VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu na pátek 30. října, sobotu 31. října a neděli 1. listopadu.

29.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Taneček

PÁTEK 30. ŘÍJNA

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Zlín C (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Zlín – Plzeň (17). Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (18, hala PSG).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko III. třída: Kašava B – Jasenná B (17.30). Zlínsko IV. třída: Šarovy B – Vysoké Pole C, Slopné B – Újezd B, Rokytnice B – Bohuslavice Vl. B (18.30), Zlín F – Halenkovice B (19.30).

VOLEJBAL

Extraliga kadetů, turnaj ve Zlíně: Zlín – Brno (10), Ostrava – Vysočina (11.30), Česká Třebová – Želetava (13), Zlín – Ostrava (14.30), Brno – Želetava (16), Vysočina – Česká Třebová (17.30).

SOBOTA 31. ŘÍJNA

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – UP Olomouc (tělocvična SPŠ stavební, 17), Kroměříž – MU Brno (17.30), Uherský Brod – Šlapanice (hala Spartaku, 17). Oblastní přebor mužů: Zlín U54 – Ždánice (16.30).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Žďár n. S. (Morkovice, 19.30). III. liga mužů, turnaj ve Slavičíně: Slavičín – Gullivers Sokol Brno (10), Holešov – Sivice (11.30), Holešov – Gullivers Sokol Brno (13.40), Slavičín – Sivice (15.10). Turnaj ve Zlíně: Otrokovice B – Zásobování Florbal Team (10), Vsetín – Dubňany (11.30), Vsetín – Zásobování Florbal Team (13.30), Otrokovice B – Dubňany (15, SPŠ strojní).

FOTBAL

Divize: Hulín – Velké Losiny (UT), Uherský Brod – Napajedla (UT Lapač, 14). Krajský přebor: Ostrožská Nová Ves – Spytihněv, Velké Karlovice – Vigantice, Slušovice – Kateřinice, Vsetín – Provodov, Chropyně – Bystřice p. H. (14). I. A třída: Juřinka – Vidče, Vlachovice – Zubří (13.30), V. Otrokovice B – Mladcová (UT, 14.30). I. B třída: Valašské Příkazy – Zašová (10), Valašské Bystřice – Valašské Polanka, Podlesí – Valašské Meziříčí B, Kelč – Těšnovice, Míškovice – Hulín, Lubná – Rusava, Louky – Štítná n. Vl., Osvětimany – Bojkovice (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Prusinovice (13), Šelešovice – Zdounky (13.30). Kroměříž III. třída: Lutopecny – Zlobice, Pravčice – Kyselovice B, Kvasice B – Troubky, Morkovice B – Lubná B, Roštín – Počenice (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Traplice B – Tupesy B, Strání B – Žítková, Uherský Ostroh B – Komňa (13.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Lhotka n. B. (13.30). Vsetín III. třída: Jarcová – Bynina, Podlesí B – Ústí (13.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Lidečko B (13.30). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Dolní Lhota, Tlumačov – Březnice (13.30). Zlín III. třída: Příluky B – Paseky, Lukov B – Mladcová B, Luhačovice B – Drnovice (UT), Březová – Zádveřice (13.30). Zlín IV. třída: FC Vizovice – Dobrkovice (Lutonina, 13.30).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín jun. – Cheb (13). Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Uničov (15, SH).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Husovice (10). I. liga žen: Zlín – Přerov (14). II. liga mužů: Slavičín – Valašské Meziříčí (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Valašské Meziříčí (9.30), Vsetín – Olomouc B (10). Jihomoravská divize: Vsetín – Boskovice (13), Slavičín B – Valašské Meziříčí B (14). Krajský přebor: Otrokovice A – Otrokovice B (9), KK Kroměříž – KC Zlín (13). Krajská soutěž: Valašské Meziříčí C – Bojkovice B (9), KK Kroměříž B – KC Zlín D (16), Bylnice B – Chropyně A (Vsetín, 17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Uničov(17). Krajská liga: Kroměříž – Velká Bíteš (17). Extraliga st. dorostu: Zlín – Vítkovice (12.30). II. liga juniorů: Kroměříž – Uničov (10).

