VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

18.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Majer

Pátek, 19. února

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Hrachovec – Střítež (18), Podlesí – Val. Meziříčí B (20). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Zlechov – Kudlovice (19).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín A – Bojkovice A (17). Krajská soutěž: Bojkovice B – Vsetín B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů, 1. zápas semifinále play off: Old Stars Uh. Ostroh – Moravian Ducks (ZS Uh. Hradiště, 20.30). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Olomouc (ZS Luďka Čajky, 17).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko III. třída: Jasenná B – Kašava B (17.30), Otrokovice E – Slušovice A (18.30). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Želechovice A (17.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů, 3. zápas čtvrtfinále play off: Staré Město – České Budějovice (18.30).

Sobota, 20. února

BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod – Zlín (14), Valašské Meziříčí – Třebíč (17), Kroměříž – UP Olomouc (19.30).

BĚH NA LYŽÍCH

Zděchovská třicítka (klasicky, start u horské chaty Kohátka v Novém Hrozenkově v 9 hodin).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Pelhřimov (Morkovice, 20).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Fatra Cup v Napajedlech: Tečovice – Částkov (12), Zlámanec – Malenovice (14), Jaroslavice – Napajedla dorost (16). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Leskovec – Huslenky (12.40), Zubří – Dolní Bečva (14.30), Hovězí – Lhota u Vs. (16.20), Juřinka – Kateřinice (18.10), Halenkov – Krhová (20). Memoriál Miroslava Oherala: Kostelec – Luhačovice B (10), Nevšová – Ludkovice (16.30). Morkovice: Nezamyslice – Bohdalice (9), Drnovice – Zborovice (11), Pačlavice – Švábenice (13). O pohár starosty města Hulín: Lubná – Žalkovice (11), Zdounky – Kvasice (13). O pohár města Chropyně: Kojetín – Holešov (11), Kralice – Chropyně (13). Radhošť Cup v Rožnově: Tichá – Raková (13), Podvysoká – Makov (15), 1. Valašský FC – Vidče (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Medlovice – Nedachlebice (19). Příprava: HS Kroměříž – Hlučín (14.30), Morkovice – Boršice (15).

HÁZENÁ

I. liga žen: J. Otrokovice – Kobylisy (Napajedla, 15). II. liga mužů: Vsetín – Olomouc (17.30).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Třebíč (9). II. liga žen: Valašské Meziříčí – Šumperk B (12.30). III. liga žen: Luhačovice – Nový Jičín (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž – Blansko C (10), Machová – Boskovice (15), Valašské Meziříčí B – Valtice (15.30). Krajský přebor: Otrokovice A – Zlín B (9). Krajská soutěž: Zlín D – Valašské Meziříčí C, Chropyně B – Hluk (9), Chropyně A – KK Kroměříž B (14), Bylnice B – Slavičín C (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (17). Krajská liga, 2. zápas finále play off: Uherský Brod – Uherské Hradiště (16.30). Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (ZS Luďka Čajky, 12.30).

SLEDGE HOKEJ

1. finále: Zlín – Kolin (17, PSG Aréna)

MALÁ KOPANÁ

1. ročník turnaje ve Fryštáku: Janeba – Štípa (13), Malbyt – Movita (14:30), Lukoveček – Velíková (16)

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga, čtvrtfinále play off: Slavičín – Náchod (10, Luhačovice).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Kunovice C – Bílovice A (17), Dolní Němčí D – Bystřice p. L. A (18), Vlčnov B – ÚjezdecTěšov B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Nivnice C – Bystřice p. L. B (14), Orel O. N. Ves B – Slavkov A (14.30), Vážany-Ořechov B – Orel Uherské Hradiště C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Dolní Němčí F – Bílovice D (10), Drslavice-Veletiny C – Orel O. N. Ves D (17), Bílovice C – Velehrad C (17.30), Bystřice p. L. C – Břestek A (18.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E – Orel Uherské Hradiště E (9), Polešovice C – ÚjezdecTěšov E (17). Top 12 Valašska (Valašské Klobouky, 8.30 – 13.30). Zlínsko III. třída: Mysločovice D – Slopné A (10), Halenkovice A – Louky B, Bohuslavice Vl. A – Val. Klobouky B, Bohuslavice Zl. A – Fryšták C (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Zlín F (13), Bohuslavice Vl. B – Rokytnice B (14), Újezd B – Slopné B (16.30), Vysoké Pole C – Šarovy B (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Kladno (17). I. liga mužů, případný 4. zápas čtvrtfinále play off: Staré Město – České Budějovice (17). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Vsetín, Rožnov p. R. – Slavičín, Holešov – Hulín, Hošťálková – Kroměříž (10 a 13).

Neděle, 21. února

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Žabovřesky (10), Kroměříž – Zlín U20 (11). Oblastní přebor mužů: Zlín U54 – Vyškov B (11).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Havlíčkův Brod (Morkovice, 13).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Barum Continental Cup: Štípa – Jiskra Otrokovice (9), Lužkovice – SK Vizovice (11.15), Horní Lideč – Viktoria Otrokovice B (13.30), Fryšták – Kněžpole (15.45). Fatra Cup v Napajedlech: Louky – Mladcová (12), Napajedla B – Lhota u Malenovic (14), Spytihněv B – Žlutava (16). Janáček Cup v Uherském Brodu: Hřivínův Újezd – Uherský Brod dorost (11), Horní Lhota – Uherský Brod B (13), Velká nad Veličkou – Újezdec (15). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Poličná – Brumov ženy (9), Police – Val. Meziříčí jun. (10.50), Poličná – Janová (12.40), Liptál – Branky (16.20), Val. Bystřice – Jablůnka (18.10). Memoriál Miroslava Oherala: Březnice – Dolní Lhota (10), Sehradice – Slopné (16). Morkovice: Roštín – Střílky (9), Lutopecny – Morkovice dor. (11), Morkovice B – Nezamyslice dor. (13). O pohár starosty města Hulín: Stará Ves – Míškovice (13), Tlumačov – Horní Moštěnice (15). O pohár města Chropyně: Želatovice – Kozlovice (13). O pohár předsedy FK Chropyně: Bochoř – Záříčí (11), Kyselovice – Vrchoslavice (15), Skaštice – Chropyně dor. (17). Radhošť Cup v Rožnově: Klokočov – Turzovka (13), Bordovice – Zborov (15), Mořkov – Horní Bečva (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Koryčany – Buchlovice (18), Staré Město – Osvětimany (20).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Jindřichův Hradec (11). I. liga mužů: Bystřice p. H. – SCM Karviná (10.30), Napajedla – Košutka (17). II. liga mužů: Holešov – Havířov (10.30), Zubří junioři – Šumperk (17). I. liga žen: Zlín jun. – Slavia Praha jun. (15). II. liga žen: Kunovice – Veselí nad Moravou (15). I. liga dorostenek: Zlín – Slavia Praha (starší od 13, mladší od 17). I. liga dorostu: Zubří – Karviná (mladší od 13, starší od 15).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Valašské Meziříčí B – Sokol Brno IV (14). Krajský přebor: Otrokovice B – Machová B, Luhačovice C – Slavia Kroměříž B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů, 1. zápas semifinále play off: Uh. Brod B – Shooters (ZS Uh. Brod, 16.45). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Olomouc (10), Zlín – Šumperk (PSG Aréna, 11.30). Liga žen: Vsetín – Bulldogs Brno (13).

STOLNÍ TENIS

Kroměřížsko, I. třída, play off: TJ Holešov B – OÚ Lubná A, Bystřice p. H. D – Morkovice A (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Morkovice B – Količín A, Osíčko A – Kroměříž B, OÚ Lubná B – Rymice A (9). Kroměřížsko II. třída, o postup: Kotelec u Hol. B – Bystřice p. H. E (9), Hulín D – Kostelec u Hol. A (12). Kroměřížsko II. třída, o konečné pořadí: KST Holešov B – Hulín E (9). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Orel Uherské Hradiště B – Vážany-Ořechov A (8), Kunovice B – Velehrad A, Nivnice B – Bojkovice B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Bílovice B – Vlčnov C, Polešovice A – ÚjezdecTěšov C, Drslavice-Veletiny A – Dolní Němčí E (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: ÚjezdecTěšov D – Velehrad B (8), Vážany-Ořechov C – Zlechov A, Strání A – Vlčnov D, Polešovice B – Drslavice-Veletiny B, Orel O. N. Ves C – Nivnice D (9), Orel Uherské Hradiště D – Komňa A (11). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Zlechov B – Horní Němčí A (9), Kunovice D – Slavkov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hluk A – Strání B, Horní Němčí B – Velehrad D (9). Zlínsko III. třída: HUK A – Bylnice D (9.30). Zlínsko IV. třída: Kašava C – Luhačovice A (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Univerzita Zlín (10 a 13).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz.
18.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Kvůli krádežím stromků zakazují vstupovat do lesů

Pustevny. Ilustrační foto.

Kraje vypíší zakázku na studii o rozvoji Pusteven

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Hovězí, Zděchova a Huslenek

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

Odhlasováno. Vondráček je šéfem sněmovny, Gazdík naopak pohořel

V tajné volbě včera zvolili poslanci předsedou Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO) z Kroměříže. Získal 135 hlasů. Už předem mu avizovali podporu kromě stranických kolegů piráti, komunisté a okamurovci.

Valaši zkusí spát pod širým nebem, koná se Noc venku

Do celorepublikové akce s názvem Noc venku se dnes mohou zapojit lidé ve Vsetíně a Valašském Meziříčí. Akce upozorňuje na problémy lidí bez domova.

Vsetín doma přejel Benátky nad Jizerou

Prvoligoví hokejisté Vsetína se vzhledem k odložení prvního zápasu střetli premiérově s týmem Benátkami nad Jizerou. A soupeř jim seděl. Díky druhé třetině jasně vyhráli.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT