Na tamním golfovém hřišti Valašského golfového klubu a také v přilehlém areálu se děti pod vedením profesionálních cvičitelů a trenérů zdokonalovaly ve všech aspektech hry.

Tři desítky účastníků rožnovského kempu využily postupně všechny možnosti, které areál Valašského golfového klubu Rožnov pod Radhoštěm skýtá. Trénovaly na odpališti, zlepšovaly patování a došlo samozřejmě i na samotnou hru na devítijamkovém hřišti. „Vzhledem k různé pokročilosti jednotlivých účastníků to nebylo zrovna nejlehčí skloubit všechno správně dohromady, ale myslím, že se nám to dařilo. Hlavním cílem kempu bylo co nejvíce hrát. Důležité je, aby děti měly z golfu radost a neustále se zlepšovaly,“ vystihl hlavní záměr golfového kempu jeden z hlavních organizátorů akce a trenér golfu Jaroslav Krčmář.

Golfový kemp v Rožnově pod Radhoštěm, který skončil v pátek 5. srona, však nebyl jen o golfu. Na děti, které byly již třetí sezonu v řadě ubytovány nedaleko golfového areálu na hotelu Horal, čekaly v případě zájmu i další sportovní aktivity. „Dopoledne bylo většinou zaplněno golfem, ale odpoledne si mohly děti v případě zájmu vybrat i jiný program. V nabídce byly třeba lanové aktivity v Gibon parku v Rožnově, využití wellness centra nebo koupaliště,“ vyjmenovává další zajímavé možnosti Krčmář.

Rožnovský golfový kemp mládeže, který letos píše již svůj pátý ročník, v posledních letech stále nabírá na oblíbenosti, o čemž svědčí i letošní bohatá účast. „Čtrnáctidenní turnus, který nám teď právě pomalu končí, je už druhým v řadě o těchto prázdninách. Takže toho teď bylo skutečně celkem dost. Důležité však je hlavně to, že i když jsme neměli úplně ideální počasí a sluníčka bylo hodně málo, tak jsme byli na hřišti skoro pořád,“ pochvaluje si Jaroslav Krčmář.