Hrát se bude kromě tradiční haly Na Lapači také ve sportovní hale v Hovězí (dopolední zápasy ve skupinách). Divácí a fanoušci nohejbalu na Valašsku se i tentokrát mají určitě nač těšit. Účast na jubilejním Austin Cupu si totiž nenechá ujít prakticky nikdo ze světové špičky. „Účast již kromě českých celků potvrdili zástupci klubů ze Slovenska, Maďarska, Rumunska, Francie a Švýcarska. Z České extraligy projevily zájem startovat všechny týmy,“ hlásí před startem turnaje šéf vsetínského klubu NK Climax Vít Zgarba.

Pro vsetínského diváka bude jistě nejzajímavější, jak ve skvělé konkurenci obstojí tři trojice domácího Climaxu. Pro Vsetínské bude Austin cup skvělým testem před startem extraligy, kterou bude Climax hrát vůbec poprvé v historii klubu.

Zápasy základních skupin začnou v hale Na Lapači a v hale v Hovězí v 8 hodin. Na zápasy play off dojde přibližně kolem 15. hodiny v hale Na Lapači. Cenu převezme vítěz přibližně kolem 19. hodiny. Pro diváky jsou za symbolickou cenu 30 korun (pro mládež bezplatně) připraveny slosovatelné vstupenky, na které lze vyhrát hodnotné ceny.