„Automobil při průjezdu pravotočivou zatáčkou vyjel prozatím z neznámých důvodů do protisměru mimo silnici, vjel do lesa a zastavil se až o stromy,“ popsal policejní mluvčí Petr Jaroš.

Na místo vážné havárie zamířily všechny záchranářské složky, jako první dorazili hasiči. V té době byl těžce zraněný řidič mimo poničené auto.

Ilustrační foto
Vražda v Hošťálkové: muž přejel autem svého známého, pak jej zbil a bodl

„Hasiči u muže ihned zahájili předlékařskou pomoc včetně resuscitace. Poté jej předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Muž však utrpěl vážná zranění, kterým na místě nehody podlehl,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Havarované auto zapřené ve srázu o vzrostlý strom zajistili hasiči proti dalšímu pohybu a postarali se o protipožární opatření.

„Následně si velitel zásahu povolal vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice, pomocí něhož vytáhli vrak vozu zpět na cestu,“ doplnila Javoříková.

Po dobu vyšetřování na místě a vyprošťování vraku byla silnice mezi Vsetínem a Malou Bystřicí s opatrností průjezdná v obou směrech. Příčinu a bližší okolnosti tragické havárie nadále vyšetřují vsetínští kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty.