V průběžném pořadí, ve kterém jsou započítávány i body ze základní části a také semifinálových kol, jsou před druhým a posledním finálovým kolem svěřenci trenéra Jaroslava Zajíčka na druhém místě.

Na druhém konci republiky v Hazlově, který je poblíž Aše v západních Čechách, se dařilo především chlapcům – tedy meziříčskému béčku. „Zahráli svůj standart. Byli jen kousíček od druhého místa, ale těsně je předběhla posledním hodem Kamenice, a skončili tak na prvním finále třetí. Tolik už se nedařilo holkám, které zahrály trochu pod svůj standard a na medaili už to určitě nebude. Je třeba ale uznat, že všechny týmy na finále byly velmi kvalitní a i naše holky se tam neztratily,“ shrnul více než pět set kilometrů dlouhý výjezd do Hazlova trenér obou týmů Jaroslav Zajíček.

Poslední bitva dorosteneckých týmů se odehraje na druhém a posledním finálovém turnaji. Ten se uskuteční v neděli 8. dubna ve Valašském Meziříčí. „Věřím, že i domácí prostředí pomůže našim klukům k tomu, aby urvali některou z medailí. Rozehrané to mají výborně. Ať už bude placka jakákoliv, byl by to rozhodně pro klub velký úspěch,“ přemítá před druhým finále Zajíček.

Výsledky prvního finálového turnaje v Hazlově: 1. Hazlov 1657 b., 2. Kamenice n. L. 1607, 3. Valašské Meziříčí B 1601 (Frydrych 568, Topič 528, Cahlík 505), … 8. Valašské Meziříčí A 1559 (Pavelková 527, Šťastná 489, Topičová 543). Celkové průběžné pořadí MČR po prvním finále: 1. Hazlov 11 bodů, 2. Valašské Meziříčí B 9, 3. Kamenice n. L. 7, … 8. Valašské Meziříčí A 3.