Druhá nejvyšší soutěž v republice bude pokračovat zase na začátku března příštího roku.

VSETÍN – OPAVA 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)

V úvodní třetině byli lepší hosté, kteří jsou v tabulce před Vsetínem. Domácí však neinkasovali. Naopak. Díky větší aktivitě přišly šance a ve druhé patnáctiminutovce domácí sami udeřili.

Vsetín šel nakonec do šaten s náskokem dvou branek, když se trefili Škabraha, Dulava a Konečný. V posledním dějství nejprve Opava snížila na 3:2, ale domácí naštěstí hned brzy opět odskočili na 4:2.

Ve vyrovnaném boji se však Valaši museli až do konce obávat o vítězství. Hosté totiž dali v přesilovce na 4:3 a začali se tlačit za vyrovnáním. To už jim ale Vsetín nedovolil a po předchozích nečekaných porážkách s papírově slabšími týmy ze spodní části tabulky si tentokrát Valaši na závěr podzimní části připsali cenný domácí skalp. „Vypadá to, že naše výkony se silou protivníka stoupají. Celý podzim jsme tak nějak bohatým brali a chudým dávali, to druhé musíme pro jaro změnit,“ prohlásil trenér Vsetína Petr Michoněk starší.

Branky Vsetína: Škabraha, Dulava, Konečný, Pěsničák.

Vsetín: Šimara, Diblík – Dulava, Dalecký, Zbranek, Juráň, Kudela, Chromčák, Konečný, Pěsničák, Pražák, Michoněk ml., Škabraha, Ovčačík, Baránek, Vrána. Trenér: Michoněk st.

Další výsledky: Svítkov Stars Pardubice – Polička 0:5, Přelouč – Česká Třebová 3:4, Malenovice SV – Sokol Poruba 5:1, Hodonín – SK Jihlava 1:6, Sudoměřice – Ježci Heřmanův Městec 5:0.