Pátek 31. května

FOTBAL

I. B třída: Val. Polanka – Val. Příkazy, Jablůnka – Kelč (17). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Tlumačov (18). Zlín III. třída: Pohořelice – Štípa (17). Zlín IV. třída: Kudlov – Žlutava, Provodov B – FC Vizovice (18). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Huštěnovice – Kněžpole (17). Základní třída Uherské Hradiště: Drslavice B – Rudice (17.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová A – Ratiboř A, Horní Bečva A – Dolní Bečva B, Valašská Bystřice – Prostřední Bečva, FC Vsetín B – Střítež, Halenkov – Nový Hrozenkov (18). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Choryně B, Huslenky A – Prlov, Lačnov – Hošťálková, Lužná – Juřinka B, Podlesí B – Liptál, Hutisko B – Leskovec, Ústí – Police (18).

TENIS

Zlínské tenisové dny – Dětský den s ovocem a tenisem na kurtech ve Zlíně-Vršavě (jen v případě příznivého počasí): Dovednostní soutěže s trenéry TK Zlín (14), autogramiáda hvězd Filfestu Zlín (14.30), kvíz tenisových znalostí (14.45), ukázky zásahů Městské policie Zlín, tenisové soutěže (15.30), tenisové zápasy pod dohledem trenérů (16.15 – 17).

Sobota 1. června

ATLETIKA

Běh sebepřekonání na 2 míle – silniční běh na 3,2 km (start v 9.00 od firmy Madal Bal v Přílukách). Valašský hornovsacký běh – terénní běh po Hornovsacké magistrále: start v 9.30 – 50 km, 10.00 – 30 km, 10.30 – 15 km (start i cíl od Horského hotelu Vsácký Cáb).

FOTBAL

MSFL: Hulín – Žďár nad Sázavou (16.30). Divize: Napajedla – Vrchovina, Val. Meziříčí – Slavičín (16.30). Krajský přebor: Kateřinice – Vlachovice, Provodov – Holešov, Uh. Brod – Slušovice, Vel. Karlovice – Chropyně, Bystřice p/H. – 1. Valašský FC, Vigantice – Vsetín (16.30). I. A třída: Vidče – Val. Klobouky, Juřinka – Nedašov, Hutisko – Vizovice, Hovězí – Zubří, Bojkovice – Mladcová (hřiště Nezdenice), Ořechov – Újezdec, Příluky – Žalkovice (16.30). I. B třída: Poličná – Choryně, Jaroslavice – Admira Hulín, Vik. Otrokovice B – Baťov 1930, Tečovice – Lubná, Kostelec u Hol. – Lužkovice, Slavkov – Zdounky, Osvětimany – Strání (16.30). Okresní přebor Zlín: Veselá – Bratřejov (16.30). Zlín III. třída: Hvozdná A – Březůvky (16.30). Zlín IV. třída: Lutonina – Jasenná (13.30), Bratřejov B – Lužkovice B, Kašava B – Trnava, Paseky B – Doubravy, Tichov – Horní Lhota (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Košíky – Hluk B, Drslavice – Kostelany n/M. (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dol. Němčí B – Traplice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: O. N. Ves B – Tučapy, Nedakonice B – Medlovice, Záhorovice – Přečkovice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Slavkov p. H. (16.30). Kroměříž III. třída: Kyselovice B – Těšnovice B, Kvasice B – Kroměříž B (16.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová A – Valašská Senice (10). Vsetín IV. třída: Lhota u Vs. B – Střelná (10.30), Růžďka – FC Vsetín C, Huslenky B – Ratiboř B, Horní Bečva B – Velká Lhota (16.30). Meziokresní přebor žen: Březůvky – Napajedla (10.15).

HÁZENÁ

Zlínská liga mužů: Valašské Meziříčí – Lesana Zubří (14), Uh. Hradiště – Rožnov p. R. 15.30). MČR starších žaček 13–15 let (od 8.30 SH v Otrokovicích na Štěrkovišti).

IN-LINE HOKEJ

I. liga: Devils Zlín B – Břeclav (8.30), Havířov – Boskovice (9.45), Břeclav – Kopřivnice (11), Roller Brno B – Havířov (12.15), Devils Zlín B – Boskovice (13.30) – vše PSG Aréna Zlín.

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – Modřice (14). Krajská soutěž družstev mužů: Sokol Prštné – Otrokovice (9).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Sabat Praha (14 a 16, hřiště Na Mlatevni v Kunovicích).

TENIS

II. liga smíšených družstev: Val. Meziříčí – DTJ Hradec Králové (10). VIP turnaj osobností k oslavám 90. výročí založení TK SK Zlín (9, areál Zlín-Vršava).