MOTORISMUS

Memoriál Libora Podmola v Brankách, tříhodinový závod dvojic (11).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: Vsetín – Tišnov (15). III. liga mužů: KST Zlín B – Zlín-Kostelec (14). Krajská divize: Bystřice p. H. A – Dolní Němčí C, Otrokovice B – Dolní Němčí B, Bylnice A – Vsetín B, Holešov A – Otrokovice A, Kostelec B – Nivnice A (17), Zlín C – Slavičín A (17.30). Krajská soutěž I. třídy: Fryšták A – Val. Meziříčí A, Vidče A – Rožnov p. R. B, Hulín A – Kunovice A, Kroměříž A – Vlčnov A, Mysločovice A – Otrokovice C, Újezdec-Těšov A – Bystřice p. H. B (17). Krajská soutěž II. třídy: Bystřice p. H. C – Zlín D (13), Roštín A – Bylnice B, Rožnov p. R. C – Kostelec C, Bojkovice A – Vsetín C, Ostrožská Nová Ves A – Vidče B, Uh.Hradiště A – Zubří A (17). Zlínsko III. třída: Bylnice D – HUK A (13), Fryšták C – Bohuslavice Zl. A (13.30), Val. Klobouky B – Bohuslavice Vl. A, Slušovice A – Otrokovice E, Louky B – Halenkovice A (17), Slopné A – Mysločovice D (18). Zlínsko IV. třída: Slopné C – Salaš A (14), Luhačovice A – Kašava C, Želechovice A – Orel Zlín D (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Nivnice – Staré Město B (11 a 13), SKP Holešov B – Napajedla, Hošťálková – Bojkovice (11 a 15). Krajský přebor žen: Hošťálková – Hulín (9 a 13), Holešov – Slavičín, Rožnov p. R. – Univerzita Zlín, Uherský Brod – Valašské Meziříčí (10 a 13). Extraliga kadetů, turnaj ve Zlíně: Ostrava – Brno (9), Česká Třebová – Zlín (10.30), Želetava – Vysočina (12), Ostrava – Česká Třebová (13.30), Brno – Vysočina (15), Zlín – Želetava (16.30).

NEDĚLE 1. LISTOPADU

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Proton Zlín U20 (tělocvična SPŠ stavební, 10), Uherský Brod – MU Brno (hala Spartaku, 10), Kroměříž – Šlapanice (10.30). Oblastní přebor mužů: Zlín U54 – Hluk (9.30).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Bohemians (Morkovice, 13). I. liga dorostenců: Torpedo Havířov – Znojmo (10), Slavia Havířov – Rožnov p. R. (11.30), Znojmo – Bulldogs Brno (13), Rožnov p. R.- Torpedo Havířov (14.30), Bulldogs Brno Slavia Havířov (16, vše hale SŠIEŘ Rožnov p. R.).

FOTBAL

Divize: Valašské Meziříčí – Hranice (14). Krajský přebor: Luhačovice – Nedašov (UT, 10.15), Morkovice – Holešov (13.30), 1.Valašský FC – Hluk (UT, 15.30). I. A třída: Brumov B – Hrachovec (10), Příluky – Lidečko, Lukov – Dolní Bečva, Hutisko – Valašské Klobouky, Lužkovice – Podkopná Lhota, Prakšice – 1.FC Slovácko C, Kvasice – Ořechov, Újezdec – Dolní Němčí, Žalkovice – Nedachlebice, Zborovice – Boršice, Březolupy – Kněžpole (13.30). I. B třída: Hluk B – Kudlovice, Zlechov – Strání (10), Slavičín B – Fryšták (10.15), Horní Lideč – Velké Karlovice B, Poličná – Janová, Choryně – Lhota u Vsetína, Hovězí – Prostřední Bečva, Malenovice – Holešov B, Slavkov p. H. – Vizovice, Jalubí – Sušice, Uherský Ostroh – Koryčany, Zlámanec – Slavkov, Šumice – Otrokovice (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Martinice – Roštění, Skaštice – Němčice, Tučapy – Kyselovice, Chvalčov – Kostelec u Hol., Záhlinice – Mrlínek (13.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Hlinsko p. H. (10), Rusava B – Komárno (10.15), Kostelec u Hol. B – Rymice (11), Rajnochovice – Míškovice B, Zahnašovice – Martinice B, Ludslavice – Loukov, Bezměrov – Rataje, Břest – Žalkovice B, Bařice – Litenčice, Dřínov – Střílky (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Jarošov – Tupesy, Polešovice – Ostrožská Lhota, Havřice – Nezdenice, Kostelany – Nivnice, Nedakonice – Drslavice, Bánov – Břestek, Traplice – Boršice u Bl. (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Pitín, Horní Němčí – Korytná, Mařatice – Březová, Vlčnov – Huštěnovice, Popovice – Bílovice, Buchlovice – Staré Město, Babice – Hradčovice (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí B – Rudice (10), Kunovice – Jarošov B, Částkov – Mistřice (10.15), Stříbrnice – Tučapy, Jankovice – Medlovice, Podolí – Topolná, Slov. -Vážany – Kněžpole B, Bystřice p. L. – Starý Hrozenkov (13.30), Přečkovice – Ostrožská Nová Ves B (14), Záhorovice – Boršice u Bl. B (15). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Kateřinice B (10.15), Ratiboř – Prlov, Loučka – Střítež n.B, Francova Lhota – Hošťálková, Liptál – Huslenky, Halenkov – Horní Bečva (13.30). Vsetín III. třída: Police – Krhová, Branky – Janová B, Leskovec – Hrachovec B, Nový Hrozenkov – Choryně B, Lužná – Valašské Senice (13.30). Vsetín IV. třída: Střelná – FC Semetín, Zděchov – Lačnov, Študlov – Huslenky B, Juřinka B – Poličná B, Jablůnka B – Kladeruby, Dolní Bečva B – Mikulůvka, Jesenice – Růžďka (13.30). Okresní přebor Zlín: Hvozdná – Kašava, Újezd – Jaroslavice, Kostelec – Napajedla, Štípa – Tečovice, Bylnice – Ludkovice (13.30). Zlín III. třída: Lípa – Veselá (10), Březůvky – Mysločovice (10.15), Komárov – Fryšták B, Pohořelice – Tečovice B, Návojná – Rokytnice, Štítná n. Vl. B – Smolina, Vysoké Pole – Biskupice, Mirošov – Vlachovice B, Pozlovice – Hřivínův Újezd, Nevšová – Šanov (13.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Bohuslavice n. Vl., Horní Lhota – Petrůvka (10), Dolní Lhota B – Sehradice B (10.15), Racková – Doubravy, Lhota u Malenovic – Spytihněv B, Kudlov – Jaroslavice B, Halenkovice – Trnava B, Velký Ořechov – Žlutava, Lipová – Loučka, Slopné – Tichov, Nedašova Lhota – Poteč, Rudimov – Divnice (13.30). MSL žen: Holešovské holky – Krnov (Na Střelnici, 14). Divize žen: Brumov – Březůvky, Březnice – Loučka (14).

