ZUBŘÍ - KOPŘIVNICE 35:21 (15:8)

Domácí nastoupili až na Randýska v kompletní sestavě a pod vedením asistenta Jiřího Miky. Kouč Ivan Hargaš, který prodělal zápas plic a posledních pět týdnů u týmu chyběl, se podle všeho na střídačku vrátí nejdříve za týden.

O osudu utkání rozhodli domácí už v první půli. Klíčový úsek zápasu se odehrál v první půli mezi 17. a 24. minutou. Zubřané jej vyhráli 7:0 a odskočili na 13:5. „Chtěli jsme soupeře zaskočit, což se nám celkem povedlo pouze v prvních patnácti minutách. Pak se ale domácí rozehráli a my jsme jen přihlíželi. Předvedli jsme velmi špatný výkon, který nemohl stačit,“ uvedl kouč Kopřivnice Miroslav Bartoň.

Po změně stran domácí svůj náskok ještě navýšili. Odevzdaného soupeře převyšovali ve všech herních činnostech. Třešničkou na dortu pro šest stovek fanoušků byla akce gólmana Milana Maliny, který se blýskl přesnou trefou přes celé hřiště, kterou zaskočil příliš vysunutého hostujícího brankáře Prokopa.

„Hlavně jsme chtěli odčinit až příliš krutou porážku z Lovosic, což se nám povedlo,“ pochvaloval si kouč Zubří Jiří Mika. „Zpočátku jsme se ale nemohli prosadit tak, jak jsme si představovali. Pomohla nám vysunutá obrana, díky které jsme se prosazovali z rychlých protiútoků a ukázali jsme, že umíme střílet branky,“ dodal spokojený Mika.

Zubří: Malina 1, J. Krupa - Kichner 2, Kulišťák 1, Pernica, Titkov, J. Hrstka 10, Spuchlák 1, Říha 4, M. Hrstka 4, Opálka 3, Číp 2, Š. Krupa 6, Mika 1. Nejvíce branek Kopřivnice: R. Šustala 9/5, Rachač 5. Rozhodčí: Halada, Dostál. Vyloučení: 5:4. Sedmimetrové hody: 4/2 - 7/6. Diváci: 600. Sled: 3:0, 6:5, 13:5, 15:7, 18:10, 22:10, 28:13, 31:15.