BASKETBAL

Extraliga juniorů: BK Pardubice – Proton Zlín 70:65, USK Praha – Plzeň 115:66, Slezská Ostrava – Písek 69:79, BC Vysočina – JBC Brno 86:58, Ústí n. L. – Prostějov 75:77, Česká Lípa – Opava 80:63, Moravská Ostrava – Vyšehrad 74:82, Moravská Ostrava – Písek 44:111, Ústí n. L. – Opava 90:83, BC Vysočina – Proton Zlín 102:62, Česká Lípa – Prostějov 55:85, Sokol pražský – Plzeň 70:53, Slezská Ostrava – Vyšehrad 78:65, Pardubice – JBC Brno 88:53, USK Praha – BA Sparta 81:66.

1. USK Praha 8 8 0 706:467 16
2. Písek 8 8 0 675:477 16
3. Sparta Praha 8 6 2 656:566 14
4. Prostějov 8 6 2 581:518 14
5. Sokol pražský 8 5 3 542:530 13
6. BC Vysočina 8 5 3 611:527 13
7. Pardubice 8 5 3 560:532 13
8. Slezská Ostrava 8 4 4 645:548 12
9. Plzeň 8 4 4 575:640 12
10. JBC Brno 8 3 5 607:671 11
11. Vyšehrad 8 3 5 535:542 11
12. Ústí n. L. 8 3 5 576:609 11
13. Česká Lípa 8 2 6 512:619 10
14. Opava 8 2 6 504:600 10
15. Proton Zlín 8 0 8 495:656 8
16. Moravská Ostrava 8 0 8 439:717 8

Liga juniorů, skupina B: Krnov – Nový Jičín 80:77, Karviná – NH Ostrava 69:60, Svitavy – Hradec Králové 48:69, Valašské Meziříčí – Mladá Boleslav 63:57, Šlapanice – Kolín 71:53, Krnov – NH Ostrava 53:44, Karviná – Nový Jičín 81:67, Valašské Meziříčí – Kolín 66:58, Šlapanice – Mladá Boleslav 48:83.

1. Mladá Boleslav 8 7 1 674:481 15
2. Valašské Meziříčí 7 6 1 468:412 13
3. Karviná 7 5 2 521:398 12
4. Nový Jičín 7 4 3 512:500 11
5. Hradec Králové 7 4 3 515:494 11
6. Kolín 8 3 5 496:528 11
7. Šlapanice 7 3 4 435:437 10
8. Krnov 7 3 4 376:503 10
9. NH Ostrava 7 1 6 450:563 8
10. Svitavy 7 0 7 408:539 7

Liga kadetů, skupina B: Kolín – Hradec Králové 34:111, Nový Jičín – Slavia MBA Kroměříž 98:69, Kolín – Žďár n. S. 44:92.

1. Prostějov 8 8 0 684:405 16
2. Kroměříž 8 5 3 621:623 13
3. Hradec Králové 7 5 2 588:395 12
4. Nový Jičín 7 5 2 566:437 12
5. Nymburk 6 4 2 544:371 10
6. Karviná 7 3 4 497:595 10
7. Snakes Ostrava 7 2 5 455:515 9
8. Žďár n. S. 6 3 3 367:379 9
9. Hladnov 7 0 7 360:628 7
10. Kolín 7 0 7 365:699 7

Jihomoravský OP kadetů: Židlochovice – Kyjov 22:178 a 24:127, JVSB Uherské Hradiště – BK DDM Uherský Brod 38:89 a 51:85.

