Hráči Vsetína se ve čtvrtfinále play off Moravské národní ligy střetnou se soupeřem, kterého si přáli nejvíce

Porážka se slezským celkem je však až tolik mrzet nemusí, neboť v play off se střetnou se Starým Brnem, které si z možných soupeřů přáli nejvíce. Play off startuje už o nadcházejícím víkendu. První duel série hrané na dva zápasy se hraje v sobotu v Brně a druhý v neděli ve Vsetíně.

VSETÍN – HODONÍN 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Zápas s jasně posledním Hodonínem se domácím příliš nevyvedl a po celou dobu to bylo střelecké trápení. „Byl to až nečekaně těžký zápas. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a dlouho jsme nemohli i přes naši převahu dát gól. Na střídačce chyběl trenér Brázda a bylo to dost znát na disciplíně hráčů, nechali jsme se zbytečně vylučovat,“ řekl k utkání hrající trenér Vsetína Jan Janáček.

Domácí se nakonec k očekávanému vítězství prokousali a díky brankám útočníků Konečného a Háby zůstaly tři body na Valašsku. Do sestavy Vsetína se po více než půl roce vrátil Tomáš Růžička, který však musel po první třetině kvůli zranění odstoupit a proti Třinci už nehrál.

Branky Vsetína: Konečný, P. Hába.

Sestava Vsetína: Šimara – Kudela, Růžička, Starůstka, Zrník, Zbranek, Fojtík – Kašpar, Janáček, konečný – Minařík, Srba, P. Hába – Beránek, Novosad, Vrána – Ovčačík.

Více čtěte v tištěném vydání Valašského deníku ve středu 9. dubna