Climax Vsetín – Čelákovice 5:5

Sestava Vsetína: Pavelka, Gargulák, Hyžák, Plachý, Brutovský, Perun, Belko, Stupák, Tomek.

Domácí šli do zápasu bez Gebela a zraněného Vichtory. I když v průběhu zápasu vedli 3:1, nakonec museli Plachý s Belkem zachraňovat bod. „Škoda, že se nám při výborném vstupu nepodařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. Soupeř šňůrou pěti perfektně zahraných zápasů zápas otočil. Nakonec musíme být spokojeni s bodem. Líbila se mi hra dvojic, naopak to nešlo v nepárové části zápasu," dodal k utkání hrající trenér Vsetína Patrik Perun.
V posledním zápase před prázdninovou přestávkou zajíždějí nohejbalisté Vsetína 2. července do Žatce.

Climax Vsetín B se dostal do vedení první ligy. V Dyníně remizoval 5:5. „Hrálo se velkého vedra na přímém slunci, které z borců obou stran rychle vysávalo energii. Paradoxem pak je, že ihned po skončení zápasu se strhlo neúprosné krupobití. Utkání bylo vyhecované a bojovné z obou stran od samého začátku a skončilo spravedlivou remízou. Do zápasu jsme vstupovali díky absencím hned několika hráčů oslabeni, ale i tak jsme si chtěli z Dynína odvézt body. Rád bych vyzdvihl výkon Karla Šviráka, který se zranil již v první dvojce, ale zápas byl nucen odehrát celý i přes nepříjemné zranění kotníku," dodal k zápasu trenér Dušan Padyšak.

Dorostenci Climaxu Vsetín rozdrtili Bělou 7:0 a vyhráli základní část. „Základní část jsme uzavřeli vítězstvím proti nekompletnímu soupeři. Protočili jsme všechny hráče našeho kádru a premiéru v soutěži si prožil i mladý odchovanec Kuba Halašta.," řekl trenér Dušan Padyšak.