Pak sice vydřeli dva bodíky, ale na další zdramatizování už neměli síly. V dalším kole soutěže se Climax pokusí bodovat na horké půdě Solidarity Praha, kam zajíždí nadcházející sobotu.

START VD PLZEŇ - NK CLIMAX VSETÍN 6:2

Vsetínští odjížděli na dlouhou trasu k souboji dvou týmů o čelo tabulky celkem sebevědomě, neboť na domácím hřišti tohoto soupeře deklasovali 6:0. Ukázalo se však, že ani kompletní vsetínská základní sestava doplněná o Garguláka a Kurku si tentokrát neporadila s úplným kádrem soupeře na jeho hřišti.

Vsetínští prohrávali od samého počátku. Neuspěla ani jedna z dvojic (Gebel-Novosad, Nezval-Zbrožek a Padyšák-Gargulák) a prohrály i obě trojice (Gebel, Novosad, Padyšák i Nezval, Vichtora, Zbrožek). Stav 5:0 vypadal pro hosty beznadějně. První bod zajistil vsetínským Novosad tradičně kvalitně zahraným singlem. Prapor hostů ještě na chvíli pozvedla Gebelova trojka, když snížila na průběžných 5:2 pro Plzeň. Zbrožkova trojice se střídajícím Gargulákem ale na vítězství nenavázala a její porážka znamenala konec utkání s nelichotivým skóre 6:2.

Plzeňští ukázali, že jsou silným a zkušeným týmem. Pro Climax je útěchou alespoň fakt, že bilance vzájemných utkání přece jen vyznívá pro něj, a v případě rovnosti bodů může rozhodnout bilance ze vzájemných utkání.

Další výsledky 11. kola: Zruč-Senec - NK Janovice 6:2, TJ Jiskra Aš - TJ Solidarita Praha 2:6, SK Bělá - Český Brod 4:6. Předehrávka 12. kola: TJ Slavoj Český Brod - NK Janovice 5:5.