PÁTEK 29. BŘEZNA
BASKETBAL
I. liga - čtvrtfinále play-off, 1. zápas: Zlín - Písek (19.30).
FOTBAL
MSFL: Kroměříž - Valašské Meziříčí (18)
FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Jakubčovice (20, SH Euronics)
MOTORISMUS
Valašská rally ValMez – 38. ročník automobilové soutěže. 17.00: slavnostní start na náměstí ve Val. Meziříčí, 19.30: městská rychlostní zkouška.
SOBOTA 30. BŘEZNA
ATLETIKA
Krosový závod Memoriál ZINC v Osvětimanech – 5. ročník (12.30 u Památníku padlých).
FLORBAL
Zlínská liga: Hluk C – Orel Uherský Brod (9), 1. AC Uherský Brod – Hluk B (10.30), Strání+Květná – Orel Uherský Brod (12), FBC Slovácko – 1. AC Uherský Brod (13.30), Strání+Květná – Hluk B (15), FBC Slovácko – Hluk C (16.30, vše SH Spartak Hluk).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Olomouc (15). MSFL: Otrokovice – Petřkovice (10.15).
Krajský přebor: Luhačovice - Juřinka (10.15), Bystřice p. H. - Brumov, Provodov - Skaštice, Holešov - Štítná n. Vl. (15). I. A třída: Rožnov p. R. - Podlesí (UT), Kelč - Vigantice, Vidče - Val. Meziříčí B, Val. Klobouky - Nedašov, Vlachovice - Kateřinice, Kvasice - Žalkovice, Napajedla - Ořechov (15). I. B třída: Luhačovice B - Tlumačov (13.30), Slavičín B - Lidečko, Poličná - Choryně, Horní Lideč - Prlov Hutisko - Halenkov, Louky - Lužkovice, Jaroslavice - Slavkov pH., Mladcová - Tečovice, Drslavice - Nedakonice, Staré Město - Uh. Ostroh (15).
Okresní přebor Zlín: Poteč - Mladcová B, Slušovice B - Štípa (15). Zlín III. třída: Drnovice – Bratřejov (15). Zlín IV. třída: Veselá B - Trnava (15).
Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Lubná, Chvalčov – Komárno (15). Kroměříž III. třída: Roštění - Hlinsko p./H., Žeranovice – Rajnochovice, Rusava – Míškovice, Pravčice – Záříčí, Zlobice – Kyselovice, Dřínov – Šelešovice (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Bánov, Nezdenice - O. N. Ves (15).
Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Zašová, Valašská Bystřice – Bynina, Střítež - Ústí (15).
HÁZENÁ
Extraliga mužů – sk. o udržení: Zubří – Hranice (18). II. liga mužů: Luhačovice – Uničov (12.30), Holešov – Rožnov pod Radhoštěm (17), Napajedla – Frýdek-Místek B (17).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (15.30).
MOTORISMUS
Valašská rally ValMez – 38. ročník automobilové soutěže. Start 1. etapy v 9.00 v Kopřivnici, poté RZ Fulnek, Odry, Lešná a SS Kopřivnice (polygon Tatra).
NEDĚLE 31. BŘEZNA
CYKLISTIKA
Závod horských kol Morkovské bajk – 8. ročník (13, start před městským úřadem v Morkovicích).
FLORBAL
Zlínská liga: Počenice A – Holešov B (9), Počenice B – Valašské Meziříčí (10.30), Holešov B – Počenice B (12.30), Počenice A – Valašské Meziříčí (14), vše SH Morkovice).
Liga veteránů: Holešov – Hattrick Brno (9), Psycho Brno – FbC Aligators (10.10), FbC Algators – Hattrick Brno (11.40), Psycho Brno – Holešov (12.50), Holešov – FbC Aligators (14.20, vše SH Holešov).
FOTBAL
Divize: Strání – Tasovice (15).
Krajský přebor: Nevšová - Baťov, Hluk - Vel. Karlovice, Boršice - Morkovice (15). I. A třída: Val. Příkazy - Slušovice, Brumov B - Hrachovec, Kunovice - Nedachlebice (10.15), Koryčany - Bojkovice, Buchlovice - Nivnice, Újezdec - V. Otrokovice B, Dolní Němčí - Osvětimany (15). I. B třída: Semetín - Prostř. Bečva, Holešov B - Kostelec u Hol. (10.15), Val. Polanka - Franc. Lhota, Ratiboř - Hovězí, Příluky - Veselá, Admira Hulín - Fryšták, Chropyně - Malenovice, Zlechov - Morkovice B (10), Březnice - 1.FC Slovácko B, Ludkovice - Březolupy, Havřice - Šumice (15).
Okresní přebor Zlín: Nedašova Lhota – Návojná, Slopné – Mysločovice, Pozlovice – Sehradice, Kostelec – Jasenná, Bylnice – Újezd (15). Zlín III. třída: Napajedla B - Lípa (10.15, UT Baťov), Březůvky – Lukov (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Dolní Lhota (14), Zlín SK – Žlutava, Doubravy – Kašava, Pohořelice – Březová, Spytihněv – Halenkovice, Vizovice - Tečovice B, Rudimov - Nedašov B, Štítná n/Vl. B – Rokytnice, Petrůvka - Biskupice, Vysoké Pole – Hvozdná, Velký Ořechov - Šanov (15)
Zlín IV. třída: Lužkovice B – Všemina (12), Kudlov - Fryšták B, Hřivínův Újezd – Lhota, Komárov – Neubuz, Racková – Zádveřice, Provodov B - Louky B (15).
Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Zdounky, Těšnovice – Střílky, Břest – Počenice, Záhlinice - Skaštice B, Zborovice – Mrlínek (15). Kroměříž III. třída: Tučapy – Zahnašovice, Rymice – Loukov, Ludslavice – Prusinovice, Rataje – Lutopecny, Troubky – Roštín, Litenčice - Žalkovice B, Bařice – Bezměrov (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Topolná - Horní Němčí, Jarošov – Vlčnov, Polešovice – Ostrožská Lhota, Jankovice – Slavkov, Březová – Bílovice (15).
Okresní přebor Vsetín: Nový Hrozenkov/VKK – FC Lhota, Horní Bečva – Hošťálková, Zubří - Dolní Bečva, Jarcová - Krhová (15).
HÁZENÁ
I. liga mužů: HC Zlín – Bystřice pod Hostýnem (16). II. liga mužů: Vsetín – Polanka nad Odrou (14.30), L. Zubří – Žeravice (17).
HOKEJBAL
II. liga: Malenovice – Hodonín (13).
MOTORISMUS
Valašská rally ValMez – 38. ročník automobilové soutěže. Start 2. etapy v 8.00 v Kopřivnici, poté RZ Bystřička, Juřinka, SS Kopřivnice (polygon Tatra). Cíl v 15.19.