Pro jarní část nastávají v Juřince výraznější změny. Vedení klubu se dohodlo na ukončení spolupráce s dosavadním trenérem Petrem Vaculíkem, jehož u kormidla střídá úspěšný trenér Valašské Bystřice Vojtěch Bušina.

Spolu s trenérem doplňuje realizační tým vedoucí družstva Martin Němec.
Několika změn dozná také hráčský kádr. Z Valašské Bystřice přestupují zkušený zadák Václav Cverna a Tomáš Páleník, z Kateřinic Pavel Koňařík, z Hranic přichází na hostování nejlepší střelec 1. A třídy Lukáš Zdražil, který by měl spolu s druhým kanonýrem soutěže Davidem Štěpánem vytvořit úderné ofenzivní komando.

V týmu proběhlo hodně změn v kádru. Odešel také trenér Petr Vaculík, kterého nahradil Václav Bušina

Juřinku naopak opouští obránci Kajš s Frohlichem a záložník Jež, kteří se zatím vrátili do svých mateřských oddílů. Další doplnění kádru, který se chce v jarní části prezentovat ofenzivním atraktivním fotbalem, záleží na zdravotním stavu tradičních opor Kolečka, Janovského, Cahlíka či Bartoně, které sužují zranění.

Juřinka se chce na jaře co nejrychleji zachránit, a poté stoupat v tabulce I. A třídy směrem nahoru. Pomoci jí k tomu má také kvalitní zimní příprava, tým se zúčastní první výkonnostní skupiny zimního turnaje ve Valašském Meziříčí, kde sehraje celkem sedm utkání, dále má naplánována přípravná utkání s Kateřinicemi a Zubřím, a v neposlední řadě soustředění na počátku února ve Valašské Bystřici.