Auto na parkovišti opouštěl kolem 13:50. „Pár metrů přede mnou stálo v té době pouze tmavé SUV. Šel jsem si vyřídit nějaké věci do banky a na poštu. O dvacet minut později jsem se vrátil zpátky a auto už bylo nabourané," řekl Martin Klučka.

Navíc bylo posunuto zhruba o metr dozadu. „Ten člověk ještě vystoupil, položil mi státní poznávací značku na kapotu a ujel. Ještěže jsem v té době neměl vevnitř děti," hrozil se Klučka.

Škoda na autu dosahuje dvaceti tisíc korun. „Nejdražší bude oprava servo motorků u světel. Mám zničený také nárazník a metalízu," vyjmenoval Martin Klučka.

Naději na dopadení pachatele mu dává kamera na budově Okresní správy sociálního zabezpečení, která je nasměrovaná k parkovišti. „Máme slíbené, že nám záběry z kamery poskytnou co nejdříve," prozradila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Následovat bude vyhodnocení pořízených snímků. „Uvidíme, zda se nám z nich podaří zjistit poznávací značku," doplnila Lenka Javorková.

Pokud se najde svědek, který pomůže vyšetřovatele dovést k pachateli, slibuje Martin Klučka vyplatit peněžní odměnu. Informace o nehodě mohou lidé zasílat na mailovou adresu nicolas1111@seznam.cz či na policejní stanici.