Jednaosmdesátiletý řidič Peugeotu 205 přehlédl před sebou stojící Peugeot Boxer a zezadu do něj narazil. „Nehoda se stala v poledne u odbočky na Jarcovou směrem na Valašského Meziříčí. Nepozorný senior utrpěl lehká zranění,“ potvrdila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Dopravní komplikace byly v pondělí kolem poledne také v Dolní Bečvě. Tam narazila řidička v Hyundai do projíždějící Škody Pick–up, když při vjíždění na hlavní silnicinedala přednost v jízdě. „Nehoda zcela zablokovala silnici přibližně na půl hodiny. Řidička z Ostravy vyfasovala pokutu za dvaapůl tisíce koru,“ řekla dále Javorková.

Kuriozní nehoda přidělala vrásky svým účastníkům kolem sedmé hodiny večer v Liptále na Vsetínsku. Třiatřicetiletému šoférovi avie z Bystřičky se na autě odjistily matice ze šroubů zadního kola. „Po uvolnění obě odpadla a kutálela se do protisměru,“ popsala policejní mluvčí.

Kritická situace nastala v okamžiku, kdy avia sjížděla z kopce Sirákov na rovince v centru Liptála. „Řidiči dvou vozidel do náhlé, neočekávané překážky najeli a poškodili si auta,“ upozornila Javorková.

Na Škodě Fabii vznikla škoda za 30 tisíc korun a na Fordu Focusu o deset tisíc méně. Řidič nákladního vozidla dostal pokutu za 2000 korun.