Neděle 2. června

ATLETIKA

Běh na Radhošť – běh do vrchu na 6,9 km (start v 10 od Campingu v Rožnově p/R.).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Hlučín (10.30, Letná). Krajský přebor: Boršice – Luhačovice (16.30). I. A třída: Brumov B – Štítná n/Vl., Val. Meziříčí B – Dol. Bečva (10), Podkop. Lhota – Podlesí, Březolupy – Fryšták, Hluk – Nedachlebice, Kvasice – O. N. Ves (16.30). I. B třída: Slavičín B – Kelč (10.15), Franc. Lhota – Hor. Lideč, Val. Polanka – Zašová, Janová – Jablůnka, Hrachovec – Val. Příkazy, Lhota u Vs. – Lidečko, Skaštice – Lukov, Malenovice – Louky, Březnice – Těšnovice, Jalubí – Nedakonice, Havřice – Koryčany, Zlámanec – Zlechov, Ostr. Lhota – Prakšice, Nivnice – Sušice (16.30). Okresní přebor Zlín: Napajedla B – Vysoké Pole, Kostelec – Kašava, Újezd – Lípa, Bylnice – Dolní Lhota, Ludkovice – Nevšová (16.30). Zlín III. třída: Příluky B – Štípa (10), Vlachovice B – Nedašova Lhota, Drnovice – Poteč (14), Halenkovice – Fryšták B, Lhota u Mal. – Pohořelice, Mysločovice – Březová, Tečovice B – Všemina, Mladcová B – Komárov, Slopné – Biskupice, Šanov – Pozlovice, Návojná – Rokytnice, Paseky – Luhačovice B, Štítná n/Vl. B – Mirošov (16.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Petrůvka (10), Smolina – Loučka, Lipová – Nevšová B, Bohusl. n/Vl. – Sehradice B (14), Spytihněv B – Hř. Újezd, Žlutava – Dobrkovice, Jaroslavice B – Velký Ořechov, Kudlov – FC Vizovice, Racková – Provodov B, Zádveřice – Hvozdná B, Veselá B – SK Vizovice B (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kunovice – Šumice (10.15), Břestek – Nezdenice, Mařatice – Kudlovice, Polešovice – Vlčnov, 1. FC Slovácko C – Bánov (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Pitín (10.15), Buchlovice – Huštěnovice, Tupesy – Horní Němčí, Strání B – Staré Město, Kněžpole B – Uh. Ostroh, Boršice u Bl. – Jarošov (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Podolí (10), Suchá Loz – Korytná (15), Slovácko – Vážany – Bílovice, Topolná – Uh. Ostroh B, Popovice – Babice, Jankovice – Mistřice, Hradčovice – St. Hrozenkov, Komňa – Drslavice B, Bystřice p/L. – Orel Uh. Brod, Březová – Žítková (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice – Zborovice (15), Žeranovice – Záříčí, Kyselovice – Roštění, Loukov – Němčice, Mrlínek – Lutopecny, Střílky – Morkovice B (16.30). III. třída Kroměříž: Holešov B – Míškovice (10.15, hřiště Všetuly), Tučapy – Mysločovice B, Rymice – Rajnochovice, Komárno – Zahnašovice, Břest – Kostelec u Hol. B, Chvalčov – Záhlinice, Hlinsko p. H. – Pravčice, Ludslavice – Martinice, Šelešovice – Lubná B, Zlobice – Litenčice, Rataje – Bařice, Bezměrov – Záříčí B, Počenice – Dřínov (16.30). Okresní přebor Vsetín: Střítež – Nový Hrozenkov, Prostřední Bečva – Kelč B, Dolní Bečva B – Vel. Karl.+Karol. B, Ratiboř A – Halenkov, Horní Bečva A – Lhotka n. B., Valašská Bystřice – FC Vsetín B (16.30). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Liptál, Juřinka B – Leskovec, Hošťálková – Police, Prlov – Ústí, Choryně B – Hutisko B, Huslenky A – Podlesí B, Lačnov – Lužná (16.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka –Vidče B (15), Študlov – Jablůnka B (15.30), Zděchov – Janová B, Branky – Kladeruby, Bynina – Jarcová, Loučka – Krhová B (16.30). Meziokresní přebor žen: Žalkovice – Babice (13.30).

HÁZENÁ

Baráž o extraligu mužů, 1. zápas: Zlín – Kopřivnice (17). Baráž o interligu žen – odveta: Zlín – HC Plzeň (15). Zlínská liga mužů: Bystřice p. H. B – Veselá (11.45). MČR starších žaček13–15 let (od 8.30 do 15, SH v Otrokovicích na Štěrkovišti).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Joudrs Praha (14 a 16, hřiště Na :latevni v Kunovicích).