HÁZENÁ

I. liga žen:Jiskra Otrokovice – Havl. Brod (15). II. liga žen: Kunovice – Olomouc B (15.30). Středomoravská liga mužů: Napajedla B – Droždín (10.30), Zlín B – Bystřice p. H. B (17). I. liga ml. dorostenek: Bánov-Vlčnov – Olomouc (11).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Malenovice – Bulldogs Brno, Vsetín – Hodonín (14).

KUŽELKY

Krajský přebor: Slavia Kroměříž B – Bylnice A, Machová B – Luhačovice C (9). Krajská soutěž: Slavičín C – Chropyně B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga ml. dorostu: Zlín – Vsetín (12, hala PSG).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: Vsetín – Říčany (10). III. liga mužů: KST Zlín B – KST Holešov (10). Krajská divize: Zlín C – Vsetín B (10), Otrokovice B – Dolní Němčí C, Bylnice A – Slavičín A, Holešov A Nivnice A (10.30), Bystřice p. H. A – Dolní Němčí B (11). Krajská soutěž I. třídy: Fryšták A – Rožnov p. R. B, Vidče A – Val. Meziříčí A, Hulín A – Vlčnov A, Kroměříž A – Kunovice A, Mysločovice A – Bystřice p. H. B (10.30), Újezdec-Těšov A – Otrokovice C (11). Krajská soutěž II. třídy: Bystřice p. H. C – Bylnice B (8), Roštín A – Zlín D, Rožnov p. R. C – Vsetín C, Bojkovice A – Kostelec C, Ostrožská Nová Ves A – Zubří A, Uh. Hradiště A – Vidče B (10.30). Kroměřížsko, I. třída: Hulín B – OÚ Lubná B (8), Morkovice – TJ Holešov B, Količín – Kroměříž B, OÚ Lubná – Bystřice p. H. D, Rymice – Morkovice B, Osíčko – Hulín C (9). Kroměřížsko, II. třída: Kostelec u Hol. – KST Holešov B (9), Bystřice p. H. E – Kostelec u Hol. B, Hulín E – OÚ Lubná C (14). Regionální přebor Vsetín: MEZ Vsetín D – Oznice (8), Sokol Vsetín – Růžďka, Karolinka – Zubří B, Val. Meziříčí B – Rožnov p. R. D, Růžďka – Vidče C (9).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Hulín (10 a 13). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Vsetín (10 a 13). Extraliga kadetů, turnaj ve Zlíně: Česká Třebová – Brno (8.30), Želetava – Ostrava (10), Vysočina – Zlín (11.30).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz

Autor: Martin Břenek

29.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vsetín zkouší elektromobil. Zástupce Asociace pro elektromobilitu České republiky (APEL) předal starostovi města Jiřímu Růžičkovi auto, které si budou moci zástupci města po dobu jednoho týdne vyzkoušet.
11

Elektromobil vyzkoušeli, zatím ho kupovat nebudou

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.
AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Rožnov se po roce promění v království ledu

Jubilejní 20. ročník mezinárodního sochařského symposia Ledové království – pohár města Rožnova začíná nadcházející sobotu 16. prosince v 10 hodin dopoledne v Kempu Sport v Rožnově pod Radhoštěm.

Porotci odměnili mladé talenty. Vybírali ze čtyřiceti prací

Osmý ročník soutěže pro mladé spisovatele, bloggery či kreslíře komiksů s názvem Talent ze šuplíku zná své vítěze. Ve čtvrtek 14. prosince předal porota a pracovnice vsetínské Masarykovy veřejné knihovny ceny vítězům.

Vyloupení benzinky v Bystřičce zhatila policejní hlídka

Až tři roky vězení hrozí trojici mužů a jedné ženě za vloupání do benzinové čerpací stanice v Bystřičce. V úterý v noci je na místě přímo při činu zadržela policejní hlídka.

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT