VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám krajský sportovní program na nadcházející dny.

4.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Sladký

Pátek 4. března

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Valašské Meziříčí B – Šumperk B (18, tělocvična stavební průmyslovky).

FOTBAL

O pohár starosty města Hulín: Lubná – Němčice (18). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Staré Město – Koryčany (18.30). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Hrachovec – Zubří (18).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Zlín A, Vsetín B – Otrokovice B (17), KK Kroměříž – Machová B (18). Krajská soutěž: Bojkovice B – Zlín D (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga – čtvrtfinále play off, 2. zápas: PSG Zlín – Pardubice (17.30). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Ostroh – Šternberk (16).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Velehrad A (18.30). Zlínsko II. třída: Kašava A – Mysločovice B (17.30), Vysoké Pole A – Slopné A (18), KST Zlín F – S. Jasenná A (19.30). Zlínsko III. třída: Orel Zlín D – Fryšták C (17.30), Otrokovice E – Louky B, Šarovy B – Štítná B, Rokytnice B – Halenkovice A (18.30), KST Zlín G – HUK A (19.30). Zlínsko IV. třída, play off: Otrokovice F – Salaš A, Slopné B – Val. Klobouky B (18.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů – 3. zápas semifinále play off: VSK Staré Město – Dobřichovice (18, sportovní hala Širůch ve Starém Městě).

Sobota 5. března

BASKETBAL

II. liga mužů: Kroměříž – Nový Jičín (18). Liga juniorů U18: Valašské Meziříčí – Kolín (17).

FLORBAL

I. liga, čtvrtfinále play off, 3. zápas: Počenice – Havířov (ZŠ Holešov, 18.30).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Plzeň (17.20, Městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti). Příprava: HS Kroměříž – Přerov (10), V. Otrokovice – Trenčín 19, Sp. Hulín – Napajedla (15). Janáček Cup v Uherském Brodu: Slavičín B – Havřice (11), Prakšice – Šumice (13), Újezdec – Strání (15). Napajedla Cup: Žlutava – Kněžpole B (14), Babice – Napajedla B (16). O pohár předsedy FK Chropyně: Záříčí – Chropyně dor. (11), Kyselovice – Bezměrov (13), Vrchoslavice – Skaštice (15). O pohár starosty města Hulín: Žalkovice – Stará Ves (11), Horní Moštěnice – Kvasice (13). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Sušice – Zlechov (18.30), Kudlovice – Kostelany nad Moravou (20.15). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí – FK Olomouc ženy (12.40), Lhota u Vs. – Jablůnka (14.30), Val. Bystřice – Semetín (16.20).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Trnávka (11), Vsetín – Velká Bystřice (17.30), Zlín – Ivančice (18). II. liga starších dorostenců: Vsetín – Velká Bystřice (15:30), Rožnov p. R. – Luhačovice (12.30). II. liga mladších dorostenců: Rožnov p. R. – Bystřice p. H. (11).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Malenovice – Pardubice (14), Vsetín – Přelouč (17).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Jiskra Kovářská (9). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Chýnov (12.30), Zlín – Zábřeh A (14). II. liga mužů: Slavičín – Zábřeh (9). II. liga žen: Kroměříž – Luhačovice (9). III. liga mužů: Machová – Horní Benešov (9). III. liga žen: Otrokovice – Blansko B (10). Krajský přebor: Chropyně A – Bojkovice A (14), Bylnice A – Vsetín A (17). Krajská soutěž: Chropyně B – Valašské Meziříčí C (9), Bylnice B – Slavičín C (17).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – utkání o 3. místo: Uherský Brod – Kroměříž (17). Okresní hokejová liga – finále play off: HC Top Moravia – UH Rangers (16, ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Znojmo (12.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Zlín – Vsetín (16.00, PSG Aréna). Extraliga ml. dorostu: Vsetín – Havl. Brod (14). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Poruba (10). Jarní turnaj mladších žáků ve Valašském Meziříčí (8). Sledge hokej, finále play off, 1. zápas: Lapp Zlín – Kolín (14.00, PSG Aréna).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga v malé kopané Masters: Lukoveček – Buffalo (14.30), Janeba – Lešení (16), Býci – Veteráni (17.30).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko II. třída: Nivnice C – Bystřice p. Lop. B (14), Orel Ostrožská Nová Ves B – Bojkovice B (17), Vlčnov C – Strání A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov B – Vlčnov D, Bílovice C – SK Zlechov B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Újezdec-Těšov E – Velehrad B (12.30), Slavkov B – Břestek A, Kunovice D – Drslavice-Veletiny C (17). Zlínsko I. třída: Orel Zlín C – Slavičín B (13), Val. Klobouky A – Fryšták B, Štítná A – Kostelec D (17), Šarovy A – Rokytnice A, Orel Zlín B – KST Zlín E (17.30). Zlínsko II. třída: Újezd A – Slušovice A (16.30). Zlínsko III. třída: Bohuslavice n. Vl. A – Kašava B, Bohuslavice u Zlína A – Mysločovice C (17). Zlínsko IV. třída, play off: Šarovy C – S. Jasenná B (14.30), Luhačovice A – Újezd B (17). Zlínsko IV. třída, play out: Racková A – Slopné C (10), Halenkovice B – Želechovice n. Dř. A (11), Halenkovice C – Bohuslavice n. Vl. B (14), Vysoké Pole C – Orel Zlín E (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů – případný 4. zápas semifinále play off: VSK Staré Město – Dobřichovice (17, sportovní hala Širůch ve Starém Městě). Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště A – Hulín A, Bojkovice A – Holešov A, Napajedla A – Hošťálková A, Staré Město B – Vsetín A (10 a 13). Krajský přebor žen: Vsetín – Slavičín, Valašské Meziříčí – Hulín, Uherský Brod – Hošťálková, Uherské Hradiště B – Rožnov (10 a 13).

