Extraligový celek Hranic v nejvyšší soutěži prožívá dobrou sezonu a momentálně je na třetím místě. Na Valašsko sice hosté přijeli bez brankářské jedničky Kučerky a chyběli také Tůma a Čadra, nicméně i tak přijeli borci jako Stržínek, Šíra, Rachač či Galus a Hranice jasně od první minuty kráčely pro očekávaný postup. Ten si také z Valašska odvezly.

V Českém poháru tak po vypadnutí Vsetína ve třetím kole a předtím i Lesany Zubří a Rožnova pod Radhoštěm (oba týmy vypadly v prvním kole) už zůstal jen jediný valašský celek, a sice Zubří, které do bojů ještě ani nezasáhlo a připojí se v nadcházejícím osmifinále. V něm jsou všechny celky extraligy, které doplňuje čtveřice prvoligových týmů a druholigová Třeboň.

Vsetín – Hranice 28:37 (13:20).

Vsetín: Kováč, Král 6, Korejčík 5, Bartoň 4, J. Halamíček 3, Mrnuštík 3, Křůpala 2, Capil 1, Divoký 1, L. Halamíček 1, Halmazňa 1, Tymrák 1, Bednárik.

Nejvíce branek Hranic: Šíra 7, Stržínek 5, Rachač 5, Bajgar 5, Galus 5.

Osmifinálové složení Českého poháru: TipGames extraliga: Zubří, Brno, Dukla Praha, Frýdek-Místek, Hranice, Jičín, Karviná, Kopřivnice, Lovosice, Plzeň, Přerov. I. liga: Chodov, Náchod, Strakonice, Zlín. II. liga: Třeboň.