenkovice B – Rokytnice B (13), Bohuslavice Vl. B – Luhačovice A (14), Újezd B – Slopné C (16.30), Salaš A – Zlín F, Vysoké Pole C – Slopné B (17).

VOLEJBAL

II. liga mužů: SKP Holešov – Holubice (10 a 14). Krajský přebor mužů: Bojkovice A – Staré Město B, Napajedla – Hošťálková (10 a 13), Vsetín – Uherské Hradiště, Hulín – Holešov B (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Rožnov p. R. (9 a 12), Austin – Uherský Brod, Univerzita Zlín – Uherské Hradiště B, Hulín – Holešov (9 a 13), SK Školy Kroměříž – Hošťálková (10 a 13). Liga kadetek: Kroměříž – Zlín (14).

VZPÍRÁNÍ

Velká cena Holešova v nadhozu (15.30).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín B – Znojmo (9.30), Uh. Hradiště – Žďár nad Sázavou B (hala Gymnázia), Slavičín – Jihlava B (10).

FOTBAL

MSFL: Slavičín – Brno B (10.15). Divize: Slovácko B – Vyškov (Kunovice), Brumov B – Poruba (10.15), Zlín B – Jakubčovice (UT Luhačovice, 14). Krajský přebor: Luhačovice – Kateřinice (UT, 10.15), Nedašov – Provodov, 1.Valašský FC – Ostr. Nová Ves (UT), Morkovice – Vel. Karlovice (13.30). I. A třída: Lidečko – Podk. Lhota, Lužkovice – Val. Klobouky, Hutisko – Zubří, Vlachovice – Vidče, Brumov B – Dolní Bečva, Lukov – Příluky, Mladcová – Kněžpole, Březolupy – Boršice, Zborovice – Nedachlebice, Žalkovice – Dolní Němčí, Újezdec – Ořechov, Kvasice – 1.FC Slovácko C, Prakšice – V. Otrokovice B (13.30). I. B třída: Val. Příkazy – Horní Lideč, Hluk B – Slavkov, Zlechov – J. Otrokovice (10), Podlesí – Prostř. Bečva, Hovězí – Lhota u Vs., Val. Bystřice – Janová, Těšnovice – Štítná n. Vl., Slavkov p. H. – Rusava, Malenovice – Fryšták, Sušice – Strání, Šumice – Kudlovice, Zlámanec – Bojkovice, Uh. Ostroh – Jalubí (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Tupesy – Boršice u Bl., Traplice – Břestek, Bánov – Drslavice, Kostelany – Nezdenice, Havřice – Ostr. Lhota, Polešovice – Jarošov (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – Hradčovice, Babice – Staré Město, Popovice – Huštěnovice, Vlčnov – Březová, Mařatice – Korytná, Horní Němčí – Košíky (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí B – St. Hrozenkov (10), Částkov – Jalubí B, Ostr. N. Ves B – Boršice u Bl. B (10.15), Slov. -Vážany – Mistřice, Podolí – Tučapy, Jankovice – Jarošov B, Stříbrnice – Kunovice, Záhorovice – Suchá Loz, Bystřice p. L. – Komňa (13.30). Okresní přebor Vsetín: Vsetín B – Horní Bečva (10.15), Střítež n.B – Prlov, Ratiboř – Hošťálková, Loučka – Huslenky, Francova Lhota – Kateřinice, Liptál – Lhotka n. B (13.30). Vsetín III. třída: Janová B – Krhová (10.15), Police – Hrachovec B, Leskovec – Choryně B, Val. Senice – Bynina, Nový Hrozenkov – Ústí, Lužná – Podlesí B (13.30). Vsetín IV. třída: Střelná – Huslenky B, Zděchov – Lhota u Vs. B., Juřinka B – Velká Lhota, Poličná B – Kladeruby, Jablůnka B – Růžka, Dolní Bečva B – Jesenice (13.30). Okresní přebor Zlín: Bylnice – Tečovice, Kostelec – Jaroslavice A, Újezd – Kašava, Hvozdná – Březnice (13.30). Zlín III. třída: Lípa – Fryšták B (10), Březůvky – Tečovice B (10.15), Paseky – Mysločovice (Březůvky), Pohořelice – Zádveřice, Březová – Veselá, Komárov – Mladcová B, Rokytnice – Šanov, Nevšová – Drnovice, Pozlovice – Vlachovice B, Mirošov – Biskupice, Vysoké Pole – Smolina, Štítná n. Vl. B – Návojná (13.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Žlutava, Horní Lhota – Divnice, Jestřabí – Loučka (10), Velký Ořechov – Provodov B, Halenkovice – Jaroslavice B, Kudlov – Spytihněv B, Lhota u Mal. – Doubravy, Racková – FC Vizovice, Sehradice B – Petrůvka, Rudimov – Poteč, Nedašova Lhota – Tichov, Slopné – Bohuslavice n. Vl., Lipová – Dolní Lhota B (13.30). I. liga žen: Slovácko – Pardubice (UT Širůch, 10).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Veselí n. M. (17). I. liga žen: Jiskra Otrokovice – Č. Budějovice (na Štěrkovišti, 15). II. liga mužů: Holešov – Polanka (10.30), Zlín – Bohunice (13), Vsetín – Havířov (15), Lesana Zubří – Zubří junioři (17).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Malenovice – Vsetín (14).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín C – Otrokovice A, Luhačovice C – Zlín B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uh. Ostroh – Boskovice (17). Okresní hokejová liga mužů: Shooters – Old Stars (ZS Uh. Hradiště, 17.15), Bojkovice – Moravian Ducks (ZS Uh. Brod, 19).

STOLNÍ TENIS

Kroměřížsko, I. třída: OÚ Lubná B – Hulín C, Morkovice B – Osíčko, Bystřice p. H. D – Rymice, Kroměříž B – OÚ Lubná, TJ Holešov B – Količín, Hulín B – Morkovice (9). Kroměřížsko, II. třída: KST Holešov B – Bystřice p. H. E (9), OÚ Lubná C – Kostelec u Hol., Hulín D – Hulín E (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Orel Uh. Hradiště B – Újezdec-Těšov B (8), Nivnice B – Bílovice A, Kunovice B – Vážany-Ořechov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Drslavice-Veletiny A – Bystřice p. L. B, Slavkov A – Nivnice C, Bílovice B – Polešovice A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Újezdec-Těšov D – Vážany-Ořechov C (8), Orel O. N. Ves C – Komňa A, Polešovice B – Vlčnov D, Strání A – Velehrad B (9), Orel Uh. Hradiště D – Drslavice-Veletiny B (11). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Břestek A – Zlechov B, Kunovice D – Orel O. N. Ves D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hor. Němčí B – Vážany-Ořechov E, Hluk A – Polešovice C (9). Regionální přebor Vsetínska: Rožnov p. R. D – Val. Meziříčí D (8), Vidče C – Sokol Vsetín A, Oznice A – Růžďka B, Zubří B – Val. Meziříčí B, Růžďka B – Karolinka A (9). Zlínsko III. třída: HUK A – Slušovice A (9.30). Zlínsko, IV. třída: Kašava C – Želechovice A (14).

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Sparta Praha (17.30).