Neděle 6. března

BASKETBAL

Liga juniorů U18: Valašské Meziříčí – Žďár n. S. (10).

FLORBAL

I. liga, čtvrtfinále play off, případný 4. zápas: Počenice – Havířov (ZŠ Holešov, 17.30).

FOTBAL

Barum Continental Cup v Otrokovicích: Viktoria Otrokovice B – Viktoria Otrokovice 19 (9), Malenovice – Kněžpole (11.15), Nedachlebice – Březnice (13.30). Janáček Cup v Uherském Brodu: Hřivínův Újezd – Biskupice (11), Nivnice – Uh. Brod dor. (13), Horní Lhota – Částkov (15). Napajedla Cup: Malenovice – Traplice (14), Zlámanec – Jaroslavice (16). O pohár starosty města Hulín: FK Admira Hulín – Tlumačov (13). O pohár města Chropyně: Želátovice – Troubky (13), Chropyně – Kojetín (15). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Jalubí – Osvětimany (19). Turnaj v Morkovicích: Bohdalice – Drnovice (11). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí jun. – Krhová (9), Mořkov – Hovězí (12.40), Lhotka n. B. – Podlesí (14.30), Leskovec – Jarcová (16.20).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín jun. – Kobylisy (15). II. liga mužů: Lesana Zubří – Zubří junioři (17). II. liga žen: Kunovice – Bohunice (15). I. liga starších dorostenek: Zlín – Kobylisy (17). I. liga mladších dorostenek: Zlín – Veselí n. M. (13).

HOKEJBAL

Moravská národní liga: Vsetín – Pardubice (10), Malenovice – Přelouč (11).

KUŽELKY

Krajský přebor: Luhačovice C – Zlín C (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 3. zápas finále play off: Uherský Ostroh – Brumov-Bylnice (17). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Vítkovice (14). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Kometa (10), Vsetín – Hodonín (16.30). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Rožnov p. R. (12), Uherský Brod – Kopřivnice (16.30)

STOLNÍ TENIS

Kroměřížsko, I. třída, sk. o postup: Holešov B – Morkovice A, SK Spartak Hulín D – Roštín A, OÚ Lubná A – SK Spartak Hulín C (9). Kroměřížsko I. třída, sk. o záchranu: Bystřice p. H. C – OÚ Lubná B, KST Količín A – Slavia Kroměříž B, Osíčko A – Kostelec u Hol. A (9). Uherskohradišťsko I. třída: Kunovice C – Vlčnov B, Bílovice A – Orel Uherské Hradiště B, Slavkov A – Kunovice B, Nivnice B – Dolní Němčí D (9), Orel Uherské Hradiště A – Vážany-Ořechov A (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Bílovice B (8), Polešovice A – Újezdec-Těšov C, Drslavice-Veletiny A – Dolní Němčí E (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Vážany-Ořechov C (8), SK Zlechov A – Drslavice-Veletiny B (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Velehrad C – Vážany-Ořechov D (9). Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Horní Němčí A, Strání B – Orel Uherské Hradiště E, Spartak Hluk B – Polešovice C (9), Horní Němčí B – Vážany-Ořechov E (10.30). Vsetínsko: Oznice A – TJ Rožnov p. R. D, Valašské Meziříčí B – Gumárny Zubří OST A, Gumárny Zubří OST B – Valašské Meziříčí C, Sokol Vsetín A – SK Karolinka A, Růžďka A – Vidče C (9). Kroměřížsko II. třída: Kostelec u Hol. B – Bystřice p. H. D, Morkovice B – SK Spartak Hulín E (9), SK Spartak Hulín F – Rymice A (12). Zlínsko II. třída: Louky A – Vysoké Pole B (9).

4.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stěhování barokního kříže z roku 1771 ve Valašském Meziříčí
10

Barokní kříž omládne a bude více na očích

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Dvě třetiny osobností regionů nejsou spokojeny s výsledky voleb

/INFOGRAFIKA/ Volby nedopadly zrovna podle našich představ. A navíc nebude snadné na jejich půdorysu sestavit stabilní vládu, tvrdí osobnosti z českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

Ve středu ve Valašském deníku: Prvňáčci ze ZŠ z Horní a Prostřední Bečvy

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem. Ve vašem Deníku tak ve středu najdete další výjimečné tablo našich nejmenších školáků.

Osobnosti regionu k volbám: spokojenost, zklamání i rozčarování

Hnutí ANO 2011 je jasným a nikterak překvapivým vítězem voleb do Parlamentu České republiky. Dosud nejsilnější vládní strana ČSSD naopak překvapivě utrpěla drtivou porážku a nový dech nabrala Občanská demokratická strana.

Matador ze sněmovny Vladimír Koníček: S Babišem ne, nováčkům řád

V poslanecké sněmovně je komunista Vladimír Koníček ze Slovácka už od roku 2002. A pokud se nic mimořádného nestane, stráví v ní celou jednu generaci. O víkendu však radost neměl.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT