Motocyklista jel směrem od Valašské Bystřice. „Před průjezdem levotočivé zatáčky prudce zabrzdil, dostal smyk a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do dopravní značky,“ popsala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Spolujezdkyně, podle informací hasičů se jednalo o manželku motocyklisty, při havárii utrpěla zranění neslučitelná se životem. Řidič skončil v nemocnici s lehčím zraněním. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní.

„Přesné okolnosti této tragické události i nadále vyšetřují vsetínští kriminalisté a dopravní policisté,“ doplnila Kyšnerová.

Při nehodě u Prostřední Bečvy se zranili tři lidé. 31. července 2023
U Prostřední Bečvy boural autobus a dvě auta. Tři lidé se zranili

Na místě nešťasné události zasahovali také zdravotníci, profesionální hasiči z Valašského Meziříčí a dobrovolná jednotka z Bystřičky.

„Ihned po příjezdu se začali střídat se zdravotníky u resuscitace zraněné. Žena však utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla,“ potvrdila mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Záchranáři zasahují ve středu 2. srpna 2023 u tragické nehody motocyklu ve Velké Lhotě na Vsetínsku.Hasiči nakládají havarovaný motocykl na vůz odtahové služby.Zdroj: HZS Zlínského kraje Vzhledem k vážnosti situace byl ze stanice Zlín na místo povolán člen týmu posttraumatické péče, který poskytl řidiči motocyklu psychickou první pomoc.

„Po dobu vyšetřování nehody hasiči osvětlovali místo nehody pro policisty. Na závěr naložili motocykl na vůz odtahové služby a vrátili se zpět na své stanice,“ uzavřela mluvčí hasičů Javoříková.