1. Kyjov 6 6 0 844:167 12
2. Uherský Brod 6 4 2 439:382 10
3. Uherské Hradiště 6 2 4 291:580 8
4. Židlochovice 6 0 6 206:651 6

Liga žáků, skupina B: Barest – Proton Zlín 118:36, NH Ostrava – Prostějov 99:44, BA Sparta – Slavia MBA Kroměříž 63:34, Jindřichův Hradec – Kyjov 77:90, Snakes Ostrava – Hradec Králové 104:47, BC Vysočina – JBC Brno 58:75, NH Ostrava – Hradec Králové 103:43, BA Sparta – Proton Zlín 131:20, Jindřichův Hradec – JBC Brno 56:120, BC Vysočina – Jiskra Kyjov 98:56, Barest – Slavia MBA Kroměříž 45:62, Snakes Ostrava – Prostějov 47:87.

1. JBC Brno 4 4 0 500:177 8
2. NH Ostrava 4 4 0 439:178 8
3. Prostějov 4 3 1 281:255 7
4. BA Sparta 4 3 1 315:167 7
5. Kyjov 4 3 1 310:283 7
6. BC Vysočina 4 2 2 295:307 6
7. Snakes Ostrava 4 2 2 316:263 6
8. Hradec Králové 4 1 3 216:322 5
9. Kroměříž 4 1 3 198:274 5
10. Barest 4 1 3 266:261 5
11. Jindřichův Hradec 4 0 4 214:436 4
12. Proton Zlín 4 0 4 125:552 4

SOP střední a severní Moravy mladších minižáků: BK Prostějov – SBK Valašské Meziříčí 154:15 a 147:10, UP Olomouc – Proton Zlín 9:57 a 19:63, Mohelnice – Slavia MBA Kroměříž 11:103 a 15:104, Šumperk – Bruntál 92:32 a 56:42.

1. Kroměříž 6 6 0 684:112 12
2. Šumperk 6 6 0 458:172 12
3. Zlín 4 4 0 292:68 8
4. Mohelnice 6 2 4 201:454 8
5. Prostějov 4 2 2 377:199 6
6. Valašské Meziříčí 6 0 6 105:616 6
7. Bruntál 4 0 4 154:265 4
8. Olomouc 4 0 4 38:423 4

Liga mladších dorostenek, skupina B: Přerov – Žďár n. S. 46:67, Příbor – Slavia MBA Kroměříž 32:52, SBŠ Ostrava B – Pliska Pardubice B 133:46, OSK Olomouc B – Jiskra Kyjov 72:52, SŠB Pardubice – Pelhřimov 55:73, SBŠ Ostrava C – Studánka Pardubice 48:121, Přerov – ŠBK Pelhřimov 67:73, SŠB Pardubice – Žďár n. S. 39:71, OSK Olomouc B – Slavia MBA Kroměříž 46:74, Příbor – Kyjov 69:47, SBŠ Ostrava B – Studánka Pardubice 44:108, SBŠ Ostrava C – Pliska Pardubice B 95:57.

1. Studánka Pardubice 6 6 0 575:288 12
2. Žďár n. S. 6 6 0 441:261 12
3. Pelhřimov 6 6 0 457:377 12
4. Kroměříž 6 5 1 453:214 11
5. Příbor 6 3 3 388:330 9
6. Olomouc B 6 3 3 360:348 9
7. Kyjov 6 3 3 356:352 9
8. SBŠ Ostrava B 6 1 5 368:437 7
9. Přerov 6 1 5 354:443 7
10. SŠB Pardubice 6 1 5 295:465 7
11. SBŠ Ostrava C 6 1 5 306:499 7
12. Studánka Pardubice B 6 0 6 276:615 6

SOP střední a severní Moravy mladších dorostenek: Frýdek Místek – Bruntál 37:49, Přerov – Slavia MBA Kroměříž B 40:110, Šumperk – Proton Zlín 41:39.

1. Zlín 4 2 2 274:169 6
2. Šumperk 3 3 0 164:139 6
3. Hranické Panterky 3 3 0 164:154 6
4. Kroměříž B 3 2 1 240:138 5
5. Frýdek Místek 4 0 4 159:245 4
6. Bruntál 2 1 1 87:76 3 11
7. Přerov 3 0 3 119:286 3

SOP střední a severní Moravy starších minižaček: OSK Olomouc – Krnov 39:45 a 29:26, Slavia MBA Kroměříž – Přerov 59:26 a 84:21, UP Olomouc – Prostějov 12:88 a 19:47.

