Pátek 24. února

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jameson Boys Valašské Meziříčí – Mohelnice B (19.30, hala ZŠ Šafaříkova).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – České Budějovice (18.10, ZS Luďka Čajky). II. liga mužů, 4. zápas čtvrtfinále play off: Vsetín – Prostějov (17.30). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Pardubice (13), Zlín – Karlovy Vary (17, PSG Aréna).

STOLNÍ TENIS

Krajská soutěž mužů II. třídy: Kostelec B – Slavkov A (17), Bylnice B – Šarovy A (18). Zlínsko II. třída: Kašava A – Napajedla A (17.30), KST Zlín F – Fryšták C (19.30). Zlínsko III. třída: Rokytnice B – S. Jasenná B, Otrokovice F – Šarovy B, Štítná B – Mysločovice C (18.30). Zlínsko IV. třída: Slopné B – Kašava B (18.30), KST Zlín G – Valašské Klobouky B (19.30).

Sobota 25. února

ATLETIKA

Rohálovská desítka – silniční běh (12, Prusinovice).

BASKETBAL

II. liga žen: Proton Zlín – Brandýs nad Labem (16). Jihomoravský oblastní přebor mužů II. třídy: Slavia Kroměříž B – BK TJ Spartak Uherský Brod (18). Jihomoravský oblastní přebor mužů III. třídy: SK Slavičín – TJ Spartak Hluk (14.30), Boskovice – Židlochovice (15), Proton Zlín B – Ždánice (18, SH Zelené).

DISCGOLF

Slovácká discgolfová túra O pohár starosty města Uherské Hradiště – 1. turnaj (9, hřiště v Kunovském lese).

FOTBAL

Přípravné zápasy: Tescoma Zlín B – Slavičín (10, hřiště Paseky), Spartak Hulín – Viktoria Otrokovice (15). Zimní Fryštácká liga masters: Veteráni – Synot (14.30), EB Stav – Lešení (16), Veliková – Buffalo (17.30). O pohár starosty města Hulín: Němčice – Ludslavice (11), Roštění – Horní Moštěnice (13). ZT v Morkovicích: Pivín – Zborovice (9), Vyškov dorost – Nezamyslice (11), Morkovice B – Bohdalice (13). Fastav cup Vsetín: Kateřince – FC Lhota u Vsetína (8), FC Vsetín B – Ústí(10), FC Vsetín – FC Velké Karlovice (12). ZT Valašské Meziříčí: Juřinka – Val. Bystřice (12.30), Podlesí – Zubří (12.15). ZT Kunovice 2012: Kunovice – Uherský Ostroh (9), Vlčnov – Mařatice (11), Staré Město – Kostelany (13), Podolí – Polešovice (15). Janáček cup: Nedachlebice – Slavičín B (10), Havřice – Újezdec (12), Prakšice – Nivnice (16). Napajedla cup: Traplice – Spytihněv B (12), Tečovice – Malenovice (16).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Zubří B – Rožnov pod Radhoštěm (20).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Jiskra Kovářská (10). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Šumperk (9). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Husovice (12.30). Jihomoravská divize mužů: Slavičín B – Blansko C (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů, předkolo play off – 2. zápas: Uherský Brod – Plumlov (17). Extraliga juniorů: Zlín – Chomutov (16, ZS Luďka Čajky). Krajská liga juniorů: Uherské Hradiště – Valašské Meziříčí (16.45). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Havlíčkův Brod (11), Zlín – Chomutov (12.30, ZS Luďka Čajky). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Karviná (12). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – Velké Meziříčí (11.30), Uherský Ostroh – Technika Brno (16). Liga žen: Vsetín – Pardubice (13.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – MS Brno (14). III. liga mužů: KST Dolní Němčí – Litomyšl (15). Krajská divize mužů: Bystřice p.H. A – KST Zlín C, Valašské Meziříčí A – Dolní Němčí B, Kunovice A – Fryšták A, Slavičín A – Kostelec A, Bylnice A – Jiskra Otrokovice A, Spartak Hulín A – Rožnov pod Radhoštěm B (vše 17). Krajská soutěž mužů I. třídy: KST Zlín D – Újezdec-Těšov A (10), Vlčnov A – Bystřice p. L. A (16.30), Vsetín B – Spartak Hulín B, Jiskra Otrokovice B – Dolní Němčí C, Vidče A – Mysločovice A, Nivnice A – Újezdec-Těšov A (17), KST Zlín D – Bystřice p. H. B (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Jiskra Otrokovice C – Orel Zlín A (13), Holešov A – Slavia Kroměříž A, Morkovice A – Kostelec B, Bojkovice A – Valašské Meziříčí B (17). Zlínsko I. třída: Bylnice C – KST Zlín E (10), Kostelec C – Orel Zlín C (14), Slavičín B – Vysoké Pole A, Orel Zlín B – Štítná A, Valašské Klobouky A – Rokytnice A (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – Újezd A (13), Želechovice n. Dř. A – Otrokovice E, Vysoké Pole B – Louky A (17), Slopné A – S. Jasenná A (18). Zlínsko III. třída: Halenkovice A – Bohuslavice n. Vl. A (10), Slušovice A – Luhačovice A, HUK A – Louky B (17). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Bohuslavice u Zlína A (10), Halenkovice B – Mysločovice D (13), Újezd B – Šarovy C (16.30). Zlínsko V. třída: Pohořelice A – Orel Zlín E, Racková A – Bohuslavice n. Vl. B (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Příbram (17). II. liga mužů: Nivnice – Nový Jičín (10 a 14). II. liga žen: Vsetín – Palkovice (10 a 14, SH na Lapači). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – TJ Rožnov (10 a 13).

