PÁTEK 15. LISTOPADU
HOKEJ
Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Sparta Praha (17).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město – Bučovice (18).
SOBOTA 16. LISTOPADU
FLORBAL
Superliga mužů: Otrokovice – Chodov (18). Extraliga žen: Židenice – Liberec (19, SH Na Lapači ve Vsetíně). I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – České Budějovice (19.30, SH SŠIEŘ). I. liga juniorů: Otrokovice – Hattrick Brno (13).
Zlínská liga: Slušovice – Valašské Meziříčí (13.30), Orel Uherský Brod – Počenice B (15), Valašské Meziříčí – Hluk B (16.30), Počenice B – Slušovice (18), Hluk B – Orel Uherský Brod (19.30, vše SH ZŠ ve Slušovicích).
FOTBAL
MSFL: Otrokovice – Rosice, Slovácko B - Dolní Benešov (10.15), Uherský Brod - Baník Ostrava B (13.30, UT Lapač).
HÁZENÁ
II. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Žeravice (14), Napajedla – Uničov (18).
HOKEJ
Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Slavia Praha (12.30). II. liga: Val. Meziříčí – Hodonín (17). Krajská liga: Uherský Brod – Boskovice (17), Uherské Hradiště – Uherský Ostroh (17.15). Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – Lobodice (18.40), Rebels – AHK Kroměříž (20.30).
SILOVÝ TROJBOJ
Mistrovství republiky dorostu, juniorů a masters v Lukově (10-20).
STOLNÍ TENIS
Český bodovací turnaj mládeže v Hluku (9-20).
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Valašské Meziříčí – Vsetín (11 a 15), Nivnice – Uherské Hradiště (10 a 13).
Krajský přebor žen: Valašské Meziříčí – UTB Zlín (9 a 13), Napajedla – Kroměříž (9 a 12), Hošťálková – Veselí nad Moravou (9 a 12).
NEDĚLE 17. LISTOPADU
FLORBAL
Zlínská liga: Holešov B – 1. AC Uherský Brod (13), Hluk C – FBC Slovácko (14.30), FBC Slovácko – Holešov B (15), 1. AC Uherský Brod – Hluk C (18, vše SH TJ Spartak Uherský Brod).
FOTBAL
I. liga žen: 1. FC Slovácko - AC Sparta Praha (15, UT Staré Město).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Vsetín – Dvůr Králové (15). II. liga mužů: L. Zubří – Polanka nad Odrou (15).
HOKEJ
Extraliga: Berani Zlín – Liberec (15.30).
HOKEJBAL
1. liga: Malenovice – Polička (14.30).
STOLNÍ TENIS
Český bodovací turnaj mládeže v Hluku (9-17).
VOLEJBAL
Krajský přebor žen: Uherské Hradiště – Slavičín (10 a 13).
PONDĚLÍ 18. LISTOPADU
HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Jiskra Chropyně (20).