1. Prostějov 10 10 0 912:182 20
2. Kroměříž 10 8 2 548:390 18
3. UP Olomouc 10 5 5 432:428 15
4. OSK Olomouc 10 4 6 359:543 14
5. Krnov 10 2 8 290:518 12
6. Přerov 10 1 9 237:717 11
HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců, 9. kolo:Třeboň – Bohunice 35:32, Vsetín – N.Veselí 30:48, Ostrava – Karviná nehl., Kopřivnice – Zubří 32:35, Jičín – Lovosice 43:21, Loko Plzeň – Dukla 33:29.

1. Jičín 9 8 1 0 307:219 17
2. Karviná 8 7 0 1 288:185 14
3. N.Veselí 9 6 0 3 263:235 12
4. Loko Plzeň 9 5 0 4 283:250 10
5. Zubří 9 5 0 4 233:225 10
6. Dukla 8 4 1 3 254:240 9
7. Bohunice 9 3 1 5 245:245 7
8. Kopřivnice 9 3 1 5 244:261 7
9. Ostrava 8 3 0 5 248:249 6
10. Třeboň 9 3 0 6 236:248 6
11. Lovosice 9 3 0 6 218:284 6
12. Vsetín 8 0 0 8 171:349 0

II. liga st. dorostenců – sk. Morava, 9. kolo:Hranice – Přerov 27:24, Litovel – Bystřice p. H. 34:19, V. Bystřice – Maloměřice 25:21, Zlín – Frýdek-Místek 30:38, Luhačovice – Polanka 21:32, Olomouc – Rožnov p. R. 23:37.

1. Fr.-Místek 9 7 1 1 303:217 15
2. Hranice 9 7 0 2 242:202 14
3. Rožnov p. R. 9 6 1 2 289:223 13
4. V. Bystřice 9 6 1 2 254:198 13
5. Přerov 9 5 1 3 241:206 11
6. Litovel 9 5 1 3 277:246 11
7. Zlín 9 5 0 4 264:256 10
8. Polanka 9 5 0 4 226:242 10
9. Olomouc 9 3 1 5 228:256 7
10. Maloměřice 9 1 0 8 202:259 2
11. Bystřice p. H. 9 1 0 8 174:263 2
12. Luhačovice 9 0 0 9 223:355 0

I. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 9. kolo:Hranice – N.Veselí 32:25, V. Bystřice – Maloměřice 30:21, Ostrava – Karviná 24:24, Zlín – Frýdek-Místek 29:29, Kopřivnice – Zubří 40:32, Brno – Prostějov 27:23.

1. Karviná 9 8 1 0 342:201 17
2. Kopřivnice 9 8 0 1 336:221 16
3. Zubří 9 7 0 2 354:187 14
4. Fr.-Místek 9 6 1 2 274:225 13
5. Hranice 9 5 0 4 247:250 10
6. N. Veselí 9 5 0 4 237:260 10
7. V. Bystřice 9 4 1 4 225:250 9
8. Ostrava 9 3 1 5 249:256 7
9. Zlín 9 2 2 5 230:273 6
10. Brno 9 2 0 7 156:286 4
11. Maloměřice 9 1 0 8 207:316 2
12. Prostějov 9 0 0 9 199:331 0

I. liga st. dorostenek – 8. kolo:Olomouc – Spartak Třebíč 43:20, J.Hradec – Slavia 6:42, Poruba – Zlín 26:25, H.Brod – Kobylisy 33:28, HC Plzeň – Č.Budějovice 35:16, Liberec – SVŠ Plzeň 32:21.