Neděle 26. února

BASKETBAL

II. liga žen: Proton Zlín – Prosek (11).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Spartak Hluk C – Orel Uherský Brod B (9), Bystřice pod Hostýnem – Orel Nivnice (10.20), Orel Ostrožská Nová Ves – Zásobování Florbal Team (11.40), Orel Uherský Brod B – Bystřice pod Hostýnem (13), Orel Nivnice – Orel Ostrožská Nová Ves (14.20), Zásobování Florbal Team – Spartak Hluk C (15.40, vše SH v Hluku).

FOTBAL

O pohár starosty města Hulín: Kvasice – Lubná (13), Žalkovice – Tečovice (15). ZT v Morkovicích: Litenčice – Počenice (9), Šelešovice – Lutopecny (11), Lubná B – Morkovice dorost (13). O pohár města Chropyně: Kojetín – Kralice (11), Těšnovice – Želatovice (13), Troubky – Chropyně (15). Fastav cup Vsetín: Ajax Val. Senice – FC Leskovec (8), Tatran Janová – Valašská Polanka (10), Jablůnka – Halenkov (12). ZT Valašské Meziříčí: Hrachovec – Všemina (12.40). Janáček cup: Dolní Němčí B – Částkov (10), Pitín – Uh. Brod dor. (12), Biskupice – Hřivínův Újezd (14). Barum Continental cup Otrokovice: SK Vizovice – Kudlovice (11), Viktoria Otrokovice U 19 -Kněžpole (13.15). Napajedla cup: Zlámanec – Žlutava (12), Napajedla B – Mistřice (16).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Přerov (17). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Náchod (10.30). II. liga mužů: Holešov – Trnávka (10.30). I. liga starších dorostenců: Zubří – Náchod (15). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Náchod (13).

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů: Vsetín – Prostějov (16.15). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Hodonín (12). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Frýdek-Místek (10).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Uh.ý Ostroh (10). III. liga mužů: KST D. Němčí – Chrudim (10). Krajská divize mužů: Slavičín A – Kunovice A (10), Val. Meziříčí A – KST Zlín C, Bystřice p.H. A – D. Němčí B, Fryšták A – Kostelec A, Sp. Hulín A – Jiskra Otrokovice A (10.30), Bylnice A – Rožnov p. R. B (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Vsetín B – Dolní Němčí C, Vlčnov A – Mysločovice A, Vidče A – Bystřice p. L. A, Nivnice A – Bystřice p. H. B (10.30), Jiskra Otrokovice B – Spartak Hulín B (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Jiskra Otrokovice C – Sl. Kroměříž A, Bylnice B – Val. Meziříčí B (8), Holešov A – Orel Zlín A, Morkovice A – O. N. Ves A (10.30). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Otrokovice D (11). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Želechovice n. Dř. C (8), Želechovice n. Dř. B – Vysoké Pole C, Mysločovice E – Slopné C (10).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali e-mailem: sport.zlin@denik.cz