„Jako první před půl osmou ranní vyjeli uherskohradišťští hasiči do Starého Města, kde došlo ke střetu osobního auta s elektrokoloběžkou. Po půl desáté dopolední byli vysláni profesionální hasiči z Kroměříže do obce Soběsuky - Milonice k nehodě autobusu a dvou cyklistů,“ informovala mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Středeční bouračky na krajských silnicích – během tří hodin se stalo pět nehod
Pět bouraček během tří hodin ve středu na krajských silnicích

O další hodinu později v Rožnově pod Radhoštěm podle Javoříkové vyjela místní jednotka města ke kuriózní nehodě vozidla, které se samo bez řidiče rozjelo a narazilo do dopravní značky, veřejného osvětlení a dalšího zaparkovaného auta. K poslední dopolední nehodě dvou vozidel došlo v jedenáct hodin v Napajedlech na Zlínsku. Na místo vyjeli hasiči ze stanice Otrokovice.

„Naštěstí se nejednalo o vážné dopravní nehody, i tak se ale tyto střety neobešly bez zranění. Před námi je slunečný víkend, proto apelujeme na všechny účastníky silničního provozu, aby se na svých cestách chovali ohleduplně a bezpečně, a to nejen s ohledem na své zdraví, ale i zdraví ostatních účastníků,“ upřesnila Lucie Javoříková.