1. Slavia 8 8 0 0 281:134 16
2. HC Plzeň 8 8 0 0 269:174 16
3. Poruba 8 7 0 1 251:174 14
4. Zlín 8 6 0 2 243:166 12
5. Liberec 8 4 1 3 209:230 9
6. Havl. Brod 8 3 2 3 205:236 8
7. Třebíč 8 3 1 4 194:253 7
8. Olomouc 8 3 0 5 223:228 6
9. Kobylisy 8 1 1 6 189:237 3
10. Č. Budějovice 8 1 1 6 168:245 3
11. SVŠ Plzeň 8 1 0 7 178:204 2
12. J. Hradec 8 0 0 8 124:253 0

I. liga ml. dorostenek – sk. Morava, 8. kolo:Karviná – Kunovice 18:27, Olomouc – Zábřeh 34:11, Veselí n.M. – Vlčnov 11:18, Otrokovice – Bohunice 35:27, Poruba – Zlín 25:30.

1. Olomouc 7 7 0 0 185:99 14
2. Zlín 9 7 0 2 246:190 14
3. Kunovice 7 6 0 1 182:161 12
4. Karviná 7 4 0 3 167:146 8
5. V. Meziříčí 8 4 0 4 194:201 8
6. Zábřeh 7 4 0 3 153:173 8
7. Poruba 7 3 1 3 168:172 7
8. Otrokovice 7 2 1 4 170:182 5
9. Bohunice 8 1 1 6 162:202 3
10. Vlčnov 8 1 0 7 125:187 2
11. Veselí n. M. 7 0 1 6 134:173 1
FOTBAL

I. liga dorostenek – 9. kolo: Slavia – Plzeň 2:0 (1:0), Sparta – Teplice 5:1, Brno – Hradec 0:4 (0:3), Slovácko – Pardubice 5:0 (2:0).

1. Sparta 8 8 0 0 45:4 24
2. Hradec 10 8 0 2 32:9 24
3. Slavia 9 8 0 1 29:6 24
4. Slovácko 8 5 1 2 22:11 16
5. Brno 9 3 1 5 17:25 10
6. Plzeň 9 2 0 7 16:27 6
7. Teplice 9 1 0 8 7:41 3
8. Pardubice 10 0 0 10 5:50 0
VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B: Brno – Ostrava 3:0 a 3:0, ČZU Praha B – Zlín 3:2 a 3:2, Nový Jičín – Vysočina 0:3 a 0:3.

1. Brno 10 10 0 30:3 20
2. Vysočina 12 7 5 25:17 19
3. Ostrava 10 8 2 24:13 18
4. ČZU Praha B 10 6 4 21:18 16
5. Zlín 10 2 8 16:25 12
6. Hradec Králové 10 2 8 10:28 12
7. Nový Jičín 10 1 9 7:29 11

Krajský přebor juniorů a kadetů: Staré Město – Bojkovice 1:3 a 1:3, Bzenec – Holešov 1:3 a 0:3.

1. Holešov 6 5 1 17:8 11
2. Staré Město 6 3 3 13:11 9
3. Bojkovice 4 4 0 12:3 8
4. Nivnice kadeti 4 0 4 3:12 4
5. Bzenec kadeti 4 0 4 1:12 4

Liga juniorek, skupina B: Šlapanice – Zlín 3:2 a 0:3, Vyškov – Uherské Hradiště 0:3 a 0:3.

1. Zlín 8 6 2 22:8 14
2. Uherské Hradiště 8 5 3 18:13 13
3. Brno 8 4 4 16:17 12
4. Vyškov 8 3 5 9:20 11
5. Šlapanice 8 2 6 13:20 10

Liga kadetek, skupina G: Prostějov – Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, Kroměříž – Zlín 1:3 a 0:3.

1. Prostějov 8 8 0 24:1 16
2. Zlín 8 4 4 15:16 12
3. Uherské Hradiště 8 4 4 13:16 12
4. Kroměříž 8 0 8 5:24 8