PÁTEK 5. DUBNA

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Holešov (18.30). I. A třída: Slušovice – Vlachovice, Vigantice – Rožnov p. R. (15.30).

SOBOTA 6. DUBNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Uničov (10.15), Hulín – Kroměříž,

Valašské Meziříčí – Velké Meziříčí, Uherský Brod – Vrchovina (15.30). Krajský přebor: Luhačovice – Provodov (10.15), Juřinka – Bystřice p. H., Brumov – Boršice, Morkovice – Hluk, Vel. Karlovice – Nevšová (15.30). I. A třída: Napajedla – Újezdec (UT Baťov), Ořechov – Kunovice Ořechov, Bojkovice – Kvasice, Osvětimany – V. Otrokovice B (15.30). I. B třída: Luhačovice B – Tlumačov (13.30), Drslavice – Nedakonice, Staré Město – Uh. Ostroh (15), Choryně – Slavičín B, Halenkov – Horní Lideč, Louky – Mladcová, Veselá – Admira Hulín (15.30).

Okresní přebor Zlín: Sehradice – Slopné (15.30). Zlín IV. třída: Lhota – Veselá B (15), Fryšták B – Lužkovice B, Horní Lhota – Mirošov (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Kvasice B, Mrlínek – Skaštice B (15.30). Kroměříž III. třída: Roštín – Dřínov, Bařice – Žalkovice B (15), Zahnašovice – Rymice, Loukov – Martinice (hř. Býškovice), Hlinsko p. H., – Míškovice, Rusava – Rajnochovice, Záříčí – Rataje (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Topolná (15.30). Zlín III. třída: Lukov – Tečovice B, Nedašov B – Bohuslavice n/Vl., Dolní Lhota – Vysoké Pole (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: St. Hrozenkov – Bojkovice B – Pitín (15), Dolní Němčí B – Částkov, Drslavice B – Hluk B (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – Dolní Bečva (15), Ústí – Jarcová, Hošťálková – Valašská Bystřice (15.30). Vsetín III. třída: Ratiboř B – Liptál (15.30).

MSDŽ: Březnice – Fastav Zlín (10).

HÁZENÁ

II.liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Luhačovice (16).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Boston Zlín (10), Rivermen Malenovice – Loozers (12), Tečovice – Tigers Maelenovice (14).

MOTORISMUS

Czech drive – vvýstava automobilů a motockylů (10-18 hodin v parku Svobody ve Zlíně).

RAGBY

Extraliga mužů: RC Zlín – RC Praga (14, Stadion mládeže).

TENIS

Turnaj šedesátníků Senior´s Cup Open v Rožnově pod Radhoštěm (9-16).

NEDĚLE 7. DUBNA 2019

BASKETBAL

2. liga mužů: 2. semifinále: Valašské Meziříčí – Basket Opava 2010 (10).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Plzeň (18).

Divize: Slavičín – Heřmanice Slezská (10.15), Strání – Bzenec (15.30).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Skaštice (15.30). I. A třída: Val. Příkazy – Brumov B, Val. Meziříčí B – Kelč (10), Kateřinice – Nedašov, Val. Klobouky – Vidče, Podlesí – Hrachovec, Žalkovice – Dolní Němčí, Nedachlebice – Buchlovice, Nivnice – Koryčany (15.30). I. B třída: Zlechov – Morkovice B (10), Semetín – Ratiboř (10.15), Havřice – Šumice, Ludkovice – Březolupy, Březnice – 1. FC Slovácko B (15), Prostř. Bečva – Val. Polanka, Franc. Lhota – Hutisko, Prlov – Poličná, Lidečko – Hovězí, Fryšták – Holešov B, Kostelec u Hol – Tečovice, Lužkovice – Jaroslavice, Slavkov pH – Chropyně, Malenovice – Příluky (15.30).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Pozlovice (12.30), Mysločovice – Nedašova Lhota, Návojná – Slušovice B, Štípa – Jasenná, Bylnice – Kostelec, Újezd – Poteč (15.30). Zlín III. třída: Lípa – Spytihněv (10, UT Vršava), Napajedla B – Vizovice (10.15, UT Baťov), Hvozdná – Drnovice (12.30), Halenkovice – Pohořelice, Březová – Doubravy, Kašava – Zlín SK, Žlutava – Březůvky, Bratřejov – Šanov, Petrůvka – Velký Ořechov, Biskupice – Štítná n/Vl. B, Rokytnice – Rudimov (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Lipová (10), Tichov – Loučka (10.15), Smolina – Jestřabí (14), Všemina – Louky B, Trnava – Kudlov, Racková – Provodov B, Zádveřice – Komárov, Neubuz – Hřivínův Újezd, Lutonina – Příluky B (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Zdounky – Zborovice, Břest – Záhlinice, Počenice – Němčice, Lubná – Chvalčov, Komárno – Těšnovice (15.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Roštění (15), Tučapy – Žeranovice, Lutopecny – Litenčice, Bezměrov – Kyselovice B, Šelešovice – Pravčice, Troubky – Zlobice (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Polešovice – Horní Němčí, Ostrožská Lhota – Strání B, Bánov – Březová, Bílovice – Slavkov, Jarošov – Jankovice, Vlčnov – Nezdenice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Hradčovice (10.15), Uh. Ostroh B – Dobrkovice (13), Mistřice – Prakšice (14.30), Suchá Loz – Bystřice p.L., Žítková – Záhorovice (hřiště Záhorovice, 15), Babice – Kudlovice, Kněžpole – Traplice, Sušice – Vážany, Stříbrnice – Kostelany, Huštěnovice – Jalubí, Popovice – Boršice u Blatnice, Rudice – Přečkovice, Komňa – Korytná, Podolí – Orel Uh. Brod (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Bynina – Jablůnka (15), Zašová – sd Nový Hrozenkov/VKK, FC Lhota – Střítež, Horní Bečva – Zubří (15.30). Vsetín III. třída: Halenkov B – Branky, Leskovec – Kladeruby, Huslenky – Val. Polanka B (Lužná), Střelná – Janová, Lačnov – Choryně B (15.30).

MSDŽ: Brumov – Držovice (10).

HÁZENÁ

I. liga žen: Otrokovice – UP Olomouc (15).

PONDĚLÍ 8. DUBNA

FOTBAL

Juniorská liga: 1: FC Slovácko – Liberec (13, hřiště